خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در صد دستگاه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در صد دستگاه

تعمیر پکیج در صد دستگاه سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در صد دستگاه را با به شما عزیزان ارائه دهیم. تعمیر انواع برندهای پکیج به خصوص تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکی از خدمات محبوب ماست.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

اجزاء و قطعات دستگاه پکیج

در زیر پکیج اگر مشاهده کنید، یک سری لوله خروجی ورودی هایی داریم.اگر روبروی پکیج بایستید از سمت راست به چپ اولین ورودی، ورودی لوله ی برگشت است. یعنی آبی که حرارت خودش را از دست داده از این لوله وارد پکیج می شود.

دومین ورودی، ورودی آب سرد است که آب شهری از این قسمت به دستگاه وصل می شود. در قسمت وسط ورودی گاز است که گاز شهری به این قسمت وصل می شود.بعدی لوله ای است که آب گرم مصرفی را انتقال می دهد.

آخرین لوله که لوله ی رفت رادیاتور است که این لوله آب گرم را به رادیاتورها انتقال می دهد. همانطور که در فیلم مشاهده می کنید در این قسمت برد پکیج قرار دارد.همانطور که اشاره شد یک سری دستگاه ها دارای محفظه احتراق بسته هستند.

این قسمت کاملا بسته است و شعله داخل این باکس تشکیل می شود و هیچ تداخلی با هوای داخل ندارد. این پکیج دارای محفظه ی احتراق بسته است که دارای فن است. فن مواد حاصل از احتراق را به بیرون هدایت می کند. در صورتی که در این پکیج از لوله های دودکش دوجداره استفاده کنید اکسیژن مورد نیاز را از بیرون تامین می کند.

پکی شما هرگونه مشکلی داشته باشد می توانید با تعمیرکار پکیج در صد دستگاه تماس بگیرید تا مشکل شما را رفع کند

 

ساکنان محله صد دستگاه و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *