مقالات, مقالات پکیج

تعمیر پکیج | تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج در سراسر تهران، با گارانتی، ایاب و ذهاب رایگان و اجرت کم به صورت شبانه روزی

تماس با بدادم برس

تعمیر پکیج در تهران | تعمیر انواع پکیج دیواری

تعمیر پکیج یکی از پرطرفدار ترین خدمات مجموعه بدادم برس در زمینه تعمیر تاسیسات گرمایشی است. در این مطلب مفصل درباره خدمات سرویس و تعمیرات پکیج در بدادم برس صحبت کرده ایم.

اگر شما هم به تعمیرات پکیج شبانه روزی، تعمیرات پکیج در تهران، تعمیرکار پکیج و سریس کار پکیج نیاز دارید، شرایط خدمت رسانی ما را مطالعه کنید و در نهایت برای اعزام تعمیرکار پکیج با ما تماس بگیرید. در این مجموعه برندهای معروف پکیج تعمیر می شود. به عنوان مثال تعمیر پکیج بوتان و تعمیر پکیج ایران رادیاتور پر طرفدار ترین خدمات پکیج ما به حساب می آیند.

 

 

چرا تعمیر انواع پکیج را به بدادم برس بسپارید ؟

شرایط خدمت رسانی ما در بدادم برس دلایل خوبی است تا خدمات پکیج شامل سرویس پکیج و تعمیرپکیج را به ما بسپارید. در این قسمت این شرایط را نام برده و برایتان توضیح می دهیم.

 

تعمیر پکیج شبانه روزی

تعمیر پکیج شبانه روزی در بدادم برس یکی از دلایل رضایت مشتریان از ماست. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیرپکیج در تهران داشتید، با شماره تلفن های شبانه روزی ما تماس گرفته تا یک تعمیرکار پکیج را به محل شما اعزام کنیم.

 

اعزام تعمیرکار پکیج به سراسر تهران

هر مجای تهران که هستید می توانید برای اعزام تعمیر کار پکیج و سرویس کار پکیج با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.

بعد از تماس با ما ، نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما اعزام می شود. از این رو می توانید مطمئن باشید که در مدت زمانی کم، تعمیر پکیج تان انحام می شود.

 

ایاب و ذهاب رایگان سراسر تهران

یکی از مواردی که باعث محبوبیت مجموعه ما شده است، ایاب و ذهاب تعمیرکاران به محل است. در صورتی که ساکن تهران باشید تعمیرکاران ما تنها هزینه سرویس پکیج و تعمیر پکیج را از شما دریافت خواهند کرد. هزینه رفت و آمده آن ها به منزل و محل کار شما از طرف شرکت به آن ها پرداخت می شود و شما هزینه ای از این بابت نمی پردازید.

 

هزینه تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه تعمیر پکیج

هزینه تعمیر پکیج در بدادم برس طبق نرخ اتخادیه تعمیر پکیج محاسبه می شود و می توانید مطمئن باشید که تعمیر و سرویس پکیج با کمترین هزینه ممکمن انجام می شود.

معمولا هزینه تعمیر پکیج بر اساس مدل پکیج، مشکل آن و میزان زمانی که برای تعمیر نیاز دارد محاسبه می شود. هزینه تعمیرات پکیح پس از تشخیص و عیب یابی پکیج توسط کارشناس مشخص می شود. گاهی نیاز به تعویض قطعه ای از پکیج است و هزینه خرید قطعه حدا از اجرت تعمیرپکیج با مشتریان محاسبه می شود.

 

تعمیر پکیج شبانه روزی

تعمیر پکیج را به تعمیرکار پکیج بسپارید

در تعمیرات پکیج یک نکته بسیار مهم وجود دارد. اینکه تعمیرپکیج را به تعمیرکار پکیج بسپارید و خودتان برای انجام آن دست به کار نشوید. کار تعمیر پکیج، از عهده هر کسی ساخته نیست زیرا که امری بسیار تخصصی است و نیازمند آن است که شخصی که برای تعمیر اقدام می کند، از ساختار پکیج به خوبی آگاه باشد و سازوکار آن را بشناسد.

هر دستگاه مصرفی منزل از جمله پکیج پس از استفاده‌، بدلایل متعددی نیاز به تعمیر دارد. از جمله کیفیت ساخت محصول، عدم استفاده صحیح مصرف کننده، نوسانات برق شهری و عدم پاکیزگی آب مصرفی دچار یکسری عیوب می‌شود که درنتیجه‌ی آن اختلال در کارکرد آن ایجاد می‌شود.

از آن جا که تعمیرات پکیج امری ناگزیر است و در زمان اختلال پکیج باید حتما انجام شود، چه بهتر که این کار توسط یک تعمیرکار پکیج با تجربه انجام شود. فردی که دست به تعمیرپکیج می زند باید در وهله اول پکیج را به درستی عیب یابی کند و بداند مشکل به وجود امده دقیقا چیست تا برای برطرف کردن آن راه حلی پیشنهاد دهد.

سپردن این کار به دست متخصص باعث می شود مشکل به درستی شناخته شود، با کمترین هزینه و در کمتزین زمان برطرف شود. از این طریق تعمیرات به راحتی و با کمترین هزینه برای مشتریان انجام می شود که این روز ها موضوع قابل توجهی است.

تعمیرکار پکیج که از شرکت بدادم برس به محل شما اعزام می شود، در این زمینه مهارت هایی را آموخته و مورد تایید است. از این رو می توانید مطمئن باشید که عیب یابی و تعمیرات پکیج تان را به یک متخصص سپرده اید.

 

۵ دلیل برای اینکه خودتان به فکر تعمیر پکیج نباشید

مانند هر وسیله گرمایشی پکیج ها نیز خراب می شوند و باید آن را تعمیر کرد. از آن جا که طول عمر و سلامت این وسیله بسیار حیاتی است، چه بهتر که عیب یابی و تعمیرات پکیج را به متخصصش بسپاریم. چرا تعمیر کار پکیج که علم و تجربه کافی برای تعمیر پکیج را دارد. عده ای شاید بخواهند خودشان برای تعمیر و سرویس پکیج اقدام کنند اما توصیه کارشناسان این است که اگر در این زمینه دانش و تجربه کافی را ندارید، فکر تعمیرپکیج را از سرتان بیرون کنید.

در این قسمت ۵ دلیل اصلی برای اینکه باید تعمیرپکیج را به تعمیرکار پکیج بسپارید، بازگو کرده ایم :

 1. شما شناختی از قطعات ، عملکردها و فرآیند سیستم کاری این مدل پکیج را ندارید.
 2. شما ابزار و لوازم و قطعات یدکی برای جایگزینی ندارید.
 3. شناسایی عیب و مشکلات پیش آمده نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد. که حاصل تجربه و تمرین زیاد است.
 4. زمان انجام تعمیرات برای یک سرویس کار ۴/۱ همان کار برای فردیست که از مهارت کافی برخوردار نیست. پس بهتر است با یک مرکز متخصص مشورت کنید و از خدمات آن مرکز همراه با گارانتی انجام خدمت داده شده بهره مند شوید.
 5. تعمیر پکیج توسط تعمیرکاران ما هم در وقت و هم در پول شما صرفه جویی و آسایش خاطر را به همراه دارد.

معمولا با انجام سرویس های دوره ای توسط یک فرد متخصص، نیاز به تعمیر پکیج به حد زیادی کاهش می یابد. از این طریق می توانید طول عمر پکیج تان را افزایش دهید، همیشه از کارکرد مطلوب آن مطمئن باشید.

در صورتی که نیازی به تعمیر پکیج باشد، بسیار جزئی خواهند بود. پس از این طریق در کاهش هزینه هایتان قدمی برداشته اید که این روز ها موضوع مهمی به حساب می آید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با بدادم برس

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از بیشترین درخواست هایی است که هنگام تماس با مراکز خدماتی می شود. به همین دلیل است که تمامی سرویس کاران با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به خوبی آشنا هستند. در ادامه این مطلب با سرویس پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و نحوه درخواست خدمات پکیج ایران رادیاتور در بدادم برس آشنا می شوید.

سایت بدادم برس با در اختیار داشتن سرویس کاران حرفه ای، انواع خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به تمامی شهروندان تهرانی ارائه می دهند. برای تعمیر پکیچ ایران رادیاتور خود، تنها کافی ست شماره تماس خود را در سایت ثبت کنید و یا با شماره ما تماس بگیرید. بعد از اطلاع از مشکل شما، فورا سرویس کاری به محل اعزام شده و مشکل دستگاه شما را هر آنچه که باشد، رفع و رجوع می کند. با اطمینان تماس گرفته و با نهایت رضایت کار را تحویل بگیرید.

 

تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور

تعمیر انواع پکیج ایران رادیاتور در بدادم برس انجام می شود. در گام نخست بهتر است با انواع مدل های پکیج ایران رادیاتور آشنا شوید تا هنگامی که سرویس کار پکیج ایران رادیاتور به منزل شما مراجعه می کند، اطلاعات درستی به آن بدهید.

 • پکیج ایران رادیاتور مدل L28 FF
 • پکیج ایران رادیاتور مدل L24 FF
 • پکیج ایران رادیاتور مدل ECO 24 FF
 • پکیج ایران رادیاتور مدل ECO 22 FF
 • پکیج ایران رادیاتور مدل M28 F
 • پکیج ایران رادیاتور مدل M24 FF
 • پکیج ایران رادیاتور مدل L36 FF
 • و مدل های دیگر

 

از هر یک از مدل های بالا که لستفاده می کنید می توانید برای تعمیرات پکیج ایران رادیاتور با سرویس کاران پکیج ایران رادیاتور ما تماس بگیرید. نمونه های بالا در حقیقت بخش کوچکی از انواع پکیج های ایران رادیاتور هستند. به همین دلیل شما باید از چند و چون دستگاه خود مطلع باشید تا هنگام خرابی، سرویس کار را در جریان بزارید.

اما تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور ما در بدادم برس به این اطلاعات اکتفا نمی کنند و زمانی که درخواست خدمات پکیج ایران رادیاتور را می دهید، سرویسکار پکیج ایران رادیاتور آن را به دقت بررسی و عیب جویی می کند. آنالوگ یا دیجیتال بودن، میزان ظرفیت حرارتی، تک مبدل بودن یا دو مبدل بودن و فن دار یا بدون فن در هر مدل متفاوت است که یک عامل در نوع پکیچ ایران رادیاتور محسوب می شود.

 

تعمیر پکیج بوتان

پکیج بوتان یکی از محبوب ترین پکیج های دیواری بین مردم است. از آنجا که بسیاری از مردم از پکیج بوتان استفاده می کنند، خدمت تعمیر پکیج بوتان نیز مورد نیاز عده زیاید قرار می گیرد. در این قسمت می خواهیم مواقعی که مشتریان به تعمیر پکیج بوتان نیاز دارند را نام ببریم. در این مواقع کهر کارکرد پکیج با مشکل مواحه می شود می توانید با ما تماس بگیرید تا یک تعمیرکار پکیج بوتان به محل تان اعزام کنیم.

چه زمانی تعمیر پکیج بوتان لازم می شود ؟ 

 • قطع شدن کامل دودکش
 • سرد بودن آب و رادیاتورها
 • عدم نمایش صحیح دمای آب
 • غیر فعال شدن پمپ پکیج بوتان
 • روشن شدن انفجاری پکیج بوتان
 • زرد بودن شعله مشعل پکیج بوتان
 • خاموش و روشن شدن مداوم پکیج بوتان

 

سرویس پکیج

 

آیا سرویس پکیج با تعمیر پکیج تفاوت دارد؟

سرویس پکیج و تعمیرپکیج دو موضوعی است که در عین شباهت زیاد با هم متفاوت اند و برخی مشتریان سرویس و تعمیر پکیج را به یک مفهوم می دانند. در این قسمت ما تعمیر و سرویس پکیج را برایتان توضیح داده ایم تا با تفاوت آن ها آشنا شوید. این توضیحات به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید از خدمات پکیج بهره مند شوید و بدانید پکیج شما به تعمیرات نیاز دارد یا سرویس.

پکیج ها مانند هر وسیله گرمایشی ممکن است دچار مشکلاتی شوند. از آن جا که کارایی مهمی دارند و کوچکترین مشکلات به وجود آمده در پکیج می تواند کارهای روزانه را مختل کند، لازم است به سلامت آن و کارکرد درستش اهمیت دهیم. از این رو توصیه می شود به صورت منظم سرویس پکیج را انجام دهید.

سرویس پکیج به صورت دوره ای و منظم باعث می شود پکیج عمر طولانی تری داشته باشد و کمتر نیاز به تعمیر وجود داشته باشد. اگر به صورت سالیانه از یک تعمیرکار پکیج یا سرویسکار برای سرویس پکیج کمک بگیرید، مشکلی برای پکیج تان پیش نخواهد آمد که نیاز به تعمیرات پکیج باشد. اگر هم پیش بیاید به راحتی و با کمترین هزینه تعمیر پکیج انجام می شود.

به بیان بهتر سرویس پکیج به صورت دوره ای انجام می شود تا سیستم شما را چک کند. اما تعمیرات پکیج زمانی انجام می شود که کارکرد پکیج تان مختل شده باشد. در قسمت بعدی مشکلات رایجی که برای پکیج ها اتفاق می افتد را آورده ایم. در این زمان شما نیاز به خدمات تعمیر پکیج دارید.

 

مشکلات رایج در پکیج و راه های برطرف کردن آنها

در این مرحله می خواهیم اطلاعاتی در مورد ایرادهای متداول در پکیج بدهیم که نیاز به تعمیر پکیج پیدا می کنید.

ارور e9 در پکیج

ارور e9 در پکیج بوتان دیده شده و بسیاری از کاربران پکیج بوتان را درگیر کرده است. هر مشکلی که در پکیج به وجود می آید ، سیستم آن را با کدی بیان می کند. e9 یکی از کدهایی است که نشان دهنده وجود مشکل در پکیج است.  ارور e9 مربوط به افزایش دمای گرمایش و رسیدن آن به بیش از ۹۵ درجه سانتی گراد است.  وقتی پکیج بوتان شما ارور e9 را داشته باشد به صورت موقت قفل می شود.

برای رفع ارور e9 پکیج بوتان لازم است از یک متخصص در تعمیر پکیج کمک بگیرید تا به تعمیر پکیج بوتان بپردازد. چرا که این کار نیاز به تخصص در زمینه تعمیر پکیج دارد و هر کسی نمی تواند آن را درست کند.

 

ایراد در شیر گازی

اولین ایراد این است که شما دستگاه را روشن می کنید جرقه زن شروع به کار کردن می کند و دستگاه ارور و خطا می دهد و خاموش می شود.در این مرحله شما باید شیر گاز را چک کنید که قطعی گاز وجود نداشته باشد.

اگر در این قسمت قطعی گاز وجود نداشته باشد مشکل از دستگاه است که احتمال دارد شیر گاز رگولاتور مشکل داشته باشد.در این صورت باید با متخصص مربوطه تماس بگیرید و جهت تعمیر و سرویس پکیج اقدامات لازم را انجام دهید.

 

مطلوب نبودن آب گرم مصرفی

دومین ایرادی که به وجود می آید و باید به تعمیر پکیج موردنظر بپردازید مطلوب نبودن آب گرم مصرفی است. در بعضی مواقع می بینید آب گرم، سرد و گرم می شود. در این مورد چند اشکال ممکن است به وجود آمده باشد.

 

ایجاد رسوب در پکیج 

با توجه به رسوب آب و کارکرد دستگاه احتمال دارد مبدل پکیج رسوب گرفته باشد که باید جهت رسوب زدایی مبدل با کارشناس تعمیرات پکیج تماس بگیرید.

 

سوختن پمپ در پکیج 

سوختن پمپ از مشکلات اساسی ایجاد شده برای پکیج است که به دلایلی چون، ریختن آب روی پمپ، کارکردن بدون آب و در دمای بالا، وجود رسوب، جام شدن پمپ و نوسانات برقی .عموما تعمیر پمپ جواب گو نیست و بهتر است با تهیه پمپ جدید آن را تعویض کنید.

 

دلایل روشن نشدن مشعل

 • نوسان فشار آب
 • نوسان جریان برق
 • نقص در ورودی گاز
 • فشار هوا
 • کمبود فشار گاز

راه حل: تامین فشار آب، استفاده از محافظ برق، تعویض شیر ورودی گاز، تعویض سوئیچ فشار هوا و تماس با اداره گاز

 

دلایل غیر فعال شدن پمپ

 • قطع شدن برق ورودی
 • اتصال ناقص سیم کشی
 • سوختن پمپ، گرفتگی پمپ
 • اتصال سیم کشی داخلی

راه حل: چک کردن پریز ، فیوز و تعویض و سرویس پمپ

 

عوامل سرد بودن آب رادیاتورها

کاهش فشار گاز، رسوب گرفتن مبدل، خراب شدن سنسور گرمایش، اشکال در ورودی گاز، اشکال در طراحی اولیه سایز لوله گاز ورودی از جمله عوامل سرد بودن آب رادیاتور است.

راه حل: تماس با اداره گاز، رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، تعویض کنترل کننده گرما، تعویض شیر ورودی گاز، تعویض لوله کشی ورودی گاز (از راه قانونی)

 

دلایل کاهش دمای آب مصرفی

 • رسوب گرفتن مبدل
 • کاهش فشار گاز
 • ایراد در سنسور آب گرم مصرفی

راه حل: رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، تماس با اداره گاز، کنترل کننده آب گرم را چک و یا تعویض نمایید.

 

روشن شدن مشعل به حالت انفجاری

 • فشار گاز نامناسب
 • عیب در الکترود جرقه زن
 • فاصله نامناسب الکترود جرقه زن

راه حل: ورودی شیر گاز را تنظیم کنید، الکترود را تعویض نمایید، در محدود ۳ الی ۵ میلیمتر تنظیم شود.

 

خاموش و روشن شدن مداوم رادیاتورها

 • میزان گردش آب مدار گرمایش پایین می باشد
 • ظرفیت و تعداد رادیاتورها مناسب نمی باشد

راه حل: شیر مدار را بیشتر باز نمایید، تعداد رادیاتور را افزایش دهید.

 

دلایل سر و صدای بیش از اندازه پکیج

وجود هوا در سیستم، عملکرد بد رتور

راه حل: انجام هواگیری، تعویض قطعه رتور

 

قطع شدن مداوم دودکش

بسته بودن مسیر دودکش پکیج

راه حل: باز کردن راه دودکش و تعویض آن در صورت نیاز

 

عدم نمایش صحیح دمای آب

احتمال خرابی NTC

راه حل: بررسی این قطعه و تعویض آن

 

یخ زدن آب پکیج و جام شدن پمپ

کارکرد نامناسب سیستم ضد یخ زدگی و ضد گیرپاژ

راه حل: بررسی این دو سیستم و انجام تعمیرات لازم

 

پایین بودن فشار آب

 • کم بودن فشار آب شهری
 • نشتی رادیاتورها
 • لوله کشی پکیج
 • اتصالات پکیج

راه حل: استفاده از پمپ آب خانگی برای افزایش فشار آب، گرفتن نشتی های موجود در سیستم

 

زرد بودن شعله مشعل

 • عدم مکش مناسب دودکش
 • نبود هوای کافی در محیط
 • کثیفی مشعل ها
 • عدم تناسب قطر مشعل با نوع گاز مصرفی
 • دوده داشتن دیگ و دودکش

راه حل: بررسی مسیر دودکش، تعبیه دریچه برای ورود هوا، کنترل قطر مشعل، تمیز کردن مشعل ها، دیگ و دودکش

 

تعمیر انواع پکیج دیواری را به تیم حرفه ای بدادم برس بسپارید. خدمات ۲۴ ساعته با گارانتی، اجرت کم و ایاب ذهاب رایگان سراسر تهران

۲۶۷۰۵۳۸۹            ۲۶۷۰۵۳۴۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[Total: 66 Average: 5]

30 دیدگاه در “تعمیر پکیج | تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان

 1. مسعود گفت:

  سلام، واقعا خداقوت، تعمیر پکیج تون یه کلاس آموزشی کامله. متن، عکس، فیلم و هرچی که لازمه وجود داره. ممنون از مقاله ی خوبتون

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از لطف شما. رضایت شما دلگرمی ماست.

 2. نادریان گفت:

  سلام. پکیج فقط ایران رادیاتور‌ و‌ بوتان رو تعمیر میکنید؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام.
   مدل های مختلف پکیج رو تعمیر میکنیم. از هر برندی استفاده می کنید ، می تونید برای سرویس و تعمیر پکیج با ما تماس بگیرید.

 3. بهار قاسمی گفت:

  با سلام
  ممنون از مطلب مفیدی که گذاشتید. تا قبل از اینکه این مطلبو را بخونم چیزی در مورد پکیج نمیدونستم. اما الان اطلاعاتم خیلی بهتر شد.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از لطف و اعتمادی که به ما دارید

 4. الهام ماندگاری گفت:

  سلام،
  مرسی از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما گذاشتید
  بسیار عالی و مفید بود، کار منو راه انداخت
  واقعا از شما سپاسگزارم

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از این که مطلب ما رو مطالعه کردید و به ما لطف دارید.

  2. صنم پور گفت:

   سلام. خواهش می کنم.

 5. amirhosein گفت:

  با سلام. سوالی داشتم
  اینکه میگن پکیج رفت و برگشتیه یعنی چی؟

  1. نسا خدادادی گفت:

   به این معنی که آب از پکیج به سمت رادیاتور هدایت می شود و بعد از کاهش دمای آب مجددا به پکیج جهت گرم کردن برگشت داده می شود.

 6. علیرضا یاری گفت:

  رسوب زدایی دستگاه پکیج استهلاک دستگاه را بالا می برد؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. خیر از این بابت مشکلی وجود ندارد.

 7. سمیه ایران دوست گفت:

  سلام، مرسی از مطالب مفیدی که گذاشته بودید

 8. حیدر صادقی تلفن 09163636624 گفت:

  با سلام وعرض ادب خدمتتون من یک مدیر مدرسه دریک روستا پکیج رادیاتور مدل L36Ff که ارور ۹۹می زند لطفآ بدادم ن برسید چون هوا سرد راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام وقت بخیر.
   بهتر هست با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و مشکل را برای کارشناسان مان توضیح دهید تا به درستی و دقت راهنمایی تان کنند
   ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹
   ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 9. مهدی گفت:

  چه باحال. ندیده بودم یه شرکت تاسیساتی اینقدر باحال باشه و علمی کار کنه. در ضمن من یه بار برای تعمیر پکیج خونه تماس گرفتم وقتی به من گفتن تا کمتر از یکساعت دیگه، سرویسکارامون تماس میگیرن، توی دلم گفتم ، شما هم خالی میبندید ولی جالبه که کارشناستون یک ربع بعد زنگ زد و یکساعت بعد هم اومد برای تعمیر. دمتون گرم و خداقوت

  1. Negar Ahmadi گفت:

   نظر لطف شماست. خوشحالم که راضی بودید از عملکرد مجموعه.
   امیدواریم برای خدمات دیگر هم ما رو قابل بدونید.

 10. میترا گفت:

  مقالتون خیلی خوب بود

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از اینکه نظرتون رو در میان گذاشتید با ما

 11. رضا مغانلو گفت:

  سلام.
  من یک پکیج دارم و هر روز یه مشکلی داره. اما جدیدا خاموش میشه. ممنون میشم بفرمائید چه عواملی باعث خاموش شدن اون میشه

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام.
   آقای مغانلو خاموش شدن پکیج تون دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. امکان داره تو لوله ها هوا وجود داشته باشه یا پکیج نیاز به رسوب گیری داشته باشه. عواملی مثل فشار گاز و آب نیز در این مورد تاثیر گذار هستند.
   بهتر هست تماس بگیرید تا کارشناسمون با سوال هایی که ازتون میپرسن، مشکل رو تشخیص بدن و راهنماییتون کنن.
   ممنون

 12. زمانبر گفت:

  حدود هزینه تعمیر پکیج چقدر هست ؟ یعنی برای کمترین ایرادات پکیج، @هزیه تعمیر پکیج چقدره ؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. هزینه تعمیر پکیج به مارک و مشکلی که داره بستگی داره. لطفا دقیق تر توضبح بدید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم. یا با کارشناسان ما تماس بگیرید جهت مشاوره هزینه تعمیر پکیج

 13. حسین امیری زاده گفت:

  سلام
  پکیج ما بوتانه . چند روزه که پاب سرد شده و پکیج چراغ قرمز نشون میده. مشکل چیه ؟ برای حلش باید از تعمیرکار پکیج کمک بگیریم ؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. این مورد نیازی به تعمیر پکیج ندارد. فشار پکیج رو چک کنید. این عدد معمولا باید بین ۱ تا ۲ باشد. اگر فشار آب کم هست روی ۲ هم میتونه باشه. این موردی که شما گفتید احتمالا فشار پکیج رو صفر هست. بایدا هواگیری پکیج انجام بدید. در این مطلب هواگیری پکیج آموزش داداه شده.
   اگر مشکل تون برطرف نشد، تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج بفرستیم به محل تون.

 14. اکبر مرادی گفت:

  سلام. دیروز تعمیرکارتون آقای حدادی تعمیر پکیج ایران رادیاتور انجام داد برای ما. قشنگ مشکلو فهمیدن. اومدن درست کردند. ممنون از به دادم برس

  1. Negar Ahmadi گفت:

   خداروشکر که از خدمات تعمیر پکیج ما راضی بودید

 15. محمدی گفت:

  ممنون از خدمات تعمیر پکیج تون
  من امروز تعمیر پکیج ایران رادیاتور‌ گرفتم ازتون و راضی بودم. با یک‌هزینه معقول‌کار تعمیر پکیج من انجام شد.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از لطف شما. باعث افتخار ماست که از خدمات تعمیر پکیج ما راضی بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *