خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در جماران

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در جماران

لوله کشی در جماران شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در جماران را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نکته های در اتصالات لوله

همان طور که به لوله و اتصالات حرارت میدهید، آب حبس شده تبخیر و از طریق سوراخ عبور آب خارج میشود. آب داغ و همچنین بخار از سوراخ به بیرون می آید، به همین دلیل نباید در طرف سوراخ باشید.

با بیرون آمدن آب از سوراخ، میتوان اتصال را با حداقل مشکل جوشکاری کرد. اگر مقدارزیادی آب در لوله ها نباشد، فرایند جوشکاری طولانی نبوده و مانند آن است که آبی در لوله هاوجود نداشته است.

با خنک شدن اتصالات میتوان پوشش و آب بند سیاه را جابه جا کرد تا اتصال مقاوم در برابر و آب مقاوم تر شود. اگر بدون اتصال هواگیر عمل کنید، میتوان از شیر قطع و وصل در عوض اتصالات تخلیه استفاده کرد. وجود تخلیه کوچک در سمت شیر همانند اتصالات تخلیه عمل خواهد کرد. البته باید از باز بودن وضعیت شیر پیش از شروع به جوشکاری نیز اطمینان یافت.

استفاده از خمیر نان، روش کارگران فصلی برای مواجه با آب در لوله هایی است که سعی در جوشکاری آنها دارند. قرار دادن خمیر نان درون لوله و بستن آن، مانع از نفوذ آب میشود تا یک اتصال خوب برای جوشکاری فراهم آید. وقتی فشار آب به لوله باز می گردد، خمیر نان به قطعات کوچک تبدیل و از شیر خارج می شود. این روش نتیجه خوبی ندارد اما در برخی موارد باعث بروز مشکلاتی می شود.

این ابزار بسیار موثر بوده ولی ضروری نیست. همین عمل را میتوان با تکه ای خمیر نان انجام داد. میتوان در صورت لزوم، لوله را با قطعه ای خمیر گرفت. با متوقف شدن آب، شیر به انتهای لوله جوش می خورد. در این حالت نباید از شیر قطع فاضلاب استفاده کرد، چراکه ممکن است به راهی برای بیرون کشیدن خمیر نان، احتیاج باشد.

وقتی شیر کاملا جوش خورده و خنک شد، آن را بسته و آب را باز می کنیم. شیر را باز کنید تا خمیر نان به بیرون هدایت شود. باید به خاطر داشت که آب درست پس از خمیر خواهد آمد. اگرخمیر نان خیلی محکم فشرده شده باشد، با قطعه ای سیم که سر آن قلاب شده است، به آن ضربه بزنید. خمیر شکافته و بیرون خواهد آمد. با تمیز شدن لوله، شیر را بسته و به سر کار خود بروید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در جماران و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *