خدمات, عیب یابی و تعمیر, کولر گازی

تعمیر کولر گازی در محل | اعزام تعمیرکار کولر گازی

سرویس کولر گازی

تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی یکی از خدمات بدادم برس است که مخاطبان بسیاری در فصل سرما و گرما دارد. اگر متوجه مشکلی در کارکرد کولر گازی تان هستید، از یک تعمیرکار کولر گازی برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی کمک بگیرید.

تعمیر کولر گازی توسط تعمیرکاران کولر گازی ما به صورت تخصصی انجام می شود. جهت تعمیرات تخصصی کولر گازی با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار کولر گازی به محل تان اعزام  کنیم.

تعمیر کولر گازی در محل، خدمتی است که توسط محموعه بدادم برس ارائه می شود. سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی در تهران یا ایاب ذهاب رایگان انجام می شود.

شماره تلفن تعمیرکار

چه زمانی باید با تعمیرکار کولر گازی تماس بگیریم؟

از آن جا که کار تعمیر کولر گازی نیاز به تخصص دارد، در صورتی که کولر گازی تان با اختلال مواجه شد، باید از یک تعمیرکار کولر گازی که برای تعمیرات تخصصی کولر گازی آموزش دیده است، کمک بگیرید.

در این قسمت برخی مشکلات  کولر گازی را اورده ایم. اگر شما هم با این مشکلات مواحه هستید، با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار کولر گازی به محل تان اعزام کنیم. تعمیرکاران ما سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

۱- خاموش شدن کولر گازی

کولر گازی تان ناگهانی خاموش می شود؟ برای تعمیر خاموش شدن کولر گازی از تعمیرکار کولر گازی کمک بگیرید. اما قبل از آن می توانید به مطلبی که درباره خاموش شدن کولر گازی  د لایل آف زیاد کولر گازی نوشته ایم مراجعه کنید تا بتوانید به درستی به مشکل کولر گازی پی ببرید.

۲- روشن نشدن کولر گازی

روشن نشدن کولر گازی به دلایل مختلف اتفاق می افتد. علت های مختلف روشن نشدن کولر گازی را در مطلبی که تهیه کرده ایم بخوانید. اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد. برای تعمیر روشن نشدن کولر گازی از متخصص کمک بگیرید.

۳- نشتی آب از کولر گازی

شاید برای شما هم پیش امده باشد شاهد آب دادن کولر گازی باشید. چرا کولر گازی آب می دهد؟ در مقاله تعمیر آب دادن کولر گازی دلایل نشتی آب از کولر گازی را بخوانید. با خواندن این مطلب به مشکل کولر گازی تان پز خواهید برد.

۴- یخ زدن کولر گازی

یخ زدن کولر گازی یکی از مشکلاتی است که کاربران برای تعمیر آن با ما تماس می گیرند. اگر شما هم با مشکل یخ زدن کولر گازی مواجه هستید، برای تعمیر کولر گازی در محل با ما تماس بگیرید.

تعمیر مشکل یخ زدن کولر گازی را به تعمیرکار کولر گازی بدادم برس بسپارید. با مظالعه مطلبی که در این خصوص نوشته ایم با دلایل یخ زدن کولر گازی آشنا خواهید شد.

۵- خاموش نشدن کولر گازی (یکسره کار کردن کولر گازی)

اگر حالت اتومات کولر گازی کار نکند و کولر گازی خاموش نشود، باید از یک تعمیرکار کولر گازی برای عیب یابی کولر گازی تان کمک بگیرید. تا با بررسی درست به تعمیر خاموش نشدن کولر گازی بپردازد.

مطالعه مطلب خاموش نشدن کولر گازی نیز می تواند شما را کمک کند تا با دلایل اصلی خاموش نشدن کولر گازی و یکسره کار کردن کولر گازی آشنا شوید. چند دقیقه وقت بگذارید و این مطلب مفید را بخوانید.

۶- خنک نکردن کولر گازی

کولر گازی یک وسیله گرمایشی و سرمایشی است. یعنی هم وظیفه خنک کردن و هم گرم کردن دارد. در روزهای تابستانی که لازم داریم کولر گازی هوا را خنک کند و این اتفاق نمی افتد یعنی مشکلی رخ داده است. چرا کولر گازی  خنک نمی کند؟ اگر برای شما هم سوال است، این مطلب را بخوانید.

۷- صدا دادن کولر گازی

شنیدن صداهای عجیب از کولر گازی یعنی کولر گازی شما نیاز به تعمیرات دارد. البته باید با صداهای طبیعی و غیر طبیعی کولر گازی آشنایی داشته باشید. در این صورت می دانید هر صدای کولر گازی چه معنی دارد و کدام قسمت آن دچار مشکل شده است.

توصیه می کنیم مقاله صدای کولر گازی را مطالعه کنید تا با انواع صدای کولر گازی و تعمیر صدای کولر گازی آشنا شوید.

تعمیر کولر گازی

چرا باید با تعمیر کار کولر گازی تماس بگیریم؟

کار تعمیر کولر گازی نیاز به تخصص ویژه دارد. تنها افرادی که آموزش تعمیر کولر گازی را دیده باشند می توانند این کار را انجام دهند. یک تعمیرکار کولر گازی با تمام اجزا و قطعات دستگاه آشنایی دارد و می توانند تمام عیوب آن را به درستی تشخیص دهد.

تشخیص درست و انجام تعمیرات درست، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند. حال اینکه اگر برای تعمیر کولر گازی از افراد بی تجربه و غیر متخصص کمک بگیرید، امکان دارد نتوانند به درستی مشکل را تشخیص داده و حل کنند. این یعنی هزینه بیشتر و صرف بیشتر برای شما. علاوه بر موارد گفته شده، ممکن است حتی او خساراتی را نیز به کولر گازی شما وارد کند.

از این رو ما همیشه توصیه می کنیم نه خودتان برای تعمیر کولر گازی دست به کار شوید و نه از افرادی ناشناس بی تجربه کمک بگیرید. حتما در نظر داشته باشید که برای تعمیر و سرویس کولر گازی از یک متخصص باتجربه کمک بگیرید.

 

سرویس و تعمیر کولر گازی شامل چه خدماتی می شود؟

چنانچه دستگاه شما نیاز به قطعه یا لوازم یدکی داشته باشد، تعمیرکاران بدادم برس می توانند تعمیر کولر گازی شما را در کم ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام دهند. برخی از خدمات تعمیرات این مجموعه عبارتند از:

 • تعمیر کولر گازی جنرال
 • تعمیر کولر گازی ال جی
 • تعویض خازن کولر گازی
 • تعویض کلیدهای سلکتور
 • تعویض و تعمیر ترموستات کولر گازی
 • بازبینی دریچه جلو دستگاه
 • بازبینی برد دستگاه
 • تعمیر برد کولر گازی
 • تعویض فن کولر گازی
 • هواگیری کولر گازی
 • شارژ گاز کولر گازی
 • سرویس دوره ای کولر گازی
 • تشخیص زمان شارژ گاز با گارانتی و توسط سرویسکاران مجرب
 • تنظیم و راه اندازی کولر گازی
 • سرویس کولر گازی بوش
 • سرویس کولر گازی اجنرال
 • سرویس کولر گازی سامسونگ
 • سرویس کولر گازی پنجره ای
 • سرویس کولر گازی ال جی

 

چرا سرویس کولر گازی لازم است ؟

سرویس کولر گازی اقدامی است که به صورت دوره ای انجام می شود. در سرویس کولر گازی، سرویسکار کولر گازی دستگاه شما را از نظر فنی بررسی می کند تا از کارکرد مطلوب تمام قطعات مطمئن شوید. سرویس کولر گازی اگر به صورت منظم انجام شود، می تواند تاثیر بسزایی در عمر کولر گازی تان داشته باشد.

با سرویس دوره ای کولر گازی، دستگاه شما کمتر نیاز به تعمیر پیدا خواهد کرد و اگر هم نیاز به تعمیر کولر گازی داشته باشید، تعمیر کولر گازی به صورت خفیف و با کمترین وقت و هزینه انجام می شود. به گفته کارشناسان اگر به فکر طول عمر کولر گازی تان هستید، سرویس کولر گازی به صورت دوره ای را جدی بگیرید.

 

بهترین زمان سرویس کولر گازی چه وقتی است ؟

شاید برای بسیاری از شما سوال پیش بیاید که بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانی است. در این قسمت قصد داریم بهترین زمان برای سرویس کولر گازی را توضیح دهیم.

معمولا سرویس کولر گازی هر دوسال یکبار انجام می شود. اما در صورتی که از گرمایش کولر گازی هم استفاده می کنید لازم است هر سال برای سرویس دوره ای کولر گازی اقدام کنید.

سرویس دوره ای کولر گازی در افزایش طول عمر دستگاه اسپلیت شما نقش بسزایی دارد. در سرویس کولر گازی ، سرویس کار کولر گازی با شست و شوی دستگاه کارایی آن را بهبود می بخشد و اجزای دیگر کولر گازی را مورد بررسی قرار می دهدو در صورتی که نیاز به تعمیرات کولر گازی باشد، این کار را انجام می دهد.

سرویس دوره ای کولر گازی را به سرویس کار کولر گازی که در این زمینه دانش و تجربه کافی دارد بسپارید. چرا که تعمیرات کولر گازی اگر توسط افراد ناشی انجام شود، سلامت دستگاه شما را به خطر می اندازد.

اگر از کولر گازی برای سرمایش آن استفاده می کنید، بهترین زمان سرویس کولر گازی، قبل از استفاده از کولر گازی است. قبل از راه اندازی کولر گازی از یک سرویس کار کولر گازی بخواهید به محل شما بیاید و کولر گازی تان را از همه نظر بررسی کند.

سرویس دوره ای کولر گازی باعث می شود، کمتری به تعمیر کولر گازی نیاز پیدا کنید. در صورتی هم که به تعمیرات کولر گازی نیاز شد، با کمترین هزینه و در کمترین زمان خواهد بود.

 

تعمیر کولر گازی

ثبت درخواست تعمیر کولر گازی در بدادم

برای درخواست تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی در بدادم برس، نیازی به ثبت سفارش در سایت، دانلود و نصب اپلیکیشن، تکمیل فرم در سایت و دیگر کارهای وقت گیری که این روزها متداول شده، نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و ما را از مشکل کولر گازی و محل زندگی تان باخبر کنید.

بقیه کار را به ما بسپارید. ما نزدیک ترین و بهترین سرویسکار کولر گازی یا تعمیرکار کولر گازی را به محل شما اعزام می کنیم. به این ترتیب درخواست تعمیرات کولر گازی و سرویس کولر گازی در کمتزین زمان انجام خواهد شد.

هزینه سرویس کولر گازی | هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه سرویس کولر گازی بسته به تعداد کارهایی که سرویس کار کولر گازی باید انجام دهد، متغیر است. مدل دستگاه شما نیز می تواند در تعیین هزینه سرویس کولر گازی نقش داشته باشد. هزینه تعمیرات کولر گازی نیز به عوامل متعددی بر می گردد. مدل و نوع خرابی دستگاه در تعیین قیمت تعمیر کولر گازی نقش داد.

اگر به صورت دقیق می خواهید از هزینه تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی مطلع شوید، بهترین کار مشاوره گرفتن از یک تعمیرکار کولر گازی است. یک تعمیرکار کولر گازی با مشاهده دستگاه شما می تواند به صورت دقیق هزینه تعمیر را مشخص کند.

در صورتی که تعمیرکاری در دسترس تان نیست، می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و مشکل کولر گازی تان را به آن ها بگویید تا هزینه تعمیرات کولر گازی را دقیق محاسبه کنند.

 

چرا سرویس و تعمیر کولر گازی با بدادم برس ؟

 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی با بالاترین کیفیت
 • بررسی میزان رضایتمندی مشتریان پس از انجام کار
 • بهره مندی از سرویسکاران و تعمیرکاران مجرب
 • خدمت رسانی به مشتریان در سراسر تهران
 • اعزام تعمیرکار و سرویسکار در کمترین زمان
 • گارانتی خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی
 • امکان مشاوره رایگان با کارشناسان
 • اعزام سرویسکار سر ساعت مقرر
 • دریافت اجرت کم از مشتریان
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته

 جهت سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی با ما تماس بگیرید. 

۲۶۷۰۵۳۴۹                  ۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *