خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی کولر آبی

سرویس کولر آبی در الهیه

سرویس کولر آبی

سرویس کولر آبی در الهیه

مجموعه بدادم برس خدمات تعمیر کولر آبی  و سرویس کولر آبی در منطقه شمال تهران را به ساکنین محله الهیه ارائه می‌دهد.

تلفن های تماس سرویس کولر آبی

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

جریان کشش موتور و تسمه

مقدار جریان کشش موتور با مقدار دمای بدنه موتور و متعاقب آن با عمر موتور متناظر است. هنگام نصب موتور به جهت تفاوت سیستم های کانال کششی مختلف ساختمان‌ها و پرپیچ و خم بودن مسیر یا طولانی بودن مسیر و … باید آمپر موتور را تنظیم کرد تا به مقدار قید شده روی پلاک موتور(آمپر نقطه کار موتور) برسیم. در این صورت سالهای سال از سوختن موتور جلوگیری به عمل می آید.

 

سرویس کولر آبی در الهیه

 

به این منظور در بازار پولی های قطر ۷۰mm, 75mm و ۸۰mm به قیمت ارزان موجود است. توجه داشته باشید با افزایش قطر پولی موتور، مقدار جریان موتور افزایش می یابد و با کاهش قطر پولی مقدار جریان موتور کاهش می یابد. برخی افراد جهت افزایش هوادهی کولر بدون کنترل مقدار جریان، اقدام به بزرگتر کردن پولی موتور می کنند که این امر موجب تحت فشار بودن موتور و نهایتا کاهش عمر و سوختن آن می گردد.

لذا هنگام نصب یا سرویس کولر آبی، تکنسین ها حتما باید آمپر موتور را کنترل کرده و در صورت نیاز قطر پولی را تنظیم کنند. پس از تعویض پولی باید کشش تسمه تنظیم شود. با پیچهای رگلاژ پایه موتور، کشش تسمه را طوری تعدیل کنید که با یک فشار ۵٫۱Kg مقدار جابجایی تسمه ۲Cm باشد.

لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان سرویس کولر آبی را به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • سرویس کولر آبی شمال تهران
  • سرویس کولر آبی غرب تهران
  • سرویس کولر آبی شرق تهران
  • سرویس کولر آبی جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کولر آبی از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، به وب‌سایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *