خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در شهرک مخابرات

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در شهرک مخابرات

تعمیر پکیج در شهرک مخابرات سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در شهرک مخابرات را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

 تیم تعمیرکاران ما آماده تعمیر تمامی مدلهای پکیج می باشند تفاوتی ندارد که مشکل پکیج شما چیست و یا اینکه چه مدلی است فقط کافیست آن را به تعمیرکارن ما بسپارید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه آن را برای شما تعمیر کنند.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

پکیج های دو مبدل

دستگاه پکیج در داخل کشورمان تولید می شود و یک سری از دستگاه ها از خارج کشور وارد می شوند. شرکت های تولید کننده خوبی در کشورمان هستند که دستگاه پکیج را تولید می کنند. به عنوان مثال شرکت بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و غیره.

من به شما توصیه می کنم که حتماً از دستگاه های داخلی استفاده کنید چون کیفیت فوق العاده خوبی دارند و لوازمشان هم در کشور ما موجود است.

پکیج ها از لحاظ کارایی، به دو دسته تقسیم می شوند:

پکیج های دیجیتال

پکیج های آنالوگ

پکیج ها بر اساس ظرفیت گرما دهی تقسیم بندی می شوند. گرمادهی بستگی به متراژی که منزل دارد محاسبه می شود و پکیج مورد نظر خود را می توانید انتخاب کنید و از هر شرکت تولید کننده ای خریداری کنید.

شیلنگ گاز

  • توصیه ها:
  • قبل از استفاده از دستگاه پکیج، راهنمای کاربری آن را مطالعه نموده و موارد توصیه شده را به دقت عمل نمائید. دفترچه راهنما را در محل مشخص نزد خود نگهدارید تا در مواقع لزوم در دسترس شما یا سرویس کار مربوطه قرار گیرد.
  • مدار گرمایش پکیج یک مدار بسته است و حجم آب ثابتی در آن وجود دارد، از تخلیه و یا تعویض آب آن خودداری کنید.
  • درصورتی که مکرراً مجبور به استفاده از شیر پرکن جهت اصلاح فشار هستید، احتمالاً سیستم دارای نشتی است و قبل از ایجاد آسیب های جدی تر برای برطرف کردن این عیب از متخصص کمک بگیرید.
  • پس از هواگیری، مجددا فشار مدار از روی فشار سنج دستگاه کنترل شود.
  • اگر قرار است چند مدتی پکیج شما بدون استفاده بماند، می توانید شیرآب سرد ورودی ( روی دیوار در قسمت زیر دستگاه) را ببندید و توسط سلکتور انتخاب فصل دستگاه را به حالت آماده به کار(standby) ببرید ولی دو شاخه برق را از پریز نکشید. تا در مواقع لزوم سیستم ضدقفل پمپ و ضدیخ زدگی بتواند وظیفه خود را انجام دهد.
  • حداقل سالی دو مرتبه لوله دودکش دستگاه در حال کار را با احتیاط لمس کنید. در صورتی که دودکش به اندازه کافی گرم نیست، میسر دودکش (تا روی بام) را به دقت بازدید نمایید و از باز بودن و وجود کلاهک H مطمئن شوید.
  • تغییر رنگ سقف و دیوارهای اطرافپکیج شما نشانه نشت گازهای سمی به فضای داخل ساختمان است.
  • توجه: در صورت نشتی گازهای سمی، رنگ سقف و دیوارها به زردی گرایش پیدا می کند.

 

تعمیر پکیج در شهرک مخابرات

 

ساکنان محله شهرک مخابرات و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *