خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در چهارصد دستگاه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در چهارصد دستگاه

تعمیر پکیج در چهارصد دستگاه سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در چهارصد دستگاه را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر پکیج در چهارصد دستگاه

پکیج های دو مبدل

پکیجی که در فیلم مشاهده می کنید از نوع دو مبدل است.به این صورت که آب وارد دستگاه می شود و آب سرد وارد مبدل دوم یا مبدل ثانویه می شود. آب گرم سیرکولاتور از بین آن مبدل حرکت می کند و آب سرد هم از صفحات آن حرکت می کند.گرمای آب گرم سیرکولاتور به آب مصرفی یا همان آب سردی که وارد پکیج شده است انتقال داده می شود و پس از گرم شدن توسط لوله به لوله کشی آب گرم برگشت داده می شود که شما آب گرم را استفاده می کنید .

دستگاه پکیج در داخل کشورمان تولید می شود و یک سری از دستگاه ها از خارج کشور وارد می شوند. شرکت های تولید کننده خوبی در کشورمان هستند که دستگاه پکیج را تولید می کنند. به عنوان مثال شرکت بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و غیره.من به شما توصیه می کنم که حتماً از دستگاه های داخلی استفاده کنید چون کیفیت فوق العاده خوبی دارند و لوازمشان هم در کشور ما موجود است.

روش تست و بازرسی یک دودکش استاندارد

اولین قدم قبل از اقدام به نصب یک وسیله گازسوز، اطمینان از صحت عملکرد دودکش است. برای این منظور انجام دو مرحله زیر لازم و ضروری است.

١. یک تکه کاغذ را آتش زده و در فاصله ۵ سانتی متری دهانه دودکش در داخل ساختمان نگه میداریم، در این حالت باید تغییر جهت دود و شعله به سمت دهانه دودکش مشاهده شود.

٢. با مراجعه به بام ساختمان اولا؛ وضعیت ظاهری دودکش را (از نظر وجود کلاهک H، عدم مجاورت با موانع، ارتفاع مناسب از کف بام و سایر موازین ذکر شده در استانداردهای دودکش) مورد بررسی قرار می‌دهیم. ثانیا؛ با عبوردادن یک قطعه متصل به ریسمان با قطری در حدود قطر دودکش، از یکنواخت بودن قطر داخلی آن مطمئن میشویم.

 

ساکنان محله چهارصد دستگاه و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *