خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در هفت تیر

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در هفت تیر

تعمیر پکیج درهفت تیر سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در هفت تیر را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

مدار گرمایش پکیج‌های تک مبدله و دو مبدله

نحوه عملکرد سیستم گرمایش در پکیج‌های تک مبدله و دو مبدله کاملا یکسان بوده و تعمیرات پکیج آن ها به شرح زیر است:

بطور کلی مدار گرمایش پکیج، یک مدار بسته (سیستم ایزوله) است که اگر شروع آن را از برگشت رادیاتورها در نظر بگیریم، آب از طریق پمپ سیرکولاتور به مبدل حرارتی هدایت و در آن جا توسط حرارت مشعل گرم می‌شود . پس از گرم شدن آب در مبدل و بررسی دمای آن توسط NTC (حسگر دمایی) مدار گرمایش به رادیاتورها ارسال شده و در آن جا دمای خود را در محیط منتشر می‌کند و برای گرم شدن مجدد به سمت مبدل هدایت می‌شود و این عمل مکررا تکرار می شود.

سنسور دمای آب شوفاژ

در این قسمت که مشاهده می کنید، این سنسور ، سنسور دمای آب سیرکولاتور یا همان آب رادیاتورها است که دمای آب را حس می کند. این دو سیمی که مشاهده می کنید که یکی از آنها جهت جرقه زدن دستگاه است .و دیگری شعله را حس می کند. در صورتی که شعله تشکیل نشود، یا گاز بسته باشد یا دستگاه روشن نشود این قسمت به پکیج دستور خاموش شدن دستگاه را می دهد.

NTC

این شیر اطمینان دستگاه است در صورتی که فشار پکیج بیشتر از حد معینی که مشخص شده بالا برود این شیر جریان آب را باز می کند و باعث تخلیه فشار یا همان فشار بار پکیج می شود .

انواع NTC به کار رفته در پکیج

NTC شناور: که قسمت حساس به حرارت آن داخل آب قرار می گیرد

NTC تماس (جداری): که روی لوله به صورت تماس خارجی نصب می شود.

تعمیر پکیج در هفت تیر

ساکنان محله باغ فیض و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *