خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی کولر آبی

سرویس کولر آبی در مسعودیه

سرویس کولر آبی

سرویس کولر آبی با ایاب و ذهاب رایگان بصورت ۲۴ساعته 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سرویس کولر آبی در مسعودیه

سرویس کولر آبی در مسعودیه راه اندازی شد.یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس تعمیر کولر آبی در مسعودیه می باشد. مجموعه تاسیاتی بدادم برس برای رفاه حال همشهریان عزیز در محله مسعودیه این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است. این خدمات با کیفیت و سرعت بالا توسط تیم فنی ما برای شما همشهریان عزیز انجام می گیرد.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

هزینه سرویس کولر آبی

هزینه سرویس کولر آبی بستگی به کارهایی که تعمیرکار برای کولر آبی شما انجام می دهد دارد. اما لازم است بدانید هزینه سرویس کولر آبی در بدادم برس در کمترین حالت ممکن است. ما در این مجموعه سعی داریم، بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای مشتریان ارائه دهیم.

هزینه سرویس کولر به عوامل متعددی مربوط می شود. که برخی از این موارد را به ترتیب زیر آورده ایم :

محل نصب کولر آبی

محلی که کولر آبی شما نصب شده و نحوه دسترسی به آن می تواند در هزینه سرویس کولر آبی شما تاثیر داشته باشد. گاهی محلی که کولر آبی نصب شده باعث ایجاد مشکل و سختی برای سرویسکار می شود و این مورد به هزینه های شما اضافه می کند.

تعداد قطعاتی 

تعداد قطعاتی که لازم است سرویس شوند، می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه سرویس کولر آبی باشد. در سرویس کولر آبی نیاز موتور و یاتاقان به روغن کاری، پوسیدگی کف و بدنه و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار می گیرد.

برند کولر آبی

برند کولر آبی در هزینه سرویس کولر آبی تاثیر دارد. این دلیل تفاوت هزینه در برخی مدل ها، و بیشتر بودن هزینه ان ها به دلیل گران تر بودن قطعات در برخی برند هاست. دور از ذهن نیست که برندی که قطعات آن به سختی پیدا می شود و یا گران تر است، نسبت به کولرهای دیگر هزینه بیشتری برای سرویس داشته باشد.

هزینه رفت و آمد هم معمولا در برخی خدمات و شرکت های تاسیساتی محاسبه می شود که ما این هزینه را از لیست هزینه هایمان برداشته ایم.

در واقع خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس از آن جهت از شرکت های دیگر کمتر است که هزینه رفت و آمد سرویس کار به محل را جزو هزینه هیا مشتریان محاسبه نمی کند.

 

خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس

 • خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس به شرح زیر است :
 • تعویض پوشال های قدیمی و نصب پوشال های جدید
 • تعویض قطعات فرسوده کولر آبی
 • عیب یابی تخصصی دستگاه
 • روغن کار موتور و یاتاقان
 • سیم کشی کولر آبی
 • سیم کشی کولر آبی

و هر سرویس که برای کولر آبی شما لازم باشد.

 

چرا سرویس کولر آبی با بدادم برس

 • مشاوره رایگان درباره مشکلات شما و تشخیص اینکه سرویس کولر آبی نیاز است یا تعمیر
 • ارائه خدمات با کیفیت توسط بهترین تعمرکاران و سرویس کاران در تهران
 • اعزام تعمیرکار و سرویسکار در سریع ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز
 • خدمت رسانی در تمام مناطق تهران
 • اعزام سرویسکار سر ساعت مقرر
 • ایاب و ذهاب رایگان به محل شما

 

 

عیوب کولر آبی

 به این نکته توجه کنید که جهت تعمیر کولر آبی لازم است با انواع عیوب احتمالی در آن آشنا شویم.

برای کولرهای آبی امکان دارد مشکلاتی پیش بیاید. امکان دارد کولر را روشن کنید و مشکلاتی پیش بیاید.

اولین ایرادی که ممکن است پیش بیاید نبود جریان باد در کولر است. احتمال دارد تسمه ای که در جهت  انتقال گردش موتور به بلوور هست پاره شده باشد. حتما قبل از این کار برق دستگاه را خاموش کنید. دریچه ای که سمت موتور کولر هست را باز کنید. تسمه را چک کنید. در صورتی که تسمه پاره شده بود، تسمه دیگری خریداری کنید و آن را تعویض نمایید.

احتمال بعدی که وجود دارد این است که مشکل از الکتروموتور باشد. در صورتی که موتور سوخته باشد با تعویض موتور مشکل حل می شود .

ایراد بعدی که پیش می آید، امکانش هست که فولی سر موتور شل شده باشد و موتور در داخل فولی به چرخش در می‌آید و فولی حرکت نکند.

این احتمال هم هست که بلوور به حرکت در نیاید و جریان باد را نداشته باشید. در قسمت بالای فولی پیچ آلنی است که با سفت کردن این پیچ مشکل برطرف می شود .

یا ممکن است که پیچ فلکه شل شده باشدو فلکه به صورت هرز بچرخد. باز با سفت کردن پیچ روی فلکه که آلن هست می توانید این مشکل را حل کنید.

ایراد بعدی که برای کولر ممکن است پیش بیاید، نداشتن باد خنک در کولر است. کولر در حال کار کردن است ولی آن خنکی مطلوبی که مورد انتظار است را ندارد. در این موارد چند احتمال ممکن است وجود داشته باشد .

اولین احتمال در اثر تعویض نکردن به موقع پوشال‌ها ممکن است این اتفاق پیش بیاید. چون منافذی که لا به لای این پوشال هست ممکن است پر شده باشد. هوا به خوبی از داخل این پوشالها عبور نکرده و راندمان دستگاه پایین آید.

ایراد بعدی که حتما باید به تعمیر کولر آبی خود بپردازید تراز نبودن است در این حالت ناودانی را باید از لحاظ اینکه تراز بوده و آب به تمام قسمتهای پوشال برسد را چک کرده و در صورت لزوم با شل کردن دو عدد پیچ روی درب اقدام به تنظیم کردن آن نمایید.

ایراد بعدی که ممکن است پیش بیاید و باید به تعمیر کولر آبی بپردازید نبودن آب در داخل مخزن کولر است. حتما باید مسیر آب کولر را چک کنید. یا اگر فلکه بسته است فلکه را باز کنید. یا اگر فلوتر مشکل داشته باشد مشکل فلوتر را حل کنید. یا احتمال اینکه قسمت کف کولر سوراخ شده باشد. برای رفع این مشکل اقدام کنید.

مشکل بعدی که ممکن است پیش بیاید مشکل پمپ کولر است. احتمال دارد پمپ سوخته باشد یا گیرپاژ کرده باشد. که باید جهت رفع مشکل بازدید انجام شود. باز تذکر می دهیم قبل از دست زدن به کولر ، جریان برقی که به کولر متصل است را حتما قطع کنید تا دچار حادثه نشوید سپس به تعمیر کولر آبی موردنظر بپردازید.

 

همشهریان عزیز در محله مسعودیه در نظر داشته باشید که ما جهت رفاه حال شما ارائه خدمت سرویس کولر آبی را به چهار منطقه اصلی شهر تهران و بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

 • سرویس کولر آبی شمال تهران
 • سرویس کولر آبی غرب تهران
 • سرویس کولر آبی شرق تهران
 • سرویس کولر آبی جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیرکولر آبی و یا سرویس کولر آبی از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، به وب‌سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

سرویس کولر آبی با ایاب و ذهاب رایگان بصورت ۲۴ساعته 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *