خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در شهرک راه آهن

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در شهرک راه آهن

تعمیر پکیج در شهرک راه آهن سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در دیباجی را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

نحوه ی عملکرد پکیج‌های دو مبدله

در حالی که مدار گرمایش در حال عملکرد است، باز شدن آب مصرفی از طریق فلوسوییچ یا فلومتر به بردکنترل اعلام می‌گردد. با دریافت این پیغام برد کنترل برنامه‌های زیر را اجرا می نماید که با آشنایی از عملکرد آن ها می توانید به تعمیرات پکیج خود بپردازید:

 1. فرمان به شیرسه‌راهی برقی مبنی بر این که خروجی آب مبدل اصلی به سمت رادیاتورها را بسته و این مسیر را به سمت مبدل ثانویه باز کند (برای مدار مصرفی پمپ خاموش نمی‌شود).
 2. کنترل دمای خروجی از دستگاه، توسط NTC آب گرم مصرفی انجام شده و بردکنترل به گزارش این NTC توجه دارد.
 3. بردکنترل، دمای تنظیم شده از سوی کاربر را بر مبنای پارامترهای تنظیمی آب گرم مصرفی انجام می دهد.

  طراحی لوله کشی پکیج شامل چه بخش هایی می شود؟

  لوله کشی پکیج رادیاتورهای شوفاژ با توجه به مزایای زیادی که دارد یکی از پرکاربردترین لوازم سیستم گرمایشی در منازل و ساختمان های عمومی می باشد. در ابتدای کار دغدغه اصلی انجام یک لوله کشی پکیج ساختمان صحیح و اصولی است.. انتخاب مناسب ترین محل برای نصب رادیاتور ، بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که رادیاتور در محل نامناسبی نصب شده باشد علاوه بر اتلاف انرژی ، در آسایش و رفاه ساکنین نیز خلل ایجاد می کند.

  تعمیر پکیج و تعمیر آبگرمکن و سرویس کولر آبی

   

  برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

  تلفن های تماس تعمیر پکیج

  ۲۶۷۰۵۳۴۹

  ۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *