خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دردشت

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دردشت

لوله کشی در دردشت شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در دردشت را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

فاصله سیستم دفع فاضلاب از چاه آب

سیستم های دفع فاضلاب باید حداقل ۱۰۰ فوت از هر منبع آب آشامیدنی فاصله داشته باشند و باید طوری واقع شده باشند که وارد منبع آب نشوند.

گاز موجود در مخازن آب

معمولا مقداری گاز در مخازن فاضلاب جمع می شود. گاز قابل اشتعال است و شعله مستقیم نباید در مجاورت یک مخزن روباز قرار گیرد. همچنین توصیه میشود از تنفس گاز و بخاری که از این مخزن پراکنده می شود خودداری کنید.

تخلیه مواد شیمیایی در داخل سیستم فاضلاب

مواد شیمیایی می توانند مانع حرکت طبیعی باکتری های موجود در مخزن فاضلاب شوند. احتمالا ورود مقدار کم مواد شیمیایی به داخل سیستم فاضلاب به آن صدمه ای نخواهد زد ولی مواد شیمیایی خیلی غلیظ می توانند به سیستم فاضلاب صدمه بزنند.

مقدار گالن،فوت،اینچ در یک سپتیک تانک

یک سپتیک تانک ۱۰۰۰ گالنی که به ارتفاع ۴ فوت در آن مایع وجود دارد باید بین لایه تفاله و خروجی حداقل ۶ اینچ فاصله وجود داشته باشد. اگر تفاله از ۶ اینچ به خروجی نزدیک تر بود مخزن باید با پمپ تخلیه شود. فرآیند تجزیه تفاله ها که از جامدات شناور ساخته شده اند، ادامه می یابد و به این ترتیب فاضلاب جامد شناور ساخته می شوند. روغن، چربی و مواد مشابه نیز در این لایه ها وجود دارد.اگر کف لجن حدود ۳ اینچ از خروجی فاصله داشت مخزن باید تخلیه شود و اگر لجن به خروجی خیلی نزدیک شده بود ممکن است لجن وارد چاه فاضلاب شود و باعث به وجود آمدن مشکلات جدی شود.باکتری های بی هوازی محتویات سپتیک تانک را به اندازهایی قابل کنترل تجزیه می کنند، این باکتری ها در مناطقی نظیر یک سپتیک تانک پوشانده شده که در آن اکسیژن وجود ندارد، رشد میکنند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در دردشت و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *