خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در الهیه

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در الهیه

لوله کشی در الهیه خدمت دیگری ست که راه اندازی شد. ما در مجموعه تاسیساتی بدادم برس توانستیم که خدمات لوله کشی در الهیه را که بسیار ضروری و پر کاربرد می باشد، به مجموعه خدمات خود جهت رفاه حال شما عزیزان و نیز رضایت شما بزرگواران اضافه کنیم .

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

لوله های یخ زده چیست؟

لوله های یخ زده منبع درآمد خوبی برای لوله کش ها در زمستان هستند. اما کاری دردسرساز، بافتن و تعمیر آن دشوار و اگر با دقت عمل نشود می تواند خطرناک باشد.

لوله های فولادی و در بعضی مواقع لوله های مسی را می توان با استفاده از ابزار جوشکاری یخ‌زدایی کرد. اگر سری ها در دو سر مقابل لوله نصب شوند و بخش یخ زده در وسط باشد، میله جوشکاری یخ را ذوب می کند. لوله کش هایی را دیده ام که سال ها این کار را به دفعات انجام داده اند ولی این کار می تواند خطرناک بوده و احتمال بروز آتش سوزی می رود.

برنج و فولاد گالوانیزه چیست؟

در لوله کشی ها امروزه از لوله های ساخته شده از برنج و فولاد گالوانیزه چندان استفاده نمیشود ولی کماکان در برخی ساختمانها وجود دارند. این لوله ها مشکلات خاصی پدید می آورند.

نشتی در محل شیارها، مشکل معمول این لوله های قدیمی است. محل شیارها ضعیف ترین نقطه لوله کشی بوده و نخستین بخش سیستم است که تحلیل می رود. آبهای اسیدی و خورنده می‌توانند باعث جنين نشتی نابهنگامی شوند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

 

همشهریان عزیز در محله الهیهدر نظر داشته باشید که ما جهت آسایش و رفاه حال شما کلیه خدمات تعمیر، تعویض و اجرای هرگونه  لوله کشی را انجام می دهیم و به همین دلیل شهر تهران را به چهار منطقه اصلی  و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • لوله کشی شمال تهران
  • لوله کشی غرب تهران
  • لوله کشی شرق تهران
  • لوله کشی جنوب تهران

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

 وب‌سایت ما دارای مقالات زیادی در خصوص لوله کشی  می باشد که برای علاقه مندان این حوزه تهیه و تدوین شده است. چنانچه از نظر فنی در سطح متوسط هستید می توانید برای حل مشکلات خود با شماره های مجموعه ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خبره این مجموعه به محل شما اعزام شده و نسبت به اجرا و تعمیرات لوله کشی اقدام نمایند.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *