خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در تهران‌ نو

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در تهران‌ نو

لوله کشی در تهران‌ نو شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در تهران‌ نو را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

یخ زدن لوله های تهویه

در سوال ششم، صاحب خانه ای با شما تماس گرفته می پرسد آیا این امکان وجود دارد که لوله های تهویه یا هواکش در زمستان یخ بزند.اگر میخواهید در مورد یخ زدن سیستم های تهویه بدانید متن زیر را بخوانید.

یخ زدن سیستم های تهویه

در این آزمون، سوالی در مورد امکان یخ بستن سیستم تهویه بود. بیشتر لوله کش ها در این مورد ضعیف عمل می کنند. وقتی سیستم لوله کشی ساختمان خوب کار نمی کند که اغلب این اتفاق در هوای سرد رخ میدهد، نگاهی به سیستم تهویه ساختمان بیندازید و ببینید آیا لوله ها یخ بسته اند. در صورتی که پاسخ مثبت است، از مواد پاک کننده اسیدی برای تمیز کردن لوله های فاضلاب و سیستم تهویه استفاده کنید چرا که این عمل موجب از بین رفتن یخها و حل مشکل به صورت موقت می شود.اگر میخواهید در مورد سیستم های تهویه بدانید متن زیر را بخوانید.

سیستم های تهویه

سیستم های تهویه در کل مشکلات زیادی را برای لوله کشها به وجود نمی آورند مگر این که اصلا وجود نداشته باشند یا مسدود شده باشند، از این رو، این سیستم نیازی به توجه خاص ندارد.

اگر شما سیستم تخلیه و فاضلابی دارید که تخلیه در آن به کندی انجام می شود و باز کردن مسیر لوله ها با فنر نیز سودی ندارد، اول از همه باید بررسی کنید و ببینید که آیا اتصالات لوله دارای تهویه است. در صورتی که پاسخ مثبت است، گرفتگی و مسدود شدن مسیر لوله های تهویه را بررسی کنید. در صورت لزوم، فنر را از هواکش بام ساختمان به پایین بفرستید تا مسیرهای مسدودشده شناسایی و باز شوند.

 

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در تهران‌ نو و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *