خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در مسعودیه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در مسعودیه

تعمیر پکیج در مسعودیه سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در مسعودیه را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

کلید ایمنی حداقل فشار آب (پرشرسوییچ آب یا هیدروستات)

این کلید به این دلیل استفاده می شود که در صورت نبودن آب در داخل مدار بسته ما اجازه عمل کردن دستگاه را نمی دهد.از آن جایی که نبود آب در مدار گرمایش باعث آسیب جدی به پمپ و همچنین باعث ذوب شدن مبدل میشود، در نتیجه قطعه ای لازم است تا در صورتی که فشار آب مدرا گرمایش از مقدار bar5/0 کمتر شود اجازه راه اندازی به دستگاه را ندهد.

مشکل مربوط به گیرپاژ پمپ

در این مورد اگر پمپ گیرپاژ کرده باشد دستگاه مرتب خاموش و روشن می شود. این خاموش و روشن شدن دستگاه بیشتر مربوط به پمپ پکیج است. این مشکل برای دستگاه های دو مبدله به وجود می آید.در دستگاه تک مبدل اگر با مشکل گرم و سرد شدن آب مواجه شدید ،اولین مشکل احتمال دارد مربوط به فلوسوئیچ باشد. در این حالت دستگاه شروع به چشمک زدن می کند یعنی زمانی که رادیاتور دستگاه را روی حالت گرم شدن قرار می دهید، قسمتی که مربوط به آب گرم مصرفی است، شروع به چشمک زدن می کند و آب گرم مشکل پیدا می کند.یکی دیگر از مشکلات در دستگاه تک مبدل ممکن است پمپ ایراد داشته باشد.

در

ساکنان محله مسعودیه و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *