خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در جمالزاده

تصویر-لوله-کشی
آنچه در این مطلب می خوانید

لوله کشی در جمالزاده

لوله کشی در جمالزاده شامل لوله کشی آب و فاضلاب  راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در جمالزاده را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

شیرهای روشویی

بسیاری از روشهای عیب یابی که برای شیرهای چندبخشی مورد استفاده قرار میگیرد همانند روش هایی است که برای رفع اشکال شیرهای یک تکه به کار می رود. با این حال نقاط ارتباطی زیر تاسیسات برای شیرهای چندبخشی می تواند منشا بروز نشتی‌هایی شود که در شیرهای یک تکه وجود نخواهد داشت.

اجزای شیرها جوش می خورند و از طریق اتصالات متراکم به لوله خروجی مرتبط می شوند. این لوله ها آنقدر کوچک و ظریف هستند که به راحتی پیچ میخورند. این مساله میتواند منجر به پایین آمدن فشار آب شود. همچنین شکستن اتصالات جوش خورده میان بخشهای لوله و عناصر منفرد نیز آسان است.

با توجه به محدود بودن فضا و زمان، قصد ندارم نحوه کار با شیرهای روشویی را گام به گام برای شما تشریح کنم. اما می توانید در این زمینه از همان اصول و روش های تشریح شده در خصوص شیرهای آشپزخانه استفاده کنید.

هنگامی که مشغول کار بر روی شیرهای چندبخشی هستید، مواظب باشید زیرا اعمال تنش بیش از اندازه می تواند منجر به پیچدار شدن با شکستن انشعابات لوله کشی شود. با توجه به این که شیرهای چندبخشی معمولا گران قیمت هستند، بدیهی است که نمی خواهید به دلیل مشکل ایجادشده در اثر بی دقتی، مجبور شوید با هزینه خودتان یکی از این شیرها را تعویض کنید.

شیرهای آب روشویی از لحاظ نحوه تعمیرات بسیار شبیه به شیرهای آب آشپزخانه هستند. با این حال بیشتر از آن که از شیرهای آشپزخانه ای استفاده شود معمولا شیرهای چندبخشی به کار می روند. شیرهای چندبخشی، شیرهای با دستگیره های انفرادی و دارای دهانه های سرریزی هستند که به وسیله لوله کشها با لوله ای که در زیر این تاسیسات قرار میگیرد، نصب می شوند.

با وجود این که شیرهای یک تکه متداول تر هستند، شیرهای چندبخشی هم در سیستمهای لوله کشی گران تر یافت می شوند. این شیرها بخش های خاصی دارند که در شیرهای یک تکه وجود ندارد.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در جمالزاده و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *