خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دریاچه چیتگر

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دریاچه چیتگر

لوله کشی در دریاچه چیتگر راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در دریاچه چیتگر را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نصب محفظه هوا یا ضربه گیر

نصب محفظه هوا یا ضربه گیر بر آب رسانی با لوله اصلی توزیع آب، کار پیچیده ای نیست. با قطع شدن آب می توان به سادگی برخی نقاط مناسب را شکافته و محفظه هوا یا گیرنده در آنها نصب نمود. ارتفاع مورد قبول این وسیله ها باید در صورت ممکن حداقل ۲ فوت باشد.

بسته به شدت ضربه قوچ، ابزارهای مختلفی را باید در بخش های گوناگون لوله کشی آب نصب نمود. معمولا یکی در قسمت ابتدایی لوله کشی و یکی در انتهای آن وجود داشته و وسایل در انتهای شاخه ها نصب شده و مشکل ضربه قوچ را اگر کاملا برطرف نکنند، تا حد زیادی کاهش می دهند.

نشتی در لوله های مسی

در مناطق روستایی نشتی در لوله های مسی، مساله غیرمعمولی نیست. این نشتیها در هر جایی که سیستم توزیع آب وجود دارد، اتفاق افتاده و باعث خسارات زیادی به مصالح ساختمانی، سطوح و سایر بخش های ساختمان می شوند. این نشتیهای کوچک ممکن است به صورت قطرات کوچک آب بوده یا به قدری بزرگ شوند که افشانه ای از آب پدید آورند.

اتصال لوله کشی

اگر اتصالات لوله کشی نیازی به آب نداشته باشند، درجه فشار در بالاترین سطح خود باقی می ماند. برای اطمینان از این که سیستم با فشار قابل قبولی کار می کند، باید تقاضایی بر سیستم اعمال شود.

درجه فشاری که افت سریعی را در فشار، پیش از قطع پمپ، نشان دهد، نشان دهنده فشار در سطح بسیار پایین است. در این حالت باید به جعبه کلید فشار مراجعه و با فشار کلید، این مساله را تصحیح کرد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در دریاچه چیتگر و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *