خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در فشم

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در فشم

تعمیر پکیج در فشم هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در فشم را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمر پکیج ضمن ارائه خدمت، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

نواقص استفاده از موتورخانه نسبت به پکیج را بیان کنید؟

اولین و مهمترین معایب موتورخانه این است که در ساختمان فضای زیادی را اشغال می کند. شما می توانید از این فضا استفاده ی دیگری هم داشته باشید. و دومین معایب این است که تعمیر موتورخانه مبلغ بالایی دارد.

یک پکیج چگونه کار می کند؟

به این صورت است که شما درجه و دمایی که مورد نظرتان است را تنظیم می کنید. پکیج شروع به کار کردن می کند و آب از لوله برگشت وارد سیستم پکیج می شود و شعله تشکیل می شود. آب وارد یک سری کوئل که از لوله های مسی تشکیل شده است وارد مبدل می شود که به آن مبدل حرارتی می گویند. سپس شعله در زیر مبدل تشکیل شده و حرارت به آب انتقال داده می شود و مجدد توسط پمپ به سمت رادیاتورها هدایت می شود. این روند مرتب تکرار شده در صورتی که دمای پکیج به دمای مورد نظری که تنظیم شده برسد، پکیج دستور به قطع دستگاه را می دهد و شعله قطع می شود .

جهت آموزش تعمیر پکیج لازم است تا با فلوسوییچ آشنا شوید.فلوسوییچ قطعه‌ای است که باز شدن آب مصرفی را به برد کنترل اعلام می‌کند.این قطعه شامل یک شناور است که به یک  آهن ربا متصل شده و با باز شدن آب مصرفی، این شناور و آهن ربا حرکت کرده و در برابر قطعه مخصوصی قرار می گیرند و کلید نرمال (No) به حالت بسته درامده و بدین وسیله برد کنترل از باز شدن آب مصرفی مطلع می گردد.

 کارشیر گاز در پکیج چیست؟

شیر گاز در پکیج جهت کنترل کردن مقدار گاز ورودی و قطع و وصل به دستگاه جهت تشکیل شعله مورد استفاده قرار می گیرد.

تعمیر پکیج در فشم

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

  • تعمیر پکیج شمال تهران
  • تعمیر پکیج غرب تهران
  • تعمیر پکیج شرق تهران
  • تعمیر پکیج جنوب تهران

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *