خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دماوند

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دماوند

لوله کشی در دماوند شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در دماوند را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی لوله های cpvc

وقتی در اتصالات یا لوله های CPVC یک نشتی یافتید، اتصال را دوباره نچسبانید. آن را قطع و با مواد جدید، یک اتصال مطمئن پدید آورید. استفاده از همان CPVC پیشین، نتیجه ای نداشته و مشکل باقی می ماند.

مجبور نیستید CPVC را جوش دهید ولی آب درون لوله به اتصالات شما صدمه خواهد زد. آب به درون سیمان نفوذ کرده و باعث پدید آمدن فضایی برای نشتی میشود.

لوله کش‌هایی را می‌شناسم که لوله را قطع کرده، چسبی بر آن زده و آنها را به یکدیگر متصل می کنند ولی فکر نمیکنم شما چنین کنید. CPVC به قدری حساس است که باید اتصال را از روی راهنما انجام داد.

انتهای سطح لوله را بریده و سطح آن را با سمباده صیقل دهید. استفاده از یک تمیزکننده و صفحه ای ابتدایی برای کار با سیمان، عقیده خوبی است. پس از آن که لوله را با اتصال چسب زده و متصل کردید، اگر از پوشش سیمانی آن اطمینان یافتید، آن را برگردانید.

فورا لوله را به صورت رها برنگردانید. اگر پیش از موعد بست خود را رها کنید، لوله به اتصال فشار آورده و آن را ضعیف می کند. اتصال را تا حد امکان در محل نگه دارید. نصب CPVC زمان زیادی می طلبد. پس آن را حرکت نداده یا آب را پیش از موعد رها نکنید. اتصالات جدید باید حداقل یک ساعت باقی بمانند تا بتوانند در معرض فشار بالای آب قرار گیرند.

نکته عیب یابی مخازن

وجود مخازن هوا می تواند مانع از ایجاد سروصدا در لوله ها گردد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در گیشا و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *