خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در مجیدیه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در مجیدیه

تعمیر پکیج در مجیدیه هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در مجیدیه را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمر پکیج ضمن ارائه خدمت، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

انواع پکیج  بر اساس تخلیه دود:

  1. پکیج با تخلیه دود اختیاری یا national draft

در این نوع پکیج ها که پکیج های نوع B هستند مواد حاصل از احتراق با توجه به گرمایی که دارند به صورت خود به خود و یا همان اختیاری از مسیر دودکش لوله های دودکش خارج می شوند. در این نوع پکیج ها یک سری استانداردها و محدودیت هایی جهت اجرای دودکش وجود دارد که حتما باید در نظر گرفته شوند.

یکی از محدودیت ها این است که در این نوع دستگاه ها بیشتر از دو زانو در دودکش ها نباید استفاده شود.ارتفاع لوله ی دودکش حداقل ۴ تا ۴:۳۰ متر باید باشد.در انتهای کار هم حتما باید از کلاهک اچ (H) در پشت بام یا در محلی که انتهای لوله خروجی قرار گرفته استفاده کنیم.

 

  1. پکیج با تخلیه دود اجباری یا فن دار

نوع دوم پکیج هایی هستند که پکیج های فن دار می گویند. در این نوع پکیج ها دوده یا همان مواد حاصل از احتراق توسط فن به خارج هدایت می شود. در این نوع پکیج ها در مورد اجرای دودکش ها محدودیت خاصی وجود ندارد. این نوع پکیج ها اصولا دارای محفظه احتراق بسته هستند که هیچ گونه تداخلی با هوای داخل منزل ندارند.به این صورت که شعله داخل یک باکس بسته تشکیل می شود. اگر در این پکیج ها از لوله های دوجداره استفاده کنید تخلیه دود و اکسیژن مصرفی از خارج محیط خانه تأمین می شود و به خارج از محیط هدایت می شود. از لحاظ ایمنی این نوع پکیج ها تقریباً مرگ و میر ناشی از گاز گرفتگی یا همان مرگ خاموش را تقریباً به صفر می رسد.بنابراین این نوع پکیج ها،پکیج های استانداردی هستند در صورتی که به صورت استاندارد نصب شوند. در مرحله ی بعدی توضیحاتی در مورد دستگاه هایی که داخل پکیج و قطعاتی که داخل پکیج است اطلاعاتی می دهیم.

تعمیر پکیج در مجیدیه

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *