خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی کولر آبی

سرویس کولر آبی در تهرانسر

سرویس کولر آبی

سرویس کولر آبی با ایاب و ذهاب رایگان بصورت ۲۴ساعته 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

سرویس کولر آبی در تهرانسر

یکی از تازه ترین خدماتی که مجموعه تاسیساتی بدادم برس به خدمات خود اضافه کرده است، سرویس کولر آبی در تهرانسر می باشد. تاسیسات بدادم برس خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی را در منطقه غرب تهران محله تهرانسر تحت عنوان سرویس کولر آبی در تهرانسر برای رفاه حال همشهریان عزیز ساکن در این محله راه‌اندازی نمود.

سرویس کولر آبی در امامزاده قاسم

هزینه سرویس کولر آبی

هزینه سرویس کولر آبی بستگی به کارهایی که تعمیرکار برای کولر آبی شما انجام می دهد دارد. اما لازم است بدانید هزینه سرویس کولر آبی در بدادم برس در کمترین حالت ممکن است. ما در این مجموعه سعی داریم، بهترین خدمات را با کمترین هزینه برای مشتریان ارائه دهیم.

هزینه سرویس کولر به عوامل متعددی مربوط می شود. که برخی از این موارد را به ترتیب زیر آورده ایم :

محل نصب کولر آبی

محلی که کولر آبی شما نصب شده و نحوه دسترسی به آن می تواند در هزینه سرویس کولر آبی شما تاثیر داشته باشد. گاهی محلی که کولر آبی نصب شده باعث ایجاد مشکل و سختی برای سرویسکار می شود و این مورد به هزینه های شما اضافه می کند.

تعداد قطعاتی 

تعداد قطعاتی که لازم است سرویس شوند، می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه سرویس کولر آبی باشد. در سرویس کولر آبی نیاز موتور و یاتاقان به روغن کاری، پوسیدگی کف و بدنه و مواردی از این قبیل مورد بررسی قرار می گیرد.

برند کولر آبی

برند کولر آبی در هزینه سرویس کولر آبی تاثیر دارد. این دلیل تفاوت هزینه در برخی مدل ها، و بیشتر بودن هزینه ان ها به دلیل گران تر بودن قطعات در برخی برند هاست. دور از ذهن نیست که برندی که قطعات آن به سختی پیدا می شود و یا گران تر است، نسبت به کولرهای دیگر هزینه بیشتری برای سرویس داشته باشد.

هزینه رفت و آمد هم معمولا در برخی خدمات و شرکت های تاسیساتی محاسبه می شود که ما این هزینه را از لیست هزینه هایمان برداشته ایم.

در واقع خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس از آن جهت از شرکت های دیگر کمتر است که هزینه رفت و آمد سرویس کار به محل را جزو هزینه هیا مشتریان محاسبه نمی کند.

 

خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس

 • خدمات سرویس کولر آبی در بدادم برس به شرح زیر است :
 • تعویض پوشال های قدیمی و نصب پوشال های جدید
 • تعویض قطعات فرسوده کولر آبی
 • عیب یابی تخصصی دستگاه
 • روغن کار موتور و یاتاقان
 • سیم کشی کولر آبی
 • سیم کشی کولر آبی

و هر سرویس که برای کولر آبی شما لازم باشد.

 

چرا سرویس کولر آبی با بدادم برس

 • مشاوره رایگان درباره مشکلات شما و تشخیص اینکه سرویس کولر آبی نیاز است یا تعمیر
 • ارائه خدمات با کیفیت توسط بهترین تعمرکاران و سرویس کاران در تهران
 • اعزام تعمیرکار و سرویسکار در سریع ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات در ۲۴ ساعت شبانه روز
 • خدمت رسانی در تمام مناطق تهران
 • اعزام سرویسکار سر ساعت مقرر
 • ایاب و ذهاب رایگان به محل شما

 

 

همانطور که می دانید از کولرهای آبی جهت تامین سرمای مورد نیاز منازل و واحدها استفاده می شوند. سیستم کارکرد کولر به این صورت است که هوای بیرون کولر توسط فنی که داخل آن وجود دارد به داخل کشیده می شود و هوا از میان پوشال هایی که به آب آغشته شده اند عبور میکند. حرارت هوا توسط آبی که روی پوشال‌ها است ، گرفته می شود. آب تبخیر شده و هوای سرد به داخل کانال هدایت می شود و به سمت محلی که باید خنک شود، انتقال داده می شود.

کولرهای آبی جهت استفاده در مناطق معتدل و گرم و خشک کاربرد بیشتری دارد . در مناطقی که رطوبت موجود در هوا زیاد است، به دلایل ترمودینامیکی کولر آبی غیرقابل استفاده است. کولرهای آبی همانطور که گفته شد برای مناطقی که هوای گرم و خشک دارند مورد استفاده قرار می گیرد و کولرهای گازی برای مناطقی که دارای رطوبت هستند استفاده ی بهتر و بهینه ای می توان از آنها کرد.

با توجه به وجود آب در کولر و خنک کردن هوای محیط توسط آبی که در کولر است رطوبت ایجاد شده در آن زیاد است. به همین دلیل در مکان هایی که می خواهیم رطوبت قابل تنظیم باشد از کولرهای آبی نمی توانیم استفاده کنیم. همچنین در محیط های بیمارستانی یا در اتاق های عمل این گونه دستگاه ها مورد استفاده قرار نمی گیرد و غیرقابل استفاده است.

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان سرویس کولر آبی را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

 • سرویس کولر آبی شمال تهران
 • سرویس کولر آبی غرب تهران
 • سرویس کولر آبی شرق تهران
 • سرویس کولر آبی جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کولر آبی از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، به وب‌سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

سرویس کولر آبی با ایاب و ذهاب رایگان بصورت ۲۴ساعته 

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *