خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در برق آلستوم

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در برق آلستوم

لوله کشی در برق آلستوم شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در برق آلستوم  را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

یخ زدن لوله ها

لوله های فولادی و در بعضی مواقع لوله های مسی را می توان با استفاده از ابزار جوشکاری یخ‌زدایی کرد. اگر سری ها در دو سر مقابل لوله نصب شوند و بخش یخ زده در وسط باشد، میله جوشکاری یخ را ذوب می کند. لوله کش هایی را دیده ام که سال ها این کار را به دفعات انجام داده اند ولی این کار می تواند خطرناک بوده و احتمال بروز آتش سوزی می رود.

لوله های قدیمی

نشتی در محل شیارها، مشکل معمول این لوله های قدیمی است. محل شیارها ضعیف ترین نقطه لوله کشی بوده و نخستین بخش سیستم است که تحلیل می رود. آب های اسیدی و خورنده می‌توانند باعث جنين نشتی نابهنگامی شوند.

نشتی از لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن اتصال عرضی

در مواردی ممکن است یک اتصال داخلی به اندازه کافی فرو نرفته باشد. این مشکل آشکار است و معمولا تعمیر آن زیاد دشوار نیست. جابه جایی این اتصال نامطلوب، تمام آن چیزی است که باید انجام شود.

در صورتی که با لوله پلی بوتیلن یا پلی بوتیلن با اتصال عرضی برخورد کردید یا لوله اصلی حول نقطه اتصال متراکم، نشت کند، گلوبیها باید مورد بازرسی قرار گیرند. اگر گلویی برنجی مورد استفاده قرار گرفت، باید آن را با گلویی‌های نایلونی تعویض کرد. اگر گره اتصال متراکم محکم بسته شده باشد، گلوبی‌های برنجی لوله پلاستیکی را می خراشند.

نشتی مساله مهمی در سیستم های توزیع آب با لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی نیست. این نوع لوله کشی به طور معمول در سیستم آبرسانی مورد استفاده قرار گرفته ولی استفاده از آنها در سیستم های توزیع آب، با محدودیت هایی روبه روست.

گلویی فشاری، برای برخی از نشتیها پس از روکش سیستم های لوله کشی با پلی بوتیلن و بوتیلن با اتصال عرضی، مورد استفاده قرار می گیرد. گلویی فشاری را میتوان در لوله پلی بوتیلن استفاده کرد ولی باید از گلویی های برنجی اجتناب کرد. گلوبیهای نایلونی معمولا برای اتصالات متراکم و این لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در برق آلستوم و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *