خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در صادقیه

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در صادقیه

تعمیر پکیج در صادقیه هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در صادقیه را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمر پکیج ضمن ارائه خدمت، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

یک پکیج چگونه عمل می کند؟

پکیج جهت گرمایش ساختمان و تامین آب گرم مصرفی ساختمان استفاده می شود. برای تامین گرمایش نیاز به پکیج و رادیاتور دارید. برای گرم کردن رادیاتور  دو عدد لوله های رفت و برگشت وجود دارد. یک سیستم مدار بسته است که آب داخل یک مدار بسته در جریان است و چرخش دارد. قسمت هایی از آن به صورت رفت و قسمت های دیگر هم به صورت برگشت استفاده می شود. به چه معنی است؟ به این معنی که آب از پکیج به سمت رادیاتور هدایت می شود و بعد از، ازدست دادن دمای آب مجددا به پکیج جهت گرم کردن، برگشت داده می شود.

انواع پکیج از نظر ماهیت کارکرد

پکیج ها از لحاظ سیستم گرم کنندگی آب مصرفی به دو نوع تقسیم می شود:

پکیج های تک مبدل

پکیج های دو مبدل

پکیجی که در فیلم مشاهده می کنید از نوع دو مبدل است.به این صورت که آب وارد دستگاه می شود و آب سرد وارد مبدل دوم یا مبدل ثانویه می شود. آب گرم سیرکولاتور از بین آن مبدل حرکت می کند و آب سرد هم از صفحات آن حرکت می کند.گرمای آب گرم سیرکولاتور به آب مصرفی یا همان آب سردی که وارد پکیج شده است انتقال داده می شود و پس از گرم شدن توسط لوله به لوله کشی آب گرم برگشت داده می شود که شما آب گرم را استفاده می کنید .

تعمیر پکیج در صادقیه

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *