خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در بلوار ابوذر

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در بلوار ابوذر

لوله کشی در بلوار ابوذر خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در بلوار ابوذر را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

صدای جیرجیر در لوله کشی چیست؟

در لوله کشی صدای جیرجیر اغلب از لوله هایی که آب گرم در آنها جریان دارد، شنیده میشود. لوله مسی یا پلاستیکی با افزایش دما منبسط می شوند. با حرکت آب گرم درون لوله منبسط شده، سایشی در برابر بست لوله پدید می آید.

انبساط لوله در اثر آب گرم، اجتناب ناپذیر است اما می توان در مورد صدای جیرجیرکاری کرد. راه حل ساده آن است که در صورت دسترسی به لوله و بسط، عایقی بین لوله و تکیه گاه نصب کرد. این عایق می تواند فوم، پلاستیک یا هر عایق مناسب دیگری باشد. هدف از این کار، ممانعت از تماس لوله به بست با انبساط آن است.

ضربه زدن در لوله کشی به چه منظور است؟

صدای ضربه در لوله کشی، مربوط به هوای سرد نیست بلکه به دلیل وجود مشکل در شیرآلات است. با وجودی که مشکل معمولا مربوط به شیرآلات است تا توزیع آب، به دلیل آن که صدا اغلب لوله های آب ناشی می شود، در اینجا مورد بحث قرار می گیرد.

وقتی صدای ضربه در سیستم لوله کشی شنیده می شود، باید در نزدیکی آن به بررسی مجاری  شیرالات پرداخت. باید دریافت که واشر شیر، رفته، جابه جا شده یا همانطور که برخی لوله‌کش ها می گویند، لغزیده است که علت آن فشار آب میان این قسمت و شیر است.

برای حل مشکل این لوله های ضربه زننده، با محکم کردن واشرها، صدا از بین خواهد رفت.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله بلوار ابوذر در نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *