خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی کولر گازی

تعمیر کولر گازی در شاهین

تعمیر-کولر-گازی-پیروزی

تعمیر کولر گازی در شاهین

تعمیر کولر گازی در شاهین را به ما بسپارید. تاسیسات بدادم برس تعمیر کولر گازی در شاهین را به خدمات خود اضافه کرده است. سرویس و تعمیر کولر گازی در شاهین توسط سرویسکاران فنی ما انجام می شود.

 تلفن های تماس ۲۴ ساعته جهت تعمیر کولر گازی

۲۶۷۰۵۳۴۹                      ۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

خدمت تعمیر کولر گازی در شاهین با بدادم برس

خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در شاهین و دیگر مناطق تهران توسط تیم حرفه ای بدادم برس انجام می شود. ویژگی خدمات ما به شرح زیر است :

  • خدمت رسانی ۲۴ ساعته در سراسر تهران
  • مشاوره رایگان در ارتباط با مشکلات مشتریان
  • بهره مندی از بهترین تعمیرکاران در حوزه کولر گازی
  • ایاب و ذهاب رایگان به محل شما جهت خدمت رسانی
  • بررسی رضایتمندی مشتریان پس از انجام کار و ارائه خدمات
  • دریافت کمترین اجرت ممکن از مشتریان عزیز بابت تعمیر و سرویس کولر گازی

 

تعمیر کولر گازی در سراسر تهران

مجموعه بدادم برس در سراسر تهران خدمت تعمیر و سرویس کولر گازی را ارائه می دهد. تعمیر کولر گازی در مناطق مختلف به شرح زیر است :

  • تعمیر کولر گازی شمال تهران
  • تعمیر کولر گازی شرق تهران
  • تعمیر کولر گازی غزب تهران
  • تعمیر کولر گازی جنوب تهران

 

مشکلات در بدنه کولر گازی

زمانی که بدنه کولر برق دارد به علت اتصال بخشی از سیم فاز دستگاه به بدنه است در حالت می توان اتصال بدنه ممکن است از کمپرسور و یا فن، خازن ها و یا سیم های رابط باشد. در صورت برخورد با قطعه معیوب، سایر اتصالات مدار را به شکل اولیه باز گردانید و اتصال بدنه آن مصرف کننده را برطرف نمایید. اما اگر با قطع مصرف کننده های مدار، اتصال بدنه همچنان برقرار بود، سیم بندی مدار را تعویض نمایید.

 

نشت هوا در کولر گازی

زمانی که ساختمان دارای منافذ و درزهایی جهت نفوذ هوا باشد، نشتی هوا به علت هوای سرد بیرونی و هوای گرم داخلی اتفاق می افتد. این امر در نتیجه ورود هوای ارتفاعات پایین و انتقال هوای گرم و سبک به بیرون در ارتفاعات بالا است. نظیر این جریان هوادر دودکش نیز اتفاق می افتد.

زمانی که قاب پنجره ها به خوبی نصب شده باشند از انتقال حرارت کاسته شده و از یخ زدگی پنجره هم جلوگیری می شود و در صورتی که قاب پنجره ها به خوبی نصب نشده باشند تنها ممکن است ۵۰ درصد از مقدار نشتی کاسته شود. این اثر تقریبا معادل نصب نوار درزگیر است.

 

سرعت هوا در کولر گازی

 برای کاربری های مختلف، سرعتهای توصیه شده هوا را برحسب فوت بر دقیقه ارایه می‌دهد. این سرعتها مطابق با استانداردها و آزمایش‌ها می‌باشد. مضاف بر این که باید به این نکته نیز توجه داشت که سرعت های خروجی فن تا حدی بستگی به فشار استاتیک دارد که این سرعت بسته به نوع فن نصب شده تغییر می کند.

 

قطع شدن سیم رابط

زمانی که کولر روشن نمی شود مسلما اشکالی در کولر وجود دارد. یکی از آن علل این است که دوشاخه یاسیم رابط کولر دچار اشکال یا قطعی باشد. در این حالت می توان سلامت برق پریز و همچنین سیم ها را بررسی کرد.

 

 تلفن های تماس ۲۴ ساعته جهت تعمیر کولر گازی

۲۶۷۰۵۳۴۹                      ۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *