خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی لوله کشی

لوله کشی در اشرفی اصفهانی

تصویر-لوله-کشی

لوله کشی در اشرفی اصفهانی

لوله کشی در اشرفی اصفهانی شامل لوله کشی آب و فاضلاب راه اندازی شد. ما در بدادم برس توانستیم که لوله کشی در اشرفی اصفهانی را به خدمات خود اضافه کنیم.

طراحی، اجرا و تعمیر لوله کشی توسط تیم مجرب و فنی انجام می شود.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سیستم های لوله کشی

سیستم های لوله کشی که در آن ها ذرات آهنی وجود دارد از جمله سیستم هایی هستند که بدون این قطعات آن ها دچارخ رابی شود می توانند نشتی داشته باشند. شن، ماسه و سایر ناخالصی ها ممکن است مانع از بسته شدن کامل شیر شوند پسماند ها در شیرها معمولا قابل رویت هستند ولی گاهی اوقات انقدر کوچک هستند که نمی توانیم آن ها را ببینیم اگر تصور می کنید که نشتی ایجاد شده ناشی از پسماند های گیر کرده در شیر است، جریان آب را با فشار زیاد به داخل ساق شیر وارد کنید.

می توانید این عمل را با باز کردن آهسته آب هنگامی که ساق شیر بیرون آورده شده است انجام دهید. آب با شدت از بیرون به طرف سوراخ سرازیر  و موجب بیرون آمدن پسماند می شود. هیچگاه شیر آب را با سرعت باز نکنید و آب فشان ایجاد نکنید چرا که در هر صورت موجب پاشیده شدن آب به سقف می شود.گاهی اوقات مابین نشیمنگاه، ساق یا واشر چیزی گیر می کند. در صورت بروز چنین مساله ای، ساق پا واشر شیر به صورت مناسب در جای خود قرار نمی گیرند و نشتی به وجود خواهد آمد.

نشیمن گاه های شیر آب

در لوله کشی نشیمن گاه های شیر گاهی پوسیده یا سوراخ می شوند. در صورت بروز چنین مشکلی، شیر دچار نشتی میشود. در چنین مواقعی چرخ های کوچک تراش فلز می توانند برای تعمیر آن ها مورد استفاده قرار گیرند. ولی معمولا تعویض قطعات آسیب دیده راه بهتری است.اگر نمی توانید با نگاه کردن به ظاهر شیر نوع آن را متوجه شوید، با درآوردن دستگیره شیر به آسانی می توان نوع آن را مشخص کرد. انجام این کار در هر شرایطی برای لوله کش های تازه کار نکته منفی به شمار نمی رود. بررسی چشمی از نشیمنگاه، واشرها یا ساق بیشتر اوقات مشکل به وجود آمده را حل می کند.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

ساکنین عزیز در اشرفی اصفهانی و محله های دیگر تهران بدانند که سرویسکاران ما در ۷ روزهفته و هرساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

 

اگر علاقه مند به مباحث لوله کشی هستید و یا چنانچه نیاز به آموزش و یا کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص  دارید می توانید به مقالات مربوط به لوله کشی ما مراجعه نمایید تا  از نظر فنی، تخصصی و نحوه کارکرد آن اطلاعات بیشتری بدست آورید.

تلفن های تماس تعمیر لوله کشی 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *