خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در شهرک آپادانا

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در شهرک آپادانا

تعمیر پکیج در شهرک آپادانا سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در شهرک آپادانا را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

گاز مونوکسید کربن

خیلی از مردم می پرسند این گاز چیست و چه کار بردی دارد؟ گاز مونوکسید کربن گازی است بی‌رنگ، بی‌بو و بدون مزه که با وارد شدن  آن به سیستم تنفس، آثار مخرب و مرگباری دارد.

این گاز پس از وارد شدن به ارگانیزم تنفس، به سرعت با هموگلوبین خون ترکیب شده و با رسیدن این ترکیب به مغز، عوارضی مانند سردرد، سرگیجه و تهوع بروز می کند.

با ورود این گاز به مجرای تنفسی و تاثیر آن بر مغز، ابتدا فلج موقت (عدم توانایی در حرکت و حتی فریاد زدن) و بعد از مدتی  فلج دائم و سپس کما و مرگ را به همراه دارد.

سالانه تعداد زیادی از مردم جهان به علت مجاورت با این گاز دچار آسیب‌های دائمی شده و یا کشته می‌شوند.

لازم به ذکر است که استنشاق مقادیر کمی بیش از حد استاندارد گاز مونوکسید کربن، پس از مدتی موجب بیماریهای قلبی و تاثیر بر مغز می‌گردد.

از این رو بدیهی است که دقت در نصب صحیح تاسیسات گرمایش و ایمن سازی وسایل گازسوز و توجه به استانداردهای دودکش از جهت حفظ سلامتی ساکنین ساختمان و جلوگیری از مشکلات حقوقی و قضایی برای بدادم برس بسیار حائز اهمیت است.

تعمیر پکیج در شهرک آپادانا

ساکنان محله شهرک آپادانا و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *