خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در لواسان

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در لواسان

تعمیر پکیج در لواسان هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در لواسان را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمیر پکیج ضمن ارائه خدمت، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

کلید حرارتی (ترموفیوز، کلید حد، لیمیت سوییچ، فیوز حرارتی)

برای جلوگیری از افزایش بیش از حد دمای مبدل حسگرهای دما پیش بینی شده اند، اما برای ایمنی بیشتر درصورت ایجاد خطا در حسگرها، کلید حرارتی به عنوان یک سیستم حفاظتی مضاعف در دستگاه تعبیه شده است.

اگر در لواسان زندگی می کنید و به تعمیرکار پکیج برای تعمیر، نصب یا سرویس پکیج خود نیازمندید می توان در هر زمان از شبانه روز و درتمام روزهای هفته با مجموعه تاسیساتی بدادم برس تماس بگیرید تا مشکل شما توسط سرویس کاران ماهر ما حل شود.

ساختار کلید حرارتی

هرگاه دو فلز با ضریب انبساط‌های مختلف را روی یکدیگر بچسبانیم و آن‌ها را حرارت دهیم، به علت انبساط بیشتر یکی از آن‌ها، یا هر دو قوس می کنند.

انواع کلید حرارتی

  1. :NC کلیدی است که در حالت عادی، مدار را بسته (وصل) نگه می‌دارد و پس از افزایش بیش از حد دما از مقدار از پیش تعیین شده (که معمولا روی آن نوشته شده) مدار را قطع می کند.
  2. NO: کلیدی است که در حالت عادی (غیرفعال) مدار را باز نگه می‌دارد و پس از افزایش دما (فعال شدن) مدار را وصل می کند.
  1. شیر سه طرفه

عملکرد شیر سه طرفه که در پکیج های دو مبدل استفاده می شود به این صورت است که با باز کردن شیر آب مصرفی آب گرم شده یا همان آب سیرکولاتور ما را به سمت مبدل حرارتی جهت انتقال حرارت به آب گرم مصرفی هدایت می کند.

 

جهت آموزش تعمیر پکیج لازم است تا با شیر سه راهه آشنا شوید.این قطعه فقط در پکیج های دومبدل پیش بینی  شده و وظیفه دارد آب گرم شده در مبدل اصلی را به سمت رادیاتورها (به منظور گرمایش) و یا به سمت مبدل ثانویه (برای انتقال حرارت به آب مصرفی) هدایت نماید.

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *