خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دروازه شمیران

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دروازه شمیران

لوله کشی در دروازه شمیران شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در دروازه شمیران را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

وجود نشتی در اطراف دستگیره شیر

هنگامی که آب از اطراف دستگیره شیر قرار گرفته روی شیر وان یا دوش نشت می کند، علت دشتی معمولا اشکال در درزگیری اطراف ساق است. ساق شیرهای وان و دوش به نسبت ساق شیرهای سینک بزرگتر بوده ولی این دو مورد در بسیاری از ویژگیها با هم مشترک هستند. با بیرون آوردن لوله خروجی می توانید درزبندی را تعویض کنید. ممکن است نشتی ناشی از بد بودن اورینگ باشد؛ از این رو این احتمال را پیش از نصب مجدد لوله خروجی چک کنید.

بسیاری از شیرهای جدید ارزش تعمیر کردن را ندارند، در واقع شیر های  زیادی وجود دارد که هزینه آنها از هزینه تعویض ساق بسیاری از شیر های گران قیمت، به مراتب، پایین تر است، به عنوان مثال می توانم یک شیر روشویی کامل مشتمل بر مجموعه باز شونده را به قیمت ۲۵ دلار خریداری کنم. با توجه به اینکه قیمت هر عدد ساق شیر مابین ۱۰ تا ۲۰ دلار است، چرا باید یک شیر قدیمی را تعمیر کنیم در حالی که تعویض آن مقرون به صرفه تر است در چنین حالتی مشتری یک شیر نو تحویل می گیرد و لوله کش هم ریسک پدیدار شدن مجدد مشکل را که ناشی از تعمیر نامناسب است را کاهش می دهد.

اکنون پس از شناخت انواع اصلی شیرهای مورد استفاده در کاربرد های روزمره، اجازه دهید زمانی را به رفع اشکال و تعمیر انواع مختلف شیرها اختصاص دهیم.

بسیاری از این موارد را می توانید در شیرهای دیگری به غیر از شیر های آشپز خانه نيز به کار برید. بسیاری از تکنیکهای رفع اشکال مشابه می تواند برای هر نوع شیری استفاده شود و بسیاری از گزینه های تعمیر در انواع مختلف شیرها یکسان است. اگر مثلا در حال کار به منظور برطرف کردن نشتی شیر آشپزخانه، شیر روشویی شیر ظرفشویی با شیر رختشویخانه، هستید، بسیاری از کارهایی که باید انجام دهید با یکدیگر در ارتباط هستند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در دروازه شمیران و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *