خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در باغ فردوس

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در باغ فردوس

لوله کشی در باغ فردوس راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در باغ فردوس را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

لوله های pb یا pex

برخی لوله کشها با لوله های PB یا PEX آشنا نیستند و برای اتصال آنها به یکدیگر از بست‌های فولادی استفاده میشود. این عمل مدت زیادی دوام نخواهد داشت. اگر با نشتی در اتصالی روبه رو هستید که در آن از بست فولادی استفاده شده است، گلوبی را جابه جا و به صورت اتصالی مناسب آن را بپیچانید.

گلویی فشاری، برای برخی از نشتیها پس از روکش سیستم های لوله کشی با پلی بوتیلن و بوتیلن با اتصال عرضی، مورد استفاده قرار می گیرد. گلویی فشاری را میتوان در لوله پلی بوتیلن استفاده کرد ولی باید از گلویی های برنجی اجتناب کرد. گلوبیهای نایلونی معمولا برای اتصالات متراکم و این لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

در صورتی که با لوله پلی بوتیلن یا پلی بوتیلن با اتصال عرضی برخورد کردید یا لوله اصلی حول نقطه اتصال متراکم، نشت کند، گلوبیها باید مورد بازرسی قرار گیرند. اگر گلویی برنجی مورد استفاده قرار گرفت، باید آن را با گلویی‌های نایلونی تعویض کرد. اگر گره اتصال متراکم محکم بسته شده باشد، گلوبی‌های برنجی لوله پلاستیکی را می خراشند.

این به آن معنا نیست که نمی توان از گلوبی‌های برنجی در لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی بهره برد. در حقیقت از آنها در هر دو حالت لوله های اصلی بدون مشکل استفاده کرده ام. ولی اگر لوله کش بیش از حد آن را دور لوله بپیچاند، لوله را خواهد خراشید. در صورت امکان از گلویی‌های نایلونی استفاده کنید.

نشتی مساله مهمی در سیستم های توزیع آب با لوله های پلی بوتیلن و پلی بوتیلن با اتصال عرضی نیست. این نوع لوله کشی به طور معمول در سیستم آبرسانی مورد استفاده قرار گرفته ولی استفاده از آنها در سیستم های توزیع آب، با محدودیت هایی روبه روست.

اتصالات شکافته یا از بین رفتن بست‌ها معمول ترین دلایل نشتی در این لوله ها است. اتصالات را باید تعویض و بست‌ها را محکم یا تعویض کرد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

ساکنین عزیز در باغ فردوس و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شمال تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *