خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در جنت‌آباد

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در جنت‌آباد

لوله کشی در جنت‌آباد شامل لوله کشی فاضلاب و آب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در جنت‌آباد را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه از جمله بدترین مصالحی است که همیشه در لوله کشی کاربرد داشته است. این نوع لوله قابلیت خوبی برای زنگ زدن دارد و از آن گذشته هر چیز قابل تصوری که از آن عبور می کند را جذب می کند. موی انسان و مواد چرب از جمله عناصری هستند که در محل سد شدن مسیر تخلیه آب در لوله های فاضلاب گالوانیزه پیدا می شوند.

همزمان با افزایش عمر استفاده از لوله های گالوانیزه، این لوله ها زنگ میزنند و جرم و زنگار حاصل از آن منافذ لوله ها را مسدود می کند و در نهایت کل مسیر تخلیه آب در لوله ها گرفته میشود. با فرو کردن فنر درون لوله های فاضلاب می توان سوراخهایی را در محل گرفتگی ایجاد و مسیری برای عبور آب باز کرد. اما گرفتگی لوله ها در عرض چند هفته یا یک ماه مجددا تکرار می‌شود.

شیارهای داخلی لوله های فاضلاب گالوانیزه در معرض زنگ زدگی قرار دارند که این مساله موجب ایجاد نشتی آب در اتصالات میان لوله ها میشود. بهترین راه حل برای این مشکل، تعویض لوله های قدیمی و فرسوده با لوله های جدید با مصالح مدرن است. استفاده از اتصالات یا کوپلینگ های لاستیکی موجب سازگاری مصالح جدید فاضلاب با لوله کشی قدیمی می شود.اگر میخواهید در مورد وجد نشتی های مشکوک در کف ساختمان بدانید متن زیر را بخوانید.

وجود نشتیهای مشکوک در کف ساختمان

وجود نشتی در کف ساختمان های تجاری، نتیجه وجود ضایعات و زباله های غیرمستقیمی است که مسیر جریان آب را در لوله ها مسدود می کنند. بعضی اوقات لوله های فاضلاب در اثر وجود ضایعات و زباله های غیرمستقیم کاملا گرفته می شوند. در صورتی که کل لوله گرفته شود، شناسایی و رفع اشکال آن آسان است اما اگر فضای باز کافی برای حرکت آرام در لوله های فاضلاب وجود داشته باشد، کشف محل دقیق گرفتگی و نشتی آب، دشوار خواهد بود.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در جنت‌آباد و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *