خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در ایران

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در ایران

لوله کشی در ایران شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در ایران را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

چه مخزن فاضلاب باعث برگشتن فاضلاب میشود؟

زمانی که سطح آب موجود در مخزن بالاتر از مجرای ورودی (برگشت) است، می توانید روی این مساله که مخزن یا چاه فاضلاب باعث برگشت.

مخزن فاضلاب را از زیر خاک بیرون آورید و درپوش روی ورودی آن را بردارید. همان طور که در حال نگاه کردن به دریچه آن هستید، یک نفر باید سیفون سرویس بهداشتی داخل ساختمان را بکشد. اگر آب وارد مخزن نشود میتوانید مطمئن شوید که مشکل از مخزن نیست.

چرا مخزن فاضلاب را باید بررسی کرد؟

زمانی که سر مخزن فاضلاب برای تمیز کردن برداشته می شود پس از جایگزینی اغلب یک گودی بر جای می ماند. مخزن فاضلاب نباید در فاصله ای کمتر از ۸ تا ۱۰ فوت از یک ساختمان نصب گردد ولی این قاعده همیشه نیز صدق نمی کند مخصوصا برای مخازن قدیمی.

برخی نشانه ها از وجود مخزن فاضلاب خبر می دهند. اگر در حال جستوجوی مخزن در ماه های گرم هستید چمنزارها را جست وجو کنید (امکان احتمالی چاه فاضلاب). با پیدا کردن سیستم دفع فاضلاب، به ساختمان نگاه کرده تا یک گودی در زمین بیابید.

چک کردن محلی که مجرای تخلیه ساختمان از فوندانسیون ساختمان خارج میشود به شما برای پی بردن به جهتی که باید جست وجو کنید و عمقی که مخزن احتمالا در آن واقع شده است کمک خواهد کرد.

اگر یک فلزیاب داشتید میتوانید از آن برای پیدا کردن مخازن فاضلاب استفاده کنید. دستگیره هایی که برای جابه جا کردن دریچه های بتنی استفاده می شوند به آسانی توسط فلزیابها شناسایی می شوند.

چرا دستمال کاغذی در داخل فاضلاب خطرساز است؟

این کار، عمل درستی نیست. دستمال کاغذی و سایر محصولات مشابه ممکن است داخل مخزن فاضلاب تجزیه نشوند اگر این مواد وارد چاه فاضلاب شوند می توانند باعث انسداد چاه شوند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در ایران و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی شرق تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *