خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در مشیریه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در مشیریه

تعمیر پکیج در مشیریه سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در مشیریه را با به شما عزیزان ارائه دهیم. تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از خدمات محبوب ما در زمینه پکیج است.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹          ۲۶۷۰۵۳۸۹

روش تست فلوسوییچ

روش اول: در هنگام نصب روی دستگاه

سیم های فلوسوییچ را جدا کرده ، مولتی متر را در وضعیت بیزر به آن وصل می کنیم، با باز کرن یکی از شیرهای آب گرم مصرفی باید مد ار بسته (وصل) و با بستن شیر آب مدار باز (قطع) شود.

روش دوم: خارج از دستگاه
  1. فلوسوییچ را به صورت عمودی نگه می داریم (در جهت حرکت آب) و مولتی متر را (در وضعیت تست اتصال کوتاه- بیزر) به آن وصل می کنیم، با سر و ته کردن فلوسوییچ، مولتی متر ارتباط بینت کنتاکت ها را وصل نشان دهد.
  2. شناور باید در مسیر خود روان حرکت کند.
  3. فلومتر

در برخی از دستگاه ها به جای استفاده از فلوسوییچ از فلومتر استفاده شده است.

این قطعه شامل توربین کوچک و در ابتدای ورودی آب سرد (مصرفی) قرار داشته و با ارسال سیگنالی به برد کنترل، علاوه بر باز شدن آب مصرفی، مقدار دبی (لیتر بر دقیقه) را نیز اعلام می کند.

شیر سه طرفه

عملکرد شیر سه طرفه که در پکیج های دو مبدل استفاده می شود به این صورت است که با باز کردن شیر آب مصرفی آب گرم شده یا همان آب سیرکولاتور ما را به سمت مبدل حرارتی جهت انتقال حرارت به آب گرم مصرفی هدایت می کند.

نحوه ی عملکرد: از آن جایی که هیچ یک از دو نوع دستگاه پکیج تک مبدل و دو مبدل، آب مصرفی و گرمایشی را به طور همزمان تامین نمی کنند، لذا در زمان استفاده فقط یکی از این دو مدار می تواند فعال باشد. بدین صورت که:

در دستگاه دو مبدل با ارسال گزارش فلوسوییچ به برد کنترل مبنی بر تقاضای آب گرم مصرفی، برد کنترل با ارسال برق (v220) به دو تا از ترمینال های موتور شیرسه راهه باعث حرکت دریچه آن و در نتیجه باز شدن مسیر مبدل ثانویه و بسته شدن مسیر رادیاتور‌ها می گردد.

تعمیر پکیج در مشیریه

ساکنان محله مشیریه و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *