خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در مرزداران

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در مرزداران

تعمیر پکیج در مرزداران سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در مرزداران را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

پکیج آنالوگ با دیجیتال چه تفاوت هایی دارد؟

همانطور که مشاهده می کنید تمام مشخصات، تمام کلیدها، منوهایی که دارد همه به صورت آنالوگ و دستی است. ولی یکسری از پکیج ها هستند که تمام این قسمت ها حتی نشانگر فشار بارش به صورت دیجیتال از نظر کارکرد هیچ فرقی با آنالوگ نمی کنند. فقط از لحاظ اینکه مدل دستگاه به صورت دیجیتال است و تمام ایرادها و خطاهایی که دستگاه پیدا می کند به صورت کدهایی نمایش داده می شود که دستگاه چه ایرادی دارد. شما با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه می توانید ببنید که دستگاه پکیج چه ایراداتی دارد و پس از رویت ایراد با نمایندگی یا خدمات آن شرکت جهت تعمیر پکیج تماس بگیرید.

اجزاء و قطعات دستگاه پکیج

در زیر پکیج اگر مشاهده کنید، یک سری لوله خروجی ورودی هایی داریم. اگر روبروی پکیج بایستید از سمت راست به چپ اولین ورودی، ورودی لوله ی برگشت است. یعنی آبی که حرارت خودش را از دست داده از این لوله وارد پکیج می شود. دومین ورودی، ورودی آب سرد است که آب شهری از این قسمت به دستگاه وصل می شود. در قسمت وسط ورودی گاز است که گاز شهری به این قسمت وصل می شود.بعدی لوله ای است که آب گرم مصرفی را انتقال می دهد. و آخرین لوله که لوله ی رفت رادیاتور است که این لوله آب گرم را به رادیاتورها انتقال می دهد.

همانطور که در فیلم مشاهده می کنید در این قسمت برد پکیج قرار دارد.همانطور که اشاره شد یک سری دستگاه ها دارای محفظه احتراق بسته هستند. این قسمت کاملا بسته است و شعله داخل این باکس تشکیل می شود و هیچ تداخلی با هوای داخل ندارد. این پکیج دارای محفظه ی احتراق بسته است که دارای فن است. فن مواد حاصل از احتراق را به بیرون هدایت می کند. در صورتی که در این پکیج از لوله های دودکش دوجداره استفاده کنید اکسیژن مورد نیاز را از بیرون تامین می کند.

تعمیر پکیج در مرزداران

ساکنان محله مرزداران وسایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافی است که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *