پکیج, خدمات, عیب یابی و تعمیر

تعمیر پکیج در تهران | اعزام تعمیرکار پکیج به محل

تعمیر پکیج

تعمیر پکیج و سرویس پکیج از پرطرفدار ترین خدمات مجموعه بدادم برس در زمینه تعمیر تاسیسات گرمایشی است که در ایام سرد سال محبوبیت بیشتری نیز پیدا می کند. تعمیر پکیج بوتان و تعمیر  پکیج ایران رادیاتور و به طور کلی تعمیر انواع پکیج در بدادم برس با گارانتی کیفیت خدمات توسط بهترین تعمیرکار پکیج انجام می شود.

در این مطلب خدمات پکیج بدادم برس توضیح داده شده است. هزینه تعمیر پکیج، خدمات سرویس پکیج، نحوه درخواست خدمت تعمیر پکیج در تهران در این مطلب ببیان شده است. شما می توانید برای تعمیر انواع پکیج در تهران، خدمات پکیج بوتان و تعمیر پکیج ایران رادیاتور با مجموعه ما تماس گرفته و به رایگان از هزینه تعمیر پکیج مطلع شوید.

تعمیرات پکیج در سراسر تهران، با گارانتی، ایاب و ذهاب رایگان و اجرت کم

شماره تلفن تعمیرکار

تعمیر پکیج با تعمیرکار پکیج متخصص

زمانی که پکیج بوتان یا پکیج ایران رادیاتور تان خراب می شود چندین راه دارید. می توانید با نمایندگی پکیج بوتان و نمایندگی پکیج ایران رادیاتور برای تعمیرات پکیج تماس بگیرید. یک راه دیگر تماس با تعمیرکاران پکیج بدادم برس است. ما در این مطلب توضیح داده ایم که چرا برای تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور و تعمیر انواع پکیج با ما تماس بگیرید و انتخاب را به شما واگذار کرده ایم.

تعمیر پکیج در بدادم برس در سراسر تهران و اطراف تهران انجام می شود. در صورتی که ساکن تهران باشید کار تعمیرات پکیج بدون هزینه ایاب ذهاب انجام می شود. خدمات پکیج با بالاترین کیفیت و سرعت انجام می شود چرا که تعمیرکاران ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و کافی است یا ما تماس بگیرید تا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان، لورچ،گلدیران و … به محل شما اعزام شوند.

از آن جا که تعمیرکار پکیج که با ما همکاری دارد از دانش فنی و تجربه کافی برخوردار است، می توانیم خدمات پکیج مان را گارانتی کنیم.

 

تعمیر پکیج شبانه روزی

چه زمانی تعمیرات پکیج لازم می شود؟

زمانی که پکیج به درستی کار نمی کند و مشکلاتی در کارکرد آن به چشم می خورد لازم است از یک تعمیرکار پکیج برای عیب یابی پکیج و تعمیرات پکیج کمک بگیرید. در ادامه برخی از مشکلاتی که برای پکیج پیش می آیند. در این قسمت برخی از مشکلات رایج پکیج را ذکر کرده ایم. مقاله ای برای هر مورد در اختیار تان قرار داده ایم که با مطالعه آن ها اطلاعات مفیدی کسب خواهید کرد.

 

 • پکیج آب را گرم نمی کند

یکی از مشکلات شایع در پکیج ها گرم نشدن پکیج است. برای آشنایی بیشتر با این مشکل کلیک کنید. در صفحه مربوط به  گرم نشدن پکیج این مشکل را مفصل بررسی کرده ایم.

 • پکیج صدا می دهد

شنیدن صداهای مختلف از پکیج ممکن است شما را نگران کند. می خواهید بدانید چرا پکیج صدا می دهد؟ کلیک کنید تا مطلب ما را در این زمینه بخوانید.

 • پکیج آب می دهد

چرا پکیج نشتی دارد؟ دلیل آب دادن پکیج چیست ؟ در این قسمت  آب دادن پکیج را کامل بررسی کرده ایم. توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید.

 • پکیج روشن نمی شود

روشن نشدن پکیج یکی دیگر  از مواردی است که باید پکیج عیب یابی شود و در صورت نیاز از تعمیرکار پکیج کمک گرفته شود. مطلب روشن نشدن پکیج ما را بخوانید تا بتوانید قبل از درخواست تعمیرکار پکیج، پکیج تان را عیب یابی کنید.

 • پکیج ناگهانی خاموش می شود

چرا پکیج ناگهانی خاموش می شود؟ ایا این مشکل نگران کننده است؟ برای حل این مشکل چه باید کرد؟ همه این موارد را در مطلب خاموش شدن پکیج بخوانید.

 • پکیج جوش می آورد

چه اتفاقی می افتد که پکیج جوش می آورد؟ وقتی پکیج جوش می آورد چه کار باید کرد؟ توصیه می کنیم مقاله جوش آوردن پکیج را مطالعه کنید.

 • پکیج نیاز به رسوب گیری دارد

برخی اختلال های پکیج نشان دهنده وجود رسوب در پکیج است. در این مورد باید به تعمیرکار پکیج اطلاع دهید تا برای رسوب زدایی پکیج در محل شما حاضر شود.

 

تعمیرکار پکیج بدادم برس چه خدمات ارائه می دهد؟

خدمات پکیج که در بدادم برس ارائه می شود شامل موارد زیر است. تعمیرکار پکیج بدادم برس این خدمات را به شما ارائه می دهد. تعمیرکار پکیجی که به محل شما اعزام می شود توانایی برطرف کردن کلیه مشکلات پکیج را دارد.

فارغ از اینکه پکیج تان چه برندی باشد، پکیج ایران رادیاتور باشد یا پکیج بوتان یا پکیج گلدیران، می توانید از تعمیرکار پکیج بدادم برس برای تعمیر و سرویس پکیج تان کمک بگیرید. لیستی از خدمات پکیج بدادم برس آورده شده است.

 • سرویس پکیج
 • رسوب زدایی پکیج
 • تعمیر پکیج بوتان
 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور
 • تعمیرات پکیج ایساتیس
 • تعمیرات پکیچ گلدیران
 • تعمیرات پکیج بوش
 • تعمیرات پکیج لورچ
 • تعمیرات پمپ پکیج
 • تعمیر برد پکیج
 • و …

 

محدوده پوشش دهی خدمات پکیج

تعمیر پکیج شمال تهران

اگر ساکن محله های شمال تهران هستید، از خدمات تعمیر پکیج شمال تهران می توانید بهره مند شوید. در لیست زیر می توانید محله های شمال تهران را به تفکیک مناطق مشاهده کنید. تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج بوش و انواع پکیج دیواری در شمال تهران انجام می شود.

 
ازگل چیذر دزاشیب قیطریه
اقدسیه داراباد خوزستان کاشانک
الهیه دربند زعفرانیه کامرانیه
امامزاده قاسم درکه سوهانک محمودیه
اوین ولنجک شهرک نفت نیاوران
باغ فردوس جردن شهرک شهید محلاتی پاسداران
تجریش اختیاریه فرمانیه دروس
جماران شریعتی فرشته دولت
قلهک ونک ظفر دیباجی
سیدخندان ولیعصر اختیاریه

 

تعمیر پکیج جنوب تهران

به دنبال نزدیک ترین تعمیرکار پکیج در جنوب تهران هستید؟ همین حالا برای تعمیر پکیج جنوب تهران با ما تماس بگیرید. تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران، تعمیر پکیج بوتان و تعمیرات انواع پکیج در غرب تهران انجام می شود.

استاد معین کارون شمالی سینا
امامزاده عبدالله سلیمانی تیموری آذربایجان قصرالدشت
دکتر هوشیار شبیری جی، هفت چنار آزادی مالک اشتر
سرآسیاب کارون جنوبی امام خمینی نواب
مهرآباد سلسبیل جنوبی جیحون کارون
شمشیری بریانک حسام الدین کمیل
شهید دستغیب هاشمی خوش شیخ هادی
فتح زنجان جنوبی دامپزشکی انقلاب
فرودگاه مهرآباد جنوبی سلسبیل شمالی رودکی امیریه ( فرهنگ )
قلمستان جمالزاده اسکندری فروزش
منیریه حشمت الدوله دخانیات مخصوص
جمهوری حر انبار نفت آگاهی
راه آهن عباسی هلال احمر ابوسعید
اسکندری جنوبی پاستور حسن آباد گمرک
وحدت اسلامی ولیعصر کارگر جنوبی کاشان

 

تعمیر پکیج غرب تهران

تعمیرکاران ما در غرب تهران آماده ارائه خدمات تعمیر پکیج غرب تهران هستند. برای دریافت خدمات پکیج غرب تهران تنها کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیر پکیج ایران رادیاتور غرب تهران یکی از پرمخاطب ترین خدمات پکیج است. شما نیز برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور و پکیج بوتان با ما تماس بگیرید.

برق الستوم تهران ویلا ستارخان سعادت آباد
شهرک غرب شهرک مخابرات شهر آرا صادقیه
مرزداران اشرفی اصفهانی بلوار فردوس طرشت
آیتالله کاشانی باغ فیض پونک گیشا
جنت آباد شاهین شهران شهر زیبا
شهرک آپادانا شهرک اکباتان شهرک کوهسار شهرک نفت
شهرک اندیشه شهرک پرواز چیتگر شمالی شهرک والفجر
وردآورد چیتگر جنوبی شهرک غزالی ویلاشهر
شهرک شهرداری شهرک دانشگاه شهرک استقلال تهرانسر غربی
باشگاه نفت شهرک دریا شهرک آزادی شهرک فرهنگیان
شهرک پاسداران پیکان‌شهر دهکده المپیک شهرک راه‌آهن
شهرک چشمه شهرک صدرا(جهادگران) شهرک لاله زیبادشت بالا
زیبادشت پایین شهرک امید شهرک امیرکبیر شهرک هوانیروز
شهرک نمونه سپاه شهرک شهاب شهرک شهید باقری شهرک کوثر
شهرک آتی‌شهر (وردآورد) شهرک یاس شهرک ساحل شهرک آزادشهر
شهرک دانشگاه صنعتی شریف (وردآورد) شهرک کوهستان شهرک نسیم شهرک نگین غرب (وردآورد)
شهرک امام رضا چیتگر (درحال ساخت) شهرک آسمان سپاه شهرک شهید خرازی (وردآورد) شهرک اسکان سبز

 

تعمیر پکیج شرق تهران

خدمات پکیج شرق تهران برای مشتریان ساکن شرق تهران راه اندازی شده است. محدوده ارائه خدمات تعمیر پکیج شرق تهران را در جدول زیر می توانید مشاهده کنید.

بلوار پروین شمیران نو هروی شمس آّاد
تهرانپارس مجیدیه هنگام مجیدیه
حکیمیه فرجام نیرو هوایی هفت حوض
سراج لویزان پیروزی دماوند
نارمک شیان تهران نو

 

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور با بدادم برس

تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از بیشترین درخواست هایی است که هنگام تماس با مراکز خدماتی می شود. به همین دلیل است که تمامی سرویس کاران با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به خوبی آشنا هستند. در ادامه این مطلب با سرویس پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران و نحوه درخواست خدمات پکیج ایران رادیاتور در بدادم برس آشنا می شوید.

سایت بدادم برس با در اختیار داشتن سرویس کاران حرفه ای، انواع خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور را به تمامی شهروندان تهرانی ارائه می دهند. برای تعمیر پکیچ ایران رادیاتور خود، تنها کافی ست شماره تماس خود را در سایت ثبت کنید و یا با شماره ما تماس بگیرید. بعد از اطلاع از مشکل شما، فورا سرویس کاری به محل اعزام شده و مشکل دستگاه شما را هر آنچه که باشد، رفع و رجوع می کند. با اطمینان تماس گرفته و با نهایت رضایت کار را تحویل بگیرید.

 

تعمیر پکیج بوتان با تعمیرکار پکیج بوتان بدادم برس

اگر از پکیج بوتان استفاده می کنید و به یک تعمیرکار پکیج بوتان برای تعمیرات پکیج دارید، با ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت یک تعمیرکار پکیج به محل شما اعزام خواهیم کرد که این تعمیرکار پکیج از عهده تعمیر انواع پکیج بوتان بر می آید.

یکی از مشکلات رایجی که برای مشتریان در استفاده از پکیج بوتان پیش می آید و برای تعمیر پکیج بوتان با ما تماس می گیرند، نمایش کد خطای e9 در پکیج بوتان است. اگر شما نیز به ارور e9 در پکیج بوتان برخورد کرده این، می توانید به مطلبی که توسط بدادم برس تهیه شده است مراجعه کنید و درباره ارور e9 پکیج بوتان بخوانید.

 

تعمیرکار پکیج

 

چرا تعمیرات پکیج را به بدادم برس بسپارید ؟

شرایط خدمت رسانی ما در بدادم برس دلایل خوبی است تا خدمات پکیج شامل سرویس پکیج و تعمیرات پکیج را به ما بسپارید. در این قسمت این شرایط را نام برده و برایتان توضیح می دهیم.

 

 • تعمیر پکیج شبانه روزی

تعمیر پکیج شبانه روزی در بدادم برس یکی از دلایل رضایت مشتریان از ماست. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به تعمیرپکیج در تهران داشتید، با شماره تلفن های شبانه روزی ما تماس گرفته تا یک تعمیرکار پکیج را به محل شما اعزام کنیم.

 

 • اعزام تعمیرکار پکیج به سراسر تهران

هر مجای تهران که هستید می توانید برای اعزام تعمیر کار پکیج و سرویس کار پکیج با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. بعد از تماس با ما ، نزدیک ترین تعمیرکار به محل شما اعزام می شود. از این رو می توانید مطمئن باشید که در مدت زمانی کم، تعمیر پکیج تان انحام می شود.

 

 • ایاب و ذهاب رایگان سراسر تهران

یکی از مواردی که باعث محبوبیت مجموعه ما شده است، ایاب و ذهاب تعمیرکاران به محل است. در صورتی که ساکن تهران باشید تعمیرکار پکیج ما تنها هزینه سرویس پکیج و تعمیر پکیج را از شما دریافت خواهند کرد. هزینه رفت و آمده آن ها به منزل و محل کار شما از طرف شرکت به آن ها پرداخت می شود و شما هزینه ای از این بابت نمی پردازید.

 

 • هزینه تعمیر پکیج طبق نرخ اتحادیه تعمیر پکیج

هزینه تعمیر پکیج در بدادم برس طبق نرخ اتخادیه تعمیر پکیج محاسبه می شود و می توانید مطمئن باشید که تعمیرات پکیج و سرویس پکیج با کمترین هزینه ممکن انجام می شود.

معمولا هزینه تعمیرات پکیج بر اساس مدل پکیج، مشکل آن و میزان زمانی که برای تعمیر نیاز دارد محاسبه می شود. هزینه تعمیرات پکیح پس از تشخیص و عیب یابی پکیج توسط کارشناس مشخص می شود. گاهی نیاز به تعویض قطعه ای از پکیج است و هزینه خرید قطعه حدا از اجرت تعمیرپکیج با مشتریان محاسبه می شود.

اگر سرویس کار پکیج به محل تان اعزام شود و به هر دلیل کار تعمیر و سرویس پکیج انجام نشود و یا تعمیرکار پکیج فقط برای کارشناسی در محل حاضر شود، هزینه ای بابت کارشناسی از مشتریان دریافت می شود. در غیر این صورت هزینه ای جدا از خرید قطعات و اجرت زحمات سرویس کار پکیج جزو هزینه تعمیر پکیج نیست.

خدمات تعمیر و سرویس پکیج در چه محدوده ای ارائه می شود ؟

تعمیرات تخصصی پکیج بدادم برس در سراسر تهران ارائه می شود.

هزینه تعمیر پکیج چقدر است؟

این هزینه به نوع دستگاه و خرابی بسیار بستگی دارد اما بدادم برس تعمیر پکیج با کمترین هزینه را ارائه می دهد.

چه برندهایی شامل خدمات پکیج بدادم برس می شوند؟

تعمیرکاران پکیج بدادم برس تمام مدل ها و برندهای پکیج را تعمیر می کنند.از جمله خدمات ما :
تعمیر پکیج بوتان – تعمیر پکیج ایران رادیاتور- تعمیر پکیج گلدیران – ایساتیس و …

خدمات پکیج بدادم برس چگونه ارائه می شود؟

با ما تماس بگیرید. آدرس و مشکل پکیج تان را به ما بگویید. بعد از تماس با ما، تعمیرکار مربوطه با شما تماس گرفته و زمانی را برای مراجعه به محل تان، با شما هماهنگ می کند.

آیا خدمات پکیج بدادم برس دارای گارانتی و فاکتور است ؟

بله . برای خدمات تعمیر و سرویس پکیج فاکتور رسمی شرکت به همراه ضمانت کیفیت خدمات ارائه می شود.

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 75 میانگین: 5]

36 دیدگاه در “تعمیر پکیج در تهران | اعزام تعمیرکار پکیج به محل

 1. Negar Ahmadi گفت:

  ممنون از لطف شما. رضایت شما دلگرمی ماست.

 2. نادریان گفت:

  سلام. پکیج فقط ایران رادیاتور‌ و‌ بوتان رو تعمیر میکنید؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام.
   مدل های مختلف پکیج رو تعمیر میکنیم. از هر برندی استفاده می کنید ، می تونید برای سرویس و تعمیر پکیج با ما تماس بگیرید.

 3. بهار قاسمی گفت:

  با سلام
  ممنون از مطلب مفیدی که گذاشتید. تا قبل از اینکه این مطلبو را بخونم چیزی در مورد پکیج نمیدونستم. اما الان اطلاعاتم خیلی بهتر شد.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از لطف و اعتمادی که به ما دارید

 4. الهام ماندگاری گفت:

  سلام،
  مرسی از اطلاعات مفیدی که در اختیار ما گذاشتید
  بسیار عالی و مفید بود، کار منو راه انداخت
  واقعا از شما سپاسگزارم

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از این که مطلب ما رو مطالعه کردید و به ما لطف دارید.

  2. صنم پور گفت:

   سلام. خواهش می کنم.

 5. amirhosein گفت:

  با سلام. سوالی داشتم
  اینکه میگن پکیج رفت و برگشتیه یعنی چی؟

  1. نسا خدادادی گفت:

   به این معنی که آب از پکیج به سمت رادیاتور هدایت می شود و بعد از کاهش دمای آب مجددا به پکیج جهت گرم کردن برگشت داده می شود.

 6. علیرضا یاری گفت:

  رسوب زدایی دستگاه پکیج استهلاک دستگاه را بالا می برد؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. خیر از این بابت مشکلی وجود ندارد.

 7. سمیه ایران دوست گفت:

  سلام، مرسی از مطالب مفیدی که گذاشته بودید

 8. حیدر صادقی تلفن 09163636624 گفت:

  با سلام وعرض ادب خدمتتون من یک مدیر مدرسه دریک روستا پکیج رادیاتور مدل L36Ff که ارور ۹۹می زند لطفآ بدادم ن برسید چون هوا سرد راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام وقت بخیر.
   بهتر هست با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و مشکل را برای کارشناسان مان توضیح دهید تا به درستی و دقت راهنمایی تان کنند
   ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹
   ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 9. مهدی گفت:

  چه باحال. ندیده بودم یه شرکت تاسیساتی اینقدر باحال باشه و علمی کار کنه. در ضمن من یه بار برای تعمیر پکیج خونه تماس گرفتم وقتی به من گفتن تا کمتر از یکساعت دیگه، سرویسکارامون تماس میگیرن، توی دلم گفتم ، شما هم خالی میبندید ولی جالبه که کارشناستون یک ربع بعد زنگ زد و یکساعت بعد هم اومد برای تعمیر. دمتون گرم و خداقوت

  1. Negar Ahmadi گفت:

   نظر لطف شماست. خوشحالم که راضی بودید از عملکرد مجموعه.
   امیدواریم برای خدمات دیگر هم ما رو قابل بدونید.

 10. میترا گفت:

  مقالتون خیلی خوب بود

  1. Negar Ahmadi گفت:

   ممنون از اینکه نظرتون رو در میان گذاشتید با ما

 11. رضا مغانلو گفت:

  سلام.
  من یک پکیج دارم و هر روز یه مشکلی داره. اما جدیدا خاموش میشه. ممنون میشم بفرمائید چه عواملی باعث خاموش شدن اون میشه

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام.
   آقای مغانلو خاموش شدن پکیج تون دلایل مختلفی میتونه داشته باشه. امکان داره تو لوله ها هوا وجود داشته باشه یا پکیج نیاز به رسوب گیری داشته باشه. عواملی مثل فشار گاز و آب نیز در این مورد تاثیر گذار هستند.
   بهتر هست تماس بگیرید تا کارشناسمون با سوال هایی که ازتون میپرسن، مشکل رو تشخیص بدن و راهنماییتون کنن.
   ممنون

 12. زمانبر گفت:

  حدود هزینه تعمیر پکیج چقدر هست ؟ یعنی برای کمترین ایرادات پکیج، @هزیه تعمیر پکیج چقدره ؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. هزینه تعمیر پکیج به مارک و مشکلی که داره بستگی داره. لطفا دقیق تر توضبح بدید تا بتونیم راهنمایی تون کنیم. یا با کارشناسان ما تماس بگیرید جهت مشاوره هزینه تعمیر پکیج

 13. حسین امیری زاده گفت:

  سلام
  پکیج ما بوتانه . چند روزه که پاب سرد شده و پکیج چراغ قرمز نشون میده. مشکل چیه ؟ برای حلش باید از تعمیرکار پکیج کمک بگیریم ؟

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام. این مورد نیازی به تعمیر پکیج ندارد. فشار پکیج رو چک کنید. این عدد معمولا باید بین ۱ تا ۲ باشد. اگر فشار آب کم هست روی ۲ هم میتونه باشه. این موردی که شما گفتید احتمالا فشار پکیج رو صفر هست. بایدا هواگیری پکیج انجام بدید. در این مطلب هواگیری پکیج آموزش داداه شده.
   اگر مشکل تون برطرف نشد، تماس بگیرید تا تعمیرکار پکیج بفرستیم به محل تون.

 14. اکبر مرادی گفت:

  سلام. دیروز تعمیرکارتون آقای حدادی تعمیر پکیج ایران رادیاتور انجام داد برای ما. قشنگ مشکلو فهمیدن. اومدن درست کردند. ممنون از به دادم برس

 15. Negar Ahmadi گفت:

  ممنون از لطف شما. باعث افتخار ماست که از خدمات تعمیر پکیج ما راضی بودید.

 16. درخواست تعمیر پکیج گفت:

  سلام
  پکیج ایران رادیاتور داریم. وقتی روشنش می کنیم صدای تلق تلق میده. یک تعمیرکار برای تعمیر پکیج ما اومد . دو روز صدا نمیداد باز دوباره صدا میده. لطفا راهنمایی کنید.

  1. Negar Ahmadi گفت:

   مطلبی داریم به اسم صدای پکیج
   انواع صدای پکیج را توضیح داده ایم. می تونید به این مطلب مراجعه کنید. اگر مشکل رو پیدا نکردید تماس بگیرید یکی از کارشناسان رو برای تعمیر پکیج تان به محل اعزام کنیم.

 17. امیر ا گفت:

  با سلام
  میخواهم حداکثر دمای پیشفرض مجاز تعریف شده برای پکیج را به ۵۰ تغییر دهم تا در هنگام تنظیم دما بصورت دستی با لاتر از ۵۰ نتوان گذاشت روش آن بصورت کلی چگونه است و با چه قسمتی از پکیج می توانم اینکار را انجام دهم ؟
  تشکر از وقت و راهنمایی شما

  1. Negar Ahmadi گفت:

   سلام
   با ولوم تنظیم دما می تونید این کار رو انجام بدید

   1. امیر ا گفت:

    سلام و تشکر فراوان از راهنمایی شما
    پکیج ما دمراد مدل نیترو هستش که کلید داره و دیجیتال است . و منظور من این است که همان ولومی که شما می گویید هنگام تنظیم دما بصورت دستی دیگر هرچه کلید مثبت را برای افزایش دما فشار دهیم بالاتر از ۵۰ درجه نرود

    1. Negar Ahmadi گفت:

     اگر هدفتون محدود کردن افزایش دما هست، که با زدن کلیبد، دما از حدی بیشتر نشه، به احتمال زیاد این کار قابل انجام نیست.
     اگر تلفنی با کارشناس درباره این موضوع صحبت کنید، بهتر متوجه منظورتون می شوند. ممنون

     1. امیر ا گفت:

      سلام ممنون از پاسخ شما
      پیرو نظر شما ممکنه تلفن یکی از کارشناسانتون که روی پکیج دمراد نیترو (صفحه کلید دیجیتال) تجربه بیشتری داره معرفی کنید

     2. Negar Ahmadi گفت:

      با شماره های
      ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹ و ۲۶۷۰۵۳۸۹ تماس بگیرید. راهنمایی تون می کنند.
      ممنون

     3. امیر ا گفت:

      تماس گرفتم دوستی که گوشی را برداشت گفت بعدا تماس بگیرید وبعدا هم کسی جواب نداد 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *