خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در فرزانه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در فرزانه

تعمیر پکیج در فرزانه سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در فرزانه را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر پکیج در فرزانه

 تعمیر جرقه زدن پکیج

جرقه زدن در انواع زیر موجود می باشد:

  • الکتریکی: با استفاده از یک سیم پیچ (ترانسفورماتور افزاینده) عمل افزایش ولتاژ جهت تولید جرقه انجام می شود. (مثل اجاق گاز).
  • الکترونیکی: عمل تقویت ولتاژ توسط برد الکترونیک انجام می شود (مثل جرقه زدن پکیج).
  • پیزوالکتریک (ضربه ای): یک ماده حساس به ضربه، که با دریافت ضربه الکترون آزاد می کند (مثل بخاری و آبگرمکن معمولی دیواری).

 

مبدل حرارتی جهت انتقال گرمای مشعل به آب سیرکوله یا آب مصرفی مورد استفاده قرار می گیرد.عمل انتقال حرارت تولید شده توسط مشعل به آب (مصرفی و گرمایشی)، در محفظه ای به نام مبدل حرارتی انجام می‌شود.مبدل حرارتی از چند ردیف لوله مسی رفت و برگشتی تشکیل شده است که به صورت افقی در بالای مشعل قرار گرفته و آب از آن عبور می‌کند و گرمای تولید شده را جذب می‌نماید.عمل انتقال حرارت مستقیم در هر دو نوع دستگاه تک و دو مبدل به عهده‌ی آب گرمایشی است و آب مصرفی با واسطه آب گرمایشی گرما را جذب می کند.

ایرونت (اتوونت یا شیر هواگیری اتوماتیک)

از آن جایی که وجود هوا در اطراف پرده های پمپ می تواند آسیب جدی (به علت افزایش دور پمپ و عدم روان کاری و خنک کاری) به پمپ بزند، در نتیجه وجود یک سیستم اتوماتیک تخلیه هوا در بالاترین نقطه پمپ الزامی است که این سیستم ایرونت نام دارد.

  • پیچ درپوش ایرونت را در زمان اولین راه اندازی حدود یک دور باز نموده و به همان صورت باقی می گذاریم.
  • توصیه می شود سوراخ جانبی درپوش ایرونت به سمتمشعل نباشد.

 

ساکنان محله فرزانه و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *