خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دزاشیب

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دزاشیب

لوله کشی در دزاشیب شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در دزاشیب را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

چکه کردن آب از قسمت زیرین شیر

چکه کردن آب از قسمت زیرین شیر ممکن است ناامیدکننده باشد زیرا از آنجایی که این مشکل به لوله آب رسانی مربوط می شود، معمولا قابل تشخیص نیست. در صورتی که آب از انتهای شیر نشت کرده و به سوراخهای شیر در سینک جریان یابد، می تواند این طور به نظر رسد که این نشتی، از رابط لوله آبرسانی ناشی شده است.

وجود آب اسیدی یکی از عوامل اصلی نشتیهای مربوط به بدنه شیرها است. ممکن است لوله های باریک مسی ارسال آب به بدنه شیرها به واسطه آب دارای محتوای اسیدی بالا دچار خوردگی شوند و با بیشتر شدن سوراخهای کوچک امکان عبور آب از شیلنگ این شیرها به وجود آید. اما به خاطر داشته باشید که نمی توانید پیش از جدا کردن کل شیر از سینک، به سراغ چنین نشتی هایی بروید.

چکه کردن آب از لوله خروجی

هنگام مواجه با نشتی آب از لوله خروجی یا سری دوش، برای عیب یابی و رفع اشکال میتوانید از همان اصول تشریحی شیرهای آشپزخانه استفاده کنید. با این حال ممکن است برای بیرون آوردن ساق شیرها نیازمند برخی از ابزار های لوله کشی باشید. برای آن دسته که آشنایی با آچارهای لوله ندارند می توان گفت که این ابزار شبیه به سرلوله است.

شیر های دو دستگیره و سه دستگیره، اغلب مجهز به شیرهایی هستند که قسمت پهن آچار در دیوار، پنهان می شود. با توجه به این که نمی توانید روی قسمت مسطح، آچار استانداردی را برای بیرون آوردن سان شیر به کار بگیرید، برای رسیدن به دیوار و بیرون آوردن قطعات، باید آچارهای لوله در اختیار داشته باشید.

وقتی اقدام به بیرون آوردن شپرهای وان ها و دوش می کنید، تمام روش های اجرایی رفع اشکال و تعمیر شبیه به روش های اجرایی استفاده شده برای شیرهای آشپزخانه است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در دزاشیب و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *