خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در شهرک پرواز

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در شهرک پرواز

تعمیر پکیج در شهرک پرواز سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در شهرک پرواز را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

یک پکیج چگونه عمل می کند

پکیج جهت گرمایش ساختمان و تامین آب گرم مصرفی ساختمان استفاده می شود. برای تامین گرمایش نیاز به پکیج و رادیاتور دارید.برای گرم کردن رادیاتور همانطور که در فیلم بالا مشاهده می کنید دو عدد لوله های رفت و برگشت وجود دارد.یک سیستم مدار بسته است که آب داخل یک مدار بسته در جریان است و چرخش دارد.قسمت هایی از آن به صورت رفت و قسمت های دیگر هم به صورت برگشت استفاده می شود.به چه معنی است؟ به این معنی که آب از پکیج به سمت رادیاتور هدایت می شود و بعد از، ازدست دادن دمای آب مجددا به پکیج جهت گرم کردن، برگشت داده می شود.

اجزاء و قطعات دستگاه پکیج

در زیر پکیج اگر مشاهده کنید، یک سری لوله خروجی ورودی هایی داریم.اگر روبروی پکیج بایستید از سمت راست به چپ اولین ورودی، ورودی لوله ی برگشت است. یعنی آبی که حرارت خودش را از دست داده از این لوله وارد پکیج می شود. دومین ورودی، ورودی آب سرد است که آب شهری از این قسمت به دستگاه وصل می شود. در قسمت وسط ورودی گاز است که گاز شهری به این قسمت وصل می شود.بعدی لوله ای است که آب گرم مصرفی را انتقال می دهد. و آخرین لوله که لوله ی رفت رادیاتور است که این لوله آب گرم را به رادیاتورها انتقال می دهد. همانطور که در فیلم مشاهده می کنید در این قسمت برد پکیج قرار دارد.همانطور که اشاره شد یک سری دستگاه ها دارای محفظه احتراق بسته هستند. این قسمت کاملا بسته است و شعله داخل این باکس تشکیل می شود و هیچ تداخلی با هوای داخل ندارد. این پکیج دارای محفظه ی احتراق بسته است که دارای فن است. فن مواد حاصل از احتراق را به بیرون هدایت می کند. در صورتی که در این پکیج از لوله های دودکش دوجداره استفاده کنید اکسیژن مورد نیاز را از بیرون تامین می کند.

تعمیر پکیج در شهرک پرواز

ساکنان محله شهرک پرواز و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *