خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در قیطریه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در قیطریه

تعمیر پکیج در قیطریه هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در قیطریه را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمیر پکیج ضمن ارائه خدمت توسط تعمیرکار پکیج حرفه ای ، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

یک پکیج چگونه کار می کند؟

به این صورت است که شما درجه و دمایی که مورد نظرتان است را تنظیم می کنید. پکیج شروع به کار کردن می کند و آب از لوله برگشت وارد سیستم پکیج می شود و شعله تشکیل می شود. آب وارد یک سری کوئل که از لوله های مسی تشکیل شده است وارد مبدل می شود که به آن مبدل حرارتی می گویند. سپس شعله در زیر مبدل تشکیل شده و حرارت به آب انتقال داده می شود و مجدد توسط پمپ به سمت رادیاتورها هدایت می شود. این روند مرتب تکرار شده در صورتی که دمای پکیج به دمای مورد نظری که تنظیم شده برسد، پکیج دستور به قطع دستگاه را می دهد و شعله قطع می شود .

 

چگونه آب گرم مصرفی در پکیج تولید می شود؟

جهت گرم شدن آب گرم مصرفی ابتدا آب سرد مصرفی وارد دستگاه شده و پس از دریافت گرما از خروجی دستگاه به سمت مصرف کننده توسط لوله کشی آب گرم هدایت می شود.

مبدل حرارتی

جهت آموزش تعمیر پکیج لازم است تا با مبدل حرارتی آشنا شوید.عمل انتقال حرارت تولید شده توسط مشعل به آب (مصرفی و گرمایشی)، در محفظه ای به نام مبدل حرارتی انجام می‌شود.مبدل حرارتی از چند ردیف لوله مسی رفت و برگشتی تشکیل شده است که به صورت افقی در بالای مشعل قرار گرفته و آب از آن عبور می‌کند و گرمای تولید شده را جذب می‌نماید.عمل انتقال حرارت مستقیم در هر دو نوع دستگاه تک و دو مبدل به عهده‌ی آب گرمایشی است و آب مصرفی با واسطه آب گرمایشی گرما را جذب می کند.

تعمیر پکیج در قیطریه

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *