خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی کولر آبی

سرویس کولر آبی در جماران

سرویس کولر آبی

سرویس کولر آبی با ایاب و ذهاب رایگان بصورت ۲۴ساعته 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سرویس کولر آبی در جماران

سرویس کولر آبی در جماران یکی دیگر از خدمات مهم مجموعه تاسیساتی بدادم برس می باشد. مجموعه تاسیاتی بدادم برس برای رفاه حال همشهریان عزیز در محله جماران این خدمت را به سایر خدمات خود در زمینه تاسیساتی اضافه کرده است.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

هزینه سرویس کولر آبی

هزینه سرویس کولر آبی بستگی به کارهایی که تعمیرکار برای کولر آبی شما انجام می دهد دارد. اما لازم است بدانید هزینه سرویس کولر آبی در بدادم برس در کمترین حالت ممکن است. ما در این مجموعه سعی داریم، بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای مشتریان ارائه دهیم.

هزینه سرویس کولر به عوامل متعددی مربوط می شود. که برخی از این موارد را به ترتیب زیر آورده ایم :

محل نصب کولر آبی

محلی که کولر آبی شما نصب شده و نحوه دسترسی به آن می تواند در هزینه سرویس کولر آبی شما تاثیر داشته باشد. گاهی محلی که کولر آبی نصب شده باعث ایجاد مشکل و سختی برای سرویسکار می شود و این مورد به هزینه های شما اضافه می کند.

تعداد قطعاتی 

تعداد قطعاتی که لازم است سرویس شوند، می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه سرویس کولر آبی باشد. در سرویس کولر آبی نیاز موتور و یاتاقان به روغن کاری، پوسیدگی کف و بدنه و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار می گیرد.

برند کولر آبی

برند کولر آبی در هزینه سرویس کولر آبی تاثیر دارد. این دلیل تفاوت هزینه در برخی مدل ها، و بیشتر بودن هزینه ان ها به دلیل گران تر بودن قطعات در برخی برند هاست. دور از ذهن نیست که برندی که قطعات آن به سختی پیدا می شود و یا گران تر است، نسبت به کولرهای دیگر هزینه بیشتری برای سرویس داشته باشد.

هزینه رفت و آمد هم معمولا در برخی خدمات و شرکت های تاسیساتی محاسبه می شود که ما این هزینه را از لیست هزینه هایمان برداشته ایم.

در واقع خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس از آن جهت از شرکت های دیگر کمتر است که هزینه رفت و آمد سرویس کار به محل را جزو هزینه هیا مشتریان محاسبه نمی کند.

 

خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس

 • خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس به شرح زیر است :
 • تعویض پوشال های قدیمی و نصب پوشال های جدید
 • تعویض قطعات فرسوده کولر آبی
 • عیب یابی تخصصی دستگاه
 • روغن کار موتور و یاتاقان
 • سیم کشی کولر آبی
 • سیم کشی کولر آبی

و هر سرویس که برای کولر آبی شما لازم باشد.

 

چرا سرویس کولر آبی با بدادم برس

 • مشاوره رایگان درباره مشکلات شما و تشخیص اینکه سرویس کولر آبی نیاز است یا تعمیر
 • ارائه خدمات با کیفیت توسط بهترین تعمرکاران و سرویس کاران در تهران
 • اعزام تعمیرکار و سرویسکار در سریع ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز
 • خدمت رسانی در تمام مناطق تهران
 • اعزام سرویسکار سر ساعت مقرر
 • ایاب و ذهاب رایگان به محل شما

 

به طور کلی کولرها را می توان به دو دسته آبی و گازی تقسیم کرد. از کولرهای آبی اغلب در مناطق گرم و خشک و از کولرهای گازی بیشتر در مناطقی با آب و هوای گرم و مرطوب استفاده می شود.

کولرهای آبی عمدتا  از سه دریچه قابلیت جدا شدن تشکیل شده اند. این دریچه ها به منظور مکش هوا به داخل کولر است. به این صورت که هوا از داخل دریچه ها جریان پیدا کرده و با پوشال ها در تماس است. آبی که توسط پمپ بر روی پوشال ها جریان پیدا می کند، گرمای هوا را جذب کرده و موجب کاهش دمای هوا می‌شود. هوای خنک شده توسط فنی که داخل کولر است از طریق کانال به منازل انتقال داده می شود.

در نظر داشته باشید که هنگام نصب کولر، محلی را انتخاب کنید که ایجاد لرزش و صدا ننماید. چرا که لرزش زیاد موجب خرابی زودرس برای کولر خواهد شد. به عنوان مثال از نصب کولر در نزدیکی دیوارها یا روی ستون ها خودداری کنید. همچنین بهتر است از پایه ای با ارتفاع مناسب استفاده شود. البته این ارتفاع با توجه به اندازه کولر می تواند تغییر کند. دهانه خروجی باد کولر نیز می بایست در راستای کانال قرار گیرد. دلیل استفاده از پایه این است که کولر روی زمین قرار نگیرد تا از زنگ زدگی کف کولر جلوگیری شود. پایه ها نیز می بایست در اندازه ای باشند تا در آسفالت فرو نروند.

به منظور نصب کولر آبی به پایه ای هم سایز کولر آبی مورد نظر احتیاج داریم تا در پایین کولر قرار گیرد. ارتفاع آن نیز می بایست به اندازه ای باشد که دهانه ی خروجی باد کولر در راستای کانال قرار گیرد. دلیل استفاده از پایه این است که کولر روی زمین قرار نگرفته که در نتیجه موجب زنگ زدگی و خرابی از طریق کف کولر نشود.

کولر از یک شاستی فلزی و سه دریچه قابل جدا شدن تشکیل شده است. کارایی این دریچه ها جهت مکش هوا به داخل کولر است. به این صورت که هوا از داخل دریچه ها جریان پیدا کرده و به پوشال ها برخورد می کند. آبی که بر روی پوشال‌ها جریان دارد گرمای هوا را جذب کرده و دمای هوای انتقالی به داخل را کاهش می دهد. در نهایت این هوای خنک شده توسط فنی که داخل کولر است از طریق کانال مربوطه به منازل و … خواهد رسید.

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان سرویس کولر آبی را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

 • سرویس کولر آبی شمال تهران
 • سرویس کولر آبی غرب تهران
 • سرویس کولر آبی شرق تهران
 • سرویس کولر آبی جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کولر آبی از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، به وب‌سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

سرویس کولر آبی با ایاب و ذهاب رایگان بصورت ۲۴ساعته 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *