خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در شهرک والفجر

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در شهرک والفجر

تعمیر پکیج در شهرک والفجر سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در باغ فیض را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

هواگیری شوفاژ

گاهی ممکن است سیستم گرمایشی و پکیج روشن باشد اما شوفاژ ها به خوبی گرم نشوند. گاهی نیز ممکن است قسمتی از شوفاژسرد و طرف دیگر گرم بماند. در این صورت هوا در داخل شوفاژ محبوس شده است و باید هواگیری شوفاژ انجام گیرد.

شوفاژ را بررسی کنید. گاهی ممکن است سرد بودن شوفاژ دلایل دیگری داشته باشد.

در بالای شوفاژ یک شیر خروجی قرار دارد. پیچ مخصوص به آن را تهیه کنید.

سیستم گرمایش مرکزی را قبل از هواگیری شوفاژ خاموش کنید.

شیر های خروجی و ورودی شوفاژ را در حالت باز قرار دهید.

با خارج شدن هوا از شوفاژ معمولا چند قطره آب همراه آن چکه می کند. از ریزش آب به محیط اطراف جلوگیری کنید.

پکیج‌های تک مبدله

در پکیج‌های تک مبدل، آب مصرفی و آب گرمایشی در یک مبدل ولی در مسیر‌های جدا از هم گرم می‌شوند. بدین صورت که مبدل این پکیج‌ها دارای لوله‌های دو جداره‌ای است که از مسیر میانی، آب مصرفی و از مسیر پیرامون آن، آب گرمایشی عبور می‌کند. این گونه مبدل‌‌ها مبدل دو منظوره نام دارند.  البته این بدان معنی نیست که دو مدار مصرفی و گرمایشی بتوانند همزمان فعال باشند بلکه با باز شدن آب مصرفی، مدار گرمایشی، آب گرم را به رادیاتورها ارسال نمی کند.

طراحی لوله کشی روکار پکیج

سیستم های گرمایشی ساختمان ها در گذشته اغلب بخاری بوده است و زمانی که ساختمان از واحد های زیادی تشکیل می شده است، از شوفاژخانه و موتورخانه استفاده می کردند. لوله کشی شوفاژ در محل های مختلف در دو صورت روکار و توکار انجام می شود. از آنجا که لوله کشی روکار شوفاژ در معرض دید است، لوله کش ها باید از یک سری نقشه لوله کشی شوفاژ و سایز بندی مناسب استفاده کنند.لوله کشی کامپوزیت، لوله کشی پنج لایه پرسی و فیتینگی، سه لایه فویل دار و لوله کشی تک لایه سفید از جمله انواع لوله هایی هستند که استفاده از آنها در لوله کشی روکار رادیاتور شوفاژ و پکیج توصیه می شود.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *