خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در دارآباد

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در دارآباد

لوله کشی در دارآباد خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در دارآباد را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

فشار زیاد آب در لوله کشی چیست؟

فشار زیاد آب در سیستم توزیع می تواند خطرناک و مخرب باشد. وقتی اتصالات تحت فشار بیش از حد باشند، در طول زمان به خوبی کار نمی کنند. واشرهای حلقوی، لوله کشی ها و سایر اجزا سیستم لوله کشی معمولا تحت فشاری بیش از ۸۰ پوند بر اینچ مربع (psi) عمل نمی کنند.

آب حبس شده در لوله کشی چیست؟

در لوله کشی غلبه بر آب حبس شده ساده تر از آب در حرکت است. آب حبس شده را می توان با خم کردن انتهای افقی لوله ها به سمت پایین خارج کرد. اتصالات باز بالا و زیر محوطه کار، اغلب آب حبس شده را از لوله ها به بیرون می فرستند. وقتی لوله مشکل دار، به صورت عمودی نصب شده است، می توان با وارد کردن یک نی معمولی آب را از آن خارج ساخت. در صورت وجود زمان و تجهیزات لازم، میتوانید از یک کمپرسور هوا برای راندن آب حبس شده به بیرون از لوله استفاده کنید. وقتی هیچ یک از این روشها جواب نداد، باید اندکی خلاقیت از خود نشان دهید.

ساده ترین راه مقابله با آب حبس شده ای که تخلیه نمی شود، استفاده از اتصالات هواگیری است. این اتصالات با درپوش های تخلیه جابه جا شونده روی آنها ساخته می‌شوند. مهندسان گرمایش آنها را اتصالات تهویه، من آنها را اتصالات هواگیری و بسیاری آنها را اتصالات تخليه می‌نامند.

دسترسی به اتصالات تخلیه نیز مانند کوپلینگها امکان پذیر است. دریچه یا لوله تهویه در کوپلینگ در قسمت اتصالات و حول نقطه مرکزی است. در قسمت پشتی زانوییهای تخلیه، حفره هایی وجود دارد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله دارآباد در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *