خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در تهران ویلا

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در تهران ویلا

لوله کشی در تهران ویلا راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در تهران ویلا را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

نشتی از لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی

نشتی در لوله های پلی بوتیلن (PB) و لوله های پلی بوتیلن با اتصال عرضی (PEX) به جز در مواردی که به دقت ساخته نشده اند، متداول نیست. به دلیل انعطاف پذیری ذاتی و مقاومت این لوله ها، لوله کشها به ندرت به مشکلی بر می خورند. آنها حتا معمولا در شرایط یخ زدگی شکافته نمی شوند. البته مواقعی اتفاق می افتد که لوله ها به خوبی به یکدیگر متصل نشده و باعث بروز نشتی میشوند. برخی از این دلایل به این ترتیب هستند:

چین خوردگی نامطلوب به دلیل وجود نشتی در برخی لوله های پلی بوتیلن و لوله های پلی بوتیلن با اتصال عرضی. اگر پیچشی از اتصال خارج و به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد، حلقه پیچ ممکن است به خوبی در جای خود قرار نگیرد. در چنین موردی باید اتصال غلط را جایگزین کرد.

در مواردی ممکن است یک اتصال داخلی به اندازه کافی فرو نرفته باشد. این مشکل آشکار است و معمولا تعمیر آن زیاد دشوار نیست. جابه جایی این اتصال نامطلوب، تمام آن چیزی است که باید انجام شود.

نکته عیب یابی در لوله‌ها

برای رفع وجود سوراخ‌های کوچک در تمام انواع لوله کشی می‌توان به تعمیر بست‌ها پرداخت. می توان این بستها را خریداری یا در برخی موارد ساخت. در مورد لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی، استفاده از نوار لاستیکی یا بست لوله فولادی، گزینه خوبی برای تعمیر بست های کوچک است. تمام آنچه باید انجام شود، بستن نوار به دور سوراخ و پیچاندن آن در محل است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در تهران ویلا و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *