خدمات, عیب یابی و تعمیر, کولر گازی

تعمیر کولر گازی در تهران | اعزام تعمیرکار کولر گازی سراسر تهران

تعمیر کولر گازی تهران

به تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی نیاز دارید؟ می توانید برای تعمیرات کولر گازی با بدادم برس تماس بگیرید تا در اسرع وقت یک تعمیرکار کولر گازی را به محل شما اعزام نماییم. تعمیر کولر گازی سامسونگ، تعمیر کولر گازی ال جی، تعمیر کولر گازی جنرال، تعمیر کولر گازی پنجره ای، تعمیر کولر گازی ایستاده و به طور کلی تعمیرات کولر گازی های مختلف در بدادم برس توسط تعمیرکار کولر گازی متخصص انجام می شود.

سرویس کولر گازی نیز از مواردی است باید به آن توجه شود. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین زمان برای سرویس کولر گازی و اقداماتی که در سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی انجام می شود را بررسی کنیم.

تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی سراسر تهران با گارانتی و اجرت کم 

شماره تلفن تعمیرکار

چه زمانی باید از تعمیرکار کولر گازی کمک بگیریم؟

اگر کولر گازی تان به خوبی کار نمی کند و احتمال می دهید که مشکلی برای آن پیش آمده باشد باید از یک تعمیرکار کولر گازی برای رفع مشکلات کمک بگیرید. مشکلات رایجی که برای کولر گازی به وجود می آید را در این قسمت آورده ایم. در هر یک از این موارد باید از تعمیرکار کولر گازی کمک بگیرید.

 • روشن نشدن کولر گازی
 • یخ زدن کولر گازی
 • خاموش شدن کولر گازی
 • آب دادن کولر گازی
 • خنک نکردن کولر گازی
 • صدا دادن کولر گازی

 

۱- خاموش شدن کولر گازی

کولر گازی تان ناگهانی خاموش می شود؟ برای تعمیر خاموش شدن کولر گازی از تعمیرکار کولر گازی کمک بگیرید. اما قبل از آن می توانید به مطلبی که درباره خاموش شدن کولر گازی  د لایل آف زیاد کولر گازی نوشته ایم مراجعه کنید تا بتوانید به درستی به مشکل کولر گازی پی ببرید.

۲- روشن نشدن کولر گازی

روشن نشدن کولر گازی به دلایل مختلف اتفاق می افتد. علت های مختلف روشن نشدن کولر گازی را در مطلبی که تهیه کرده ایم بخوانید. اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد. برای تعمیر روشن نشدن کولر گازی از متخصص کمک بگیرید.

۳- نشتی آب از کولر گازی

شاید برای شما هم پیش امده باشد شاهد آب دادن کولر گازی باشید. چرا کولر گازی آب می دهد؟ در مقاله تعمیر آب دادن کولر گازی دلایل نشتی آب از کولر گازی را بخوانید. با خواندن این مطلب به مشکل کولر گازی تان پز خواهید برد.

اگر کولر گازی سما نیز آبریزش دارد، باید برای تعمیر آن با تعمیرکار کولر گازی تماس بگیرید.

۴- یخ زدن کولر گازی

یخ زدن کولر گازی یکی از مشکلاتی است که کاربران برای تعمیر آن با ما تماس می گیرند. اگر شما هم با مشکل یخ زدن کولر گازی مواجه هستید، برای تعمیر کولر گازی در محل با ما تماس بگیرید. تعمیر مشکل یخ زدن کولر گازی را به تعمیرکار کولر گازی بدادم برس بسپارید. با مظالعه مطلبی که در این خصوص نوشته ایم با دلایل یخ زدن کولر گازی آشنا خواهید شد.

۵- خاموش نشدن کولر گازی (یکسره کار کردن کولر گازی)

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی یکی از مشکلاتی است که مشتریان برای تعمیر آن با ما تماس می گیرند. اگر شما هم با آف شدن کولر گازی مواجه هستید، برای تعمیرات کولر گازی با بدادم برس تماس بگیرید. برای تعمیر خاموش شدن کولر گازی از تعمیرکار کولر گازی کمک بگیرید. چرا که این کار مانند دیگر موارد تعمیر و سرویس کولر گازی نیاز به تخصص و تجربه دارد. یک تعمیرکار کولر گازی می تواند به خوبی دلیل خاموش شدن کولر گازی را پیدا و آن را تعمیر کند.

۶- خنک نکردن کولر گازی

کولر گازی یک وسیله گرمایشی و سرمایشی است. یعنی هم وظیفه خنک کردن و هم گرم کردن دارد. در روزهای تابستانی که لازم داریم کولر گازی هوا را خنک کند و این اتفاق نمی افتد یعنی مشکلی رخ داده است. چرا کولر گازی  خنک نمی کند؟ اگر برای شما هم سوال است، این مطلب را بخوانید. د راین مطلب جهت آشنایی شما با این مشکل، علت خنک نکردن کولر گازی را آورده ایم.

۷- صدا دادن کولر گازی

شنیدن صداهای عجیب از کولر گازی یعنی کولر گازی شما نیاز به تعمیرات دارد. البته باید با صداهای طبیعی و غیر طبیعی کولر گازی آشنایی داشته باشید. در این صورت می دانید هر صدای کولر گازی چه معنی دارد و کدام قسمت آن دچار مشکل شده است.

توصیه می کنیم مقاله صدای کولر گازی را مطالعه کنید تا با انواع صدای کولر گازی و تعمیر صدای کولر گازی آشنا شوید.

چرا تعمیر کولر گازی را به تعمیرکار کولر گازی بسپارید؟

اگر شما هم به فکر آن هستید که با خواندن مطالب درون سایت ها و مشاهده تعداد فیلم در اینترنت کار عیب یابی و تعمیر کولر گازی را انجام دهید، باید به شما بگوییم که دست نگه دارید و این کار را به متخصصش بسپارید. تعمیرات تخصصی کولر گازی نیاز به دانش و تجربه دارد. دست به آچار شدن افرادی که با سیستم و اجزای کولر گازی آشنایی ندارند، برای سرویس کولر گازی و تعمیر کولر گازی بیشتر صدمه به دستگاه وارد کرده است.

 

تعمیرکار کولر گازی چه خدماتی به شما ارائه می دهد؟

تعمیرکار کولر گازی با دانش و تجربه ای که در تعمیرات تخصصی کولر گازی دارد می تواند انواع مشکلات کولر گازی را تشخیص داده و برای رفع آن ها اقدام کند. از جمله مواردی که می توانید به تعمیرکار کولر گازی بسپارید موارد زیر است :

 • تعمیر کولر گازی پنجره ای
 • تعمیر کولر گازی ایستاده
 • تعمیر کولر گازی جنرال
 • تعمیر موتور فن کولر گازی
 • تعمیر برد کولر گازی
 • تعمیر کولر گازی پاناسونیک
 • تعمیر کولر گازی سامسونگ
 • سرویس کولر گازی گری
 • سرویس کولر گازی سامسونگ
 • تعمیر کولر گازی ال جی
 • سرویس کولر گازی

 

هزینه تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی

هزینه سرویس کولر گازی بسته به تعداد کارهایی که سرویس کار کولر گازی باید انجام دهد، متغیر است. مدل دستگاه شما نیز می تواند در تعیین هزینه سرویس کولر گازی نقش داشته باشد. هزینه تعمیرات کولر گازی نیز به عوامل متعددی بر می گردد. مدل و نوع خرابی دستگاه در تعیین قیمت تعمیر کولر گازی نقش داد.

اگر به صورت دقیق می خواهید از هزینه تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی مطلع شوید، بهترین کار مشاوره گرفتن از یک تعمیرکار کولر گازی است. یک تعمیرکار کولر گازی با مشاهده دستگاه شما می تواند به صورت دقیق هزینه تعمیر را مشخص کند.

در صورتی که تعمیرکاری در دسترس تان نیست، می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و مشکل کولر گازی تان را به آن ها بگویید تا هزینه تعمیرات کولر گازی را دقیق محاسبه کنند.

 

بهترین زمان سرویس کولر گازی چه وقتی است ؟

شاید برای بسیاری از شما سوال پیش بیاید که بهترین زمان برای سرویس کولر گازی چه زمانی است. در این قسمت قصد داریم بهترین زمان برای سرویس کولر گازی را توضیح دهیم. معمولا سرویس کولر گازی هر دوسال یکبار انجام می شود. اما در صورتی که از گرمایش کولر گازی هم استفاده می کنید لازم است هر سال برای سرویس دوره ای کولر گازی اقدام کنید.

سرویس دوره ای کولر گازی در افزایش طول عمر دستگاه اسپلیت شما نقش بسزایی دارد. در سرویس کولر گازی ، سرویس کار کولر گازی با شست و شوی دستگاه کارایی آن را بهبود می بخشد و اجزای دیگر کولر گازی را مورد بررسی قرار می دهدو در صورتی که نیاز به تعمیرات کولر گازی باشد، این کار را انجام می دهد.

سرویس دوره ای کولر گازی را به سرویس کار کولر گازی که در این زمینه دانش و تجربه کافی دارد بسپارید. چرا که تعمیرات کولر گازی اگر توسط افراد ناشی انجام شود، سلامت دستگاه شما را به خطر می اندازد. اگر از کولر گازی برای سرمایش آن استفاده می کنید،

بهترین زمان سرویس کولر گازی، قبل از استفاده از کولر گازی است. قبل از راه اندازی کولر گازی از یک سرویس کار کولر گازی بخواهید به محل شما بیاید و کولر گازی تان را از همه نظر بررسی کند. سرویس دوره ای کولر گازی باعث می شود، کمتری به تعمیر کولر گازی نیاز پیدا کنید. در صورتی هم که به تعمیرات کولر گازی نیاز شد، با کمترین هزینه و در کمترین زمان خواهد بود.

 

چگونه برای تعمیرات و سرویس کولر گازی درخواست دهیم؟

برای بهره مندی از خدمات تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی نیازی به نصب اپلیکیشن، تکمیل فرم در سایت و دیگر کارهای وقتگیر نیست. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست حود را مطرح کنید. بعد از تماس با ما یکی از نزدیک ترین تعمیرکاران کولر گازی را در اسرع وقت به محل شما اعزام می کنیم.

زمان اعزام تعمیرکار کولر گازی به محل، با شما هماهنگ می شود. سرویس کار کولر گازی ما اندکی پس از تماس شما با مجموعه، با شما مرتبط شده و زمانی را برای انجام تعمیر کولر گازی با شما هماهنگ می کند.

 

چرا سرویس و تعمیر کولر گازی با بدادم برس ؟

 • ارائه خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی با بالاترین کیفیت
 • بررسی میزان رضایتمندی مشتریان پس از انجام کار
 • بهره مندی از سرویسکاران و تعمیرکاران مجرب
 • خدمت رسانی به مشتریان در سراسر تهران
 • اعزام تعمیرکار و سرویسکار در کمترین زمان
 • گارانتی خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی
 • امکان مشاوره رایگان با کارشناسان
 • اعزام سرویسکار سر ساعت مقرر
 • دریافت اجرت کم از مشتریان
 • ارائه خدمات ۲۴ ساعته

 

تعمیر کولر گازی شمال تهران

ساکن شمال تهران هستید و نیاز به تعمیر کولر گازی دارید؟ برای تعمیر کولر گازی شمال تهران با بدادم برس تماس بگیرید. خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی شمال تهران در محله هایی که داخل جدول مشاهده می کنید ارائه می شود.

 

ازگل چیذر دزاشیب قیطریه
اقدسیه داراباد خوزستان کاشانک
الهیه دربند زعفرانیه کامرانیه
امامزاده قاسم درکه سوهانک محمودیه
اوین ولنجک شهرک نفت نیاوران
باغ فردوس جردن شهرک شهید محلاتی پاسداران
تجریش اختیاریه فرمانیه دروس
جماران شریعتی فرشته دولت
قلهک ونک ظفر دیباجی
سیدخندان ولیعصر اختیاریه

تعمیر کولر گازی جنوب تهران

تعمیر کولر گازی جنوب تهران با تیم حرفه ای بدادم برس با بالاترین کیفیت  انجام می شود. برای تعمیر کولر گازی جنوب تهران با ما تماس بگیرید تا یکی از بهترین سرویس کاران کولر گازی در جنوب تهران را به محل شما اعزام نماییم. خدمات تعمیر کولر گازی جنوب تهران شامل تمام مناطق جنوب تهران می شود. نام  محله هایی که از جنوب تهران مد نظرمان است را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

استاد معین کارون شمالی سینا
امامزاده عبدالله سلیمانی تیموری آذربایجان قصرالدشت
دکتر هوشیار شبیری جی، هفت چنار آزادی مالک اشتر
سرآسیاب کارون جنوبی امام خمینی نواب
مهرآباد سلسبیل جنوبی جیحون کارون
شمشیری بریانک حسام الدین کمیل
شهید دستغیب هاشمی خوش شیخ هادی
فتح زنجان جنوبی دامپزشکی انقلاب
فرودگاه مهرآباد جنوبی سلسبیل شمالی رودکی امیریه ( فرهنگ )
قلمستان جمالزاده اسکندری فروزش
منیریه حشمت الدوله دخانیات مخصوص
جمهوری حر انبار نفت آگاهی
راه آهن عباسی هلال احمر ابوسعید
اسکندری جنوبی پاستور حسن آباد گمرک
وحدت اسلامی ولیعصر کارگر جنوبی کاشان

تعمیر کولر گازی شرق تهران

می خواهید بدانید تعمیر کولر گازی شرق تهران شامل چه محله هایی می شود؟ به جدول زیر توجه کنید. نام محله هایی که خدمت تعمیر کولر گازی شرق تهران را شامل می شود، آورده ایم. در صورتی که ساکن هر یک از این مناطق هستید برای تعمیر کولر گازی شرق تهران با ما تماس بگیرید. هر تعمیرکار کولر گازی در شرق تهران که به محل شما تزدیک تر باشد به محل شما اعزام می شود.

بلوار پروین شمیران نو هروی شمس آّاد
تهرانپارس مجیدیه هنگام مجیدیه
حکیمیه فرجام نیرو هوایی هفت حوض
سراج لویزان پیروزی دماوند
نارمک شیان تهران نو

تعمیر کولر گازی غرب تهران

تعمیر کولر گازی غرب تهران به همراه سرویس کولر گازی در غرب تهران ، از خدمات پر طرفداران بدادم برس است. محله هایی که تحت پوشش خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی غرب تهران می شود را در جدول زیر آورده ایم. تعمیر کولر گازی در غرب تهران در تمام مناطق غرب و تمام محله هایی که مشاهده می کنید ارائه می شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار کولر گازی غرب تهران را ثبت کنید. ما یکی از نزدیک ترین تعمیرکاران کولر گازی غرب تهران را به محل شما اعزام خواهیم کرد.

برق الستوم تهران ویلا ستارخان سعادت آباد
شهرک غرب شهرک مخابرات شهر آرا صادقیه
مرزداران اشرفی اصفهانی بلوار فردوس طرشت
آیتالله کاشانی باغ فیض پونک گیشا
جنت آباد شاهین شهران شهر زیبا
شهرک آپادانا شهرک اکباتان شهرک کوهسار شهرک نفت
شهرک اندیشه شهرک پرواز چیتگر شمالی شهرک والفجر
وردآورد چیتگر جنوبی شهرک غزالی ویلاشهر
شهرک شهرداری شهرک دانشگاه شهرک استقلال تهرانسر غربی
باشگاه نفت شهرک دریا شهرک آزادی شهرک فرهنگیان
شهرک پاسداران پیکان‌شهر دهکده المپیک شهرک راه‌آهن
شهرک چشمه شهرک صدرا(جهادگران) شهرک لاله زیبادشت بالا
زیبادشت پایین شهرک امید شهرک امیرکبیر شهرک هوانیروز
شهرک نمونه سپاه شهرک شهاب شهرک شهید باقری شهرک کوثر
شهرک آتی‌شهر (وردآورد) شهرک یاس شهرک ساحل شهرک آزادشهر
شهرک دانشگاه صنعتی شریف (وردآورد) شهرک کوهستان شهرک نسیم شهرک نگین غرب (وردآورد)
شهرک امام رضا چیتگر (درحال ساخت) شهرک آسمان سپاه شهرک شهید خرازی (وردآورد) شهرک اسکان سبز

آیا تعمیرات کولر گازی در تهران هزینه ایاب ذهاب دارد؟

در صورتی که ساکن تهران هستید برای استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی شمال تهران، جنوب تهران، شرق تهران و غرب تهران تنها هزینه خرید قطعات(در صورت نیاز) ،تعمیرات کولر گازی و سرویس کولر گازی را خواهید پرداخت. هزینه ایاب و ذهاب برای تعمیر کولر گازی در تهران رایگان است.

 

نحوه درخواست تعمیر کولر گازی در تهران

چگونه برای تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی درخواست دهیم؟ در صورتی که نیاز به تعمیر و سرویس کولر گازی دارید، تنها کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران کولر گازی ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما شهروندان تهرانی هستند.

برای درخواست تعمیرکار کولر گازی سراسر تهران نیازی به ثبت سفارش در سایت، دانلود اپلیکیشن و کارهای وقت گیر نیست. تنها با یک تلفن، تعمیرکار به محل شما اعزام می شود.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 10 میانگین: 5]

9 دیدگاه در “تعمیر کولر گازی در تهران | اعزام تعمیرکار کولر گازی سراسر تهران

 1. تقی پور گفت:

  سلام و خسته نباشید کولرگازی ما کار نمیکنه و روشن نمیشه چیکار باید بکنیم؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   روشن نشدن کولر گازی دلایل مختلفی دارد. این مطلب را مطالعه کنید بهتون کمک میکنه.
   https://bedadamberes.ir/airconditioner-doesnt-turnon/
   اگر مشکل برطرف نشد با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار کولر گازی به محل تون اعزام کنیم
   با تشکر

 2. محمد ذوقی گنجعلیخانی گفت:

  ببسیار سپاسگذارم از خدمات خوب و شایان شما همینطور سپاسگذارم از کارشناس فنی ک با صبر و حوصله پاسخگوی پرسشها هستند

  1. Negar Ahmadi گفت:

   خوشحالیم از اینکه رضایت داشتید

 3. سما گفت:

  سپاس از سرویس دهی خوبتون. تکنسین حرفه ای بودند

  1. Negar Ahmadi گفت:

   باعث خوشحالی ماست که از خدمات تعمیر کولر گازی ما راضی بودید.

 4. کریمی گفت:

  سرویس دهی و پاسخگویی خوبی داشتید ممنون

 5. امیر گفت:

  سلام
  مشکل گرم نکردن کولر گازی داریم. دلیلش وی میتونه باشه؟ یک نفر اومد ولی نتونست تشخیص بده و تعمیر کنه

  1. Negar Ahmadi گفت:

   با سلام
   مطلبی تهیه کرده ایم با عنوان ” گرم نکردن کولر گازی
   می تونید به این مطلب مراجعه کنید اگر جواب سوالتون رو نگرفتید، برای اعزام تعمیرکار کولر گازی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *