خدمات, عیب یابی و تعمیر, لوازم خانگی, ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در محل | تعمیرکار لباسشویی

عیب یابی و تعمیر لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با ایاب و ذهاب رایگان و تنها با یک تماس

شماره تلفن تعمیرکار

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از خدمات مجموعه بدادم برس در حوزه تعمیرات لوازم خانگی است. تعمیر لباسشویی در سراسر تهران با گارانتی و کمترین اجرت ممکن انجام می شود. تیم حرفه ای ما در بدادم برس، به صورت حرقه ای در زمینه تعمیر لوازم خانگی فعالیت دارند و قادر هستند تمام مشکلات ماشین لباسشویی شما را تشخیص داده و برطرف کنند. لذا ما خدمت تعمیر ماشین لباسشویی را با گارانتی ارائه می دهیم.

از هر برند ماشین لباسشویی که استفاده می کنید، برای تعمیر ماشین لباسشویی با ما تماس بگیرید. عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی در تهران با بهترین تعمیرکاران بدادم برس انجام می شود.

 

تعمیرات لباسشویی در منزل با بدادم برس

تعمیرات لباسشویی در منزل را به تعمیرکار های بدادم برس بسپارید. در صورتی که به تعمیر لباسشویی نیاز دارید، تنها کافی است یا ما تماس بگیرید و مشکل ماشین لباسشویی تان را مطرح کنید. در این مقاله که عیب یابی ماشین لباسشویی بیان شده، می توانید تا حدی مشکل لباسشویی را تشخیص دهید. این باعث می شود، کارشناسان ما بهتر بتوانند به شما کمک کنند. همچنین اعلام هزینه ها راحت تر انجام می شود.

خدمات ما در تعمیر ماشین لباسشویی  

 • تعمیر ماشین لباسشویی سطلی
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو
 • تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
 • تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
 • تعمیر ماشین لباسشویی دوو
 • تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
 • تعمیر ماشین لباسشویی حایر
 • تعمیرات ماشین لباسشویی ارج
 • تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال
 • و …

محدوده خدمت رسانی تعمیر لباسشویی

 • سرویس و تعمیر لباسشویی شمال تهران
 • سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی شرق تهران
 • سرویس و تعمیرات لباسشویی جنوب تهران
 • سرویس و تعمیرات لباسشویی غرب تهران

 

تعمیرکار ماشین لباسشویی

تعمیرکار ماشین لباسشویی با گذراندن دوره های مخصوص مهارت لازم برای تعمیر لباسشویی را پیدا می کند. اگر تعمیرکار ماشین لباسشویی نیستید، حتما برای تعمیر ماشین لباسشویی تان ، از یک تعمیر کار ماشین لباسشویی کمک بگیرید. چرا که عیب یابی و تعمیر لباسشویی نیازمند تجریه و دانش فنی است. هر گونه اقدام اشتباه در تعمیر یا عیب یابی لباسشویی می تواند منجر به اتفاقات ناگوار شود.

در صورتی که نیاز به تعمیرکار ماشین لباسشویی دارید با تلفن های ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید تا یکی از بهترین تعمیرکار های لباسشویی را به محل شما اعزام کنیم. تعمیرکار ماشین لباسشویی ما در بدادم برس تجربه و دانش فنی لازم جهت تعمیرات لباسشویی شما را دارد. ار این رو خدمات خود را با گارانتی به شما اراده می کنیم.

 

سرویس ماشین لباسشویی

سرویس و نگهداری ماشین لباسشویی موضوع مهمی است که اکثر مردم از آن غافل اند. از آن جا که ماشین لباسشویی وسیله ای است که به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرد، باید دستور العمل درستی برای سرویس ماسین لباسشویی و نگهداری آن داشته باشید.

نگهداری و سرویس ماشین لباسشویی یاعث می شود ماشین لباسشویی شما دارای طول عمر بیشتری شود، کمتر مشکل پیدا کند. اگر هم دچار اختلالی شد و نیاز به تعمیر  بود، این تعمیرات با هزینه کمتر و زمان کمتر انجام می شود.

سرویس ماشین لباسشویی توسط تیم بدادم برس انجام می شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست سرویس ماشین لباسشویی را مطرح کنید.

 

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی چقدر است ؟

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی بر اساس مدل آن و مشکلی که برای آن به وجود آمده است، مشخص می شود. این امکان وجود دارد که با توضیح مشکل لباس شویی تان|، کارشناسان ما بتوانند هزینه تعمیر آن را براورد کنند و به شما اطلاع دهند.

یک موضوعی که در هزینه تعمیرات ماشین لباس شویی مطرح است، هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار ماشین لباسشویی است. معمولا تعمیرکار برای رفت و امد هزینه ای را از مشتریان احد می کند. در بدادم برس همه خدمات ما بدون هزینه ایاب و ذهاب انجام می شود. مگر در مواردی که کار تعمیرات انجاخم نشود و تعمیرکار صرفا جهت یازدید و کارشناسی به محل اعزام شود.

از این رو می توانید مظمئن باشید که هزنه ها در بدادم برس در کمترین حالت ممکن است و با کمترین اجرت می توانید از ما خدمات تعمیرات لوارم خانگی بخواهید.

 

چرا تعمیر ماشین لباسشویی را به ما بسپارید ؟

 • خدمت رسانی ۲۴ ساعته
 • ایاب و ذهاب رایگان به محل
 • گارانتی کیفیت خدمات
 • امکان اعلام قیمت به صورت رایگان و تلفنی
 • اعزام تعمیرکار ماشین لباسشویی به محل در اسرع وقت

 

چگونه ماشین لباسشویی را عیب یابی کنیم ؟

در این مطلب علاوه بر آشنایی با خدمات  ما، مواردی جهت عیب یابی ماسین لباسشویی را خواهید خواند. قسمت های مختلف ماشین لباسشویی و کارایی آن بررسی شده تا به درستی بتوانید عیب یابی ماشین لباسشویی را انجام دهید.

 

سوئیچ در و فعال کننده درِ ماشین لباسشویی های سطلی

سوئیچ در، در ماشین لباسشویی های سطلی یک وسیله امنیتی ست که از کار کردن موتور هنگاهی که در ماشین لباسشویی   باز است، جلوگیری می کند. همچنین در برخی مدل ها جریان آب ورودی به دستگاه نیز توسط این سوییچ  کنترل می شود. اگر سوئیچ در خراب شود،

ماشین لباسشویی روشن نمی شود. مطمئن شوید که سوئیچ از لحاظ مکانیکی سالم بوده و اهرم ها و فعال کننده ها صدمه ندیده اند. اگر سوئیچ فعال باشد اما برق به موتور یا شیرهای آب نرسد، پس ایراد از سوئیچ است. دستگاه را از برق کشیده و سیم ها را از سوئیچ جدا کنید. سپس با یک مولتی متر از عدم قطعی آن اطمینان حاصل کنید. به شدت توصیه می کنیم که سوئیچ در را از مدار حذف نکنید زیرا این قطعه از خطرات جدی جلوگیری می کند.

 

کلید استارت و تایمر

کلید استارت در برخی ماشین لباسشویی   های سطلی بخشی از تایمر است و با کشیدن دکمه ی تایمر فعال می شود. هر چند ممکن است کلید استارت یک قطعه جدا نباشد، اما می توان آن را با مولتی متر چک کرد. برای این کار باید برق دستگاه را قطع کرده و سیم های استارت را از تایمر جدا کنید.

در ماشین لباسشویی هایی که کنترل الکترونیکی دارند، کلید استارت تماسی لحظه ای با تایمر داشته و بر کنسول کنترل قرار دارد. این سوئیچ ها را می توانید زمانی که دکمه تایمر را نگه داشته اید با مولتی متر چک کنید. دستگاه را از برق بکشید و حداقل یکی از سیم های سوئیچ ها را اول تست کنید.

 

دکمه ها

 در مدل هایی که سوئیچ قسمتی از تایمر است، باید دکمه تایمر را نیز چک کنید تا مطمئن شوید با شفتی که کلید را فعال می کند درگیر است. اگر این دکمه هرز شده باشد، به شفت گیر نکرده و سوئیچ را فعال نمی کند. دستگاه را از برق بکشید و پشت تایمر را بررسی کنید که با کشیده شدن دکمه با شفت درگیر می شود یا خیر.

 

موتور محرک

همه ماشین لباسشویی ها موتوری دارند که مسئول چرخیدن و همزدن در سیکل شستشو می باشد. بسیاری از ماشین لباسشویی   های سطلی از موتور معکوس استفاده می کنند. به این معنا که موتور برای همزدن در یک جهت می چرخد و برای تخلیه و آبکشی در جهتی دیگر. اگر موتور روشن نشود ولی صدایی وزوزو مانند ایجاد کند،

نشان دهنده ی خراب بودن آن است. جهت اطمینان، تسمه های محرک و پمپ را از موتور جدا کرده و دوباره موتو را روشن کنید. در موتورهای دایرکت درایو یا بدون تسمه، باید پمپ و کوپلینگ را از گیربکس جدا کنید. اگر موتور روشن شد، مشکل از گیربکس یا پمپ است. برای یافتن عامل مشکل، به نوبت پمپ و گیربکس را به موتور وصل کرده و روشن کنید.

با هر کدام از آن ها اگر موتور روشن نشد، آن قطعه نیاز به تعویض دارد. در هنگام کار با موتور احتیاط کنید زیرا دارای مدار الکتریکی و قطعات متحرک می باشد. در ماشین لباسشویی   های اتوماتیک، موتور سبد را با تسمه به حرکت در می آورد. تسمه را جدا کنید و موتور را روشن کنید. اگر روشن شد، مطمئن شوید که سبد آزادانه می چرخد و چیزی بین آن و دیگ گیر نکرده است.

 

برد اصلی کنترل

در ماشین لباسشویی هایی که کنترل الکترونیکی دارند، برد اصلی کنترل اجزای مختلف دستگاه از جمله مدار آبگیری و موتور محرک را به کار می اندازد. درست مثل مدل هایی که تایمر دستی دارند. اگر برد کنترل ولتاژ مورد نیاز موتور محرک، شیر آب ورودی، موتور تخلیه و یل قفل در را تامین نکند، دستگاه روشن نمی شود.

عیب یابی برد کنترل پیچیده است و بدون ابزار مناسب و دستورالعمل مخصوص مشکل است. می توانید آن را به صورت چشمی از نظر سوخته بودن یا آسیب دیدگی اجزای آن بررسی کنید. هنگام تعویض برد کنترل احتیاط کنید

زیرا گاهی سوختن اجزای آن به علت ایراد برخی اجزای خارجی اتفاق می افتد. در نتیجه ابتدا باید به مشکلات دیگر اجزا رسیدگی شود. این خدمات باید توسط افراد متخصص انجام شوند.

 

عیب یابی و تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی را به ما بسپارید. تعمیر ماشین لباسشویی با گارانتی و ایاب و ذهاب رایگان در بدادم برس

۲۶۷۰۵۳۴۹             ۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 22 میانگین: 4.8]

29 دیدگاه در “تعمیر ماشین لباسشویی در محل | تعمیرکار لباسشویی

 1. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 2. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 3. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 4. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 5. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 6. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 7. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 8. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 9. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 10. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 11. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 12. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 13. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 14. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 15. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 16. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 17. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 18. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 19. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 20. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 21. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 4 Stars

 22. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 23. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 24. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 25. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 26. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 27. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 28. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

 29. ناشناس گفت:

  Visitor Rating: 5 Stars

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *