خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در حکیمیه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در حکیمیه

لوله کشی در حکیمیه راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در حکیمیه را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکته عیب یابی در اتصال لوله‌های مسی

لوله‌ها و اتصالات مسی ممکن است به دلایل بسیاری دچار نشتی شوند یا در اثر آب اسیدی، سوراخ‌هایی در آنها پدید آید. لوله های مسی در صورت یخ زدن باد کرده و شکاف بر میدارند، تنش می تواند باعث شکست اتصالات شده و در برخی موارد، اتصالاتی که به خوبی جوش نخورده اند، کاملا از اتصال خارج می شوند. اتصالات بد نیز باعث آرام چکه کردن می شوند

نکته عیب یابی در لوله‌های یخ‌زده

لوله های یخ زده منبع درآمد خوبی برای لوله کش‌ها در زمستان هستند. همچنین کار با آنها ممکن است دردسرساز بوده، عیب یابی و تعمیر آنها دشوار و اگر با دقت عمل نشود، خطرناک باشد.اگر میخواهید در مورد استفاده از خمیر نان بدانید متن زیر بخوانید.

نکته عیب یابی در استفاده از خمیر نان

استفاده از خمیر نان، روش کارگران فصلی برای مواجه با آب در لوله هایی است که سعی در جوشکاری آنها دارند. قرار دادن خمیر نان درون لوله و بستن آن، مانع از نفوذ آب می شود و در عین حال نیز برای جوشکاری اتصال خوبی فراهم می آید. وقتی فشار آب به لوله باز می گردد، خمیر نان به قطعات کوچک تبدیل میشود و از شیر بیرون می آید.اگر میخواهید در مورد مخزن های فشاری بدانید متن زیر را بخوانید.

نکته عیب یابی در مخزن‌های فشاری

مخزن فشاری که لبریز از آب شده است، نشانه ای دارد که عیب یاب عمدتا آن را از دست نمیدهد. وقتی مخزن فشار از آب لبریز می شود، پمپ چاه فعال و شیر هر لحظه باز می شود.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در حکیمیه و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *