خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در اوین

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در اوین

لوله کشی در اوین شامل لوله کشی فاضلاب و آب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در اوین را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

نشتی در اطراف دستگیره شیر

هنگامی که آب از اطراف دستگیره شیر در حال نشت است، ممکن است با یکی از این دو مشکل روبرو شوید: یا ممکن است درزبندی ساق از بین رفته باشد یا در اطراف آن یک واشر یا اورینگ مشکل دار وجود داشته باشد. با جدا کردن دستگیره از شیر، می توانید علت مشکل را تشخیص دهید.

در صورت نشت آب از پایه ساق، مشکل از واشر یا اورینگ است. در صورتی که آب در حال بیرون آمدن از بخشی از ساقه باشد که در هنگام استفاده از شیر دارای حرکت است، مشکل به درزبندی مربوط می شود. تصحیح هیچ کدام از این مشکلات نیز دشوار نیست.

هنگام قطع شدن جریان آب، می توانید به آسانی ساق را بیرون آورده و به سرعت واشر یا اورینگ را تعویض کنید. در صورتی که مشکل موجود در ارتباط با درزبندی باشد، باید مجموعه ساق را بیرون آورده و مصالح درزبندی جدیدی نصب کنید. در هر دو صورت، تکمیل کار چند دقیقه بیشتر به طول می انجامد.

شیرهای یک دستگیره

برخی از قطعات شیرهای یک دستگیره ای که در حال چکه کردن هستند را باید تعویض کنید مگر آنکه چکه کردن ناشی از گیر کردن پسماندهایی در شیر باشد. قطعاتی که باید تعویض شوند می توانند کارتریج، اورینگ ها، فترها، مجموعه های توپی با آب بندهای پلاستیکی باشند. معمولا تعمیر کامل این نوع شیرها برای اجتناب تماس مجدد صاحب خانه تدبیر بهتری خواهد بود.

شیرهای توپی

شیرهای توپی شیرهایی بسیار متداول هستند و تعمیر آنها برای لوله کشها کار دشواری نیست اما در آنها قطعات منفرد بسیاری وجود دارد. برخلاف شیرهای کارتریجی که در آنها فقط کارتریج تعویض می شود، شیرهای توپی دارای توپی، فنر و یک سری قطعات پلاستیکی هستند که هریک از آنها می توانند به نوعی مشکل ساز شوند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در اوین و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

  • لوله کشی غرب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *