خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در فرمانیه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در فرمانیه

تعمیر پکیج در فرمانیه سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در فرمانیه را با به شما عزیزان ارائه دهیم. فقط کافیست با یکی از شماره تلفن ها زیر تماس بگیرد تا تعمیرکار پکیج باتجربه بدادم برس مشکل شما را حل کنند.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

هوای (اکسیژن) مورد نیاز پکیج

الف) هوای اولیه: به هوایی که بعد از خروج گاز از ژیگلور و قبل از رسیدن آن به مشعل با گاز ترکیب می شود هوای اولیه می گویند.

ب) هوای ثانویه: به هوایی که در سطح مشعل به سوخت اضافه می شود هوای ثانویه می گویند.

ج) هوای رقیق کننده: هوایی است که به محصولات احتراق (دود) اضافه می شود تا رقیق تر شده و بهتر خارج شوند.

روش تست و بازرسی یک دودکش استاندارد

ارتفاع دودکش از موانع اطراف حداقل ۶۰ سانتی متر بالاتر باشد.اگر بنابر دلایلی ارتفاع دودکش روی بام بیش از ۱/۵ متر شود برای جلوگیری از کندانس شدن (به مایع تبدیل شدن بخار) آب موجود در محصولات احتراق که باعث مسدود شدن دودکش و تخریب مصالح ساختمانی میشود، دودکش را به وسیله پشم شیشه عایق می کنیم.هر وسیله گاز سوز باید دارای یک سیستم تخلیه دود مستقل بوده و استفاده از دودکش های مشترک ممنوع است.اتصال مشترک هود و دودکش اکیدا ممنوع است.کلیه محل های اتصال دودکش باید از پایین به بالا داخل یکدیگر فرو رفته و کاملا درود برند باشد در سرتاسر مسیر بدنه دودکش نباید سوراخ وجود داشته باشد.فاصله دهانه هر دودکش از دودکش های مجاور حداقل ۵۰ سانتی متر باشد و در صورتی که این فاصله به صورت جانبی رعایت نشده، آن را به صورت پلکانی ایجاد نماییم. استفاده از طول افقی در مسیر دودکش جایز نیست. استفاده از لوله های انعطاف پذیر (Flexible –آکاردئونی) به عنوان دود کش ممنوع است. عبور دودکش از فضای داخلی و سقف کاذب حمام مجاز نمی باشد.

تعمیر پکیج در فرمانیه

ساکنان محله فرمانیه و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 1 میانگین: 4]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *