خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در شمس آباد

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در شمس آباد

تعمیر پکیج در شمس آباد هم به خدمات ما اضافه شد.  مجموعه بدادم برس با افتخار خدمات سرویس و تعمیر پکیج در شمس آباد را با توجه به درخواست همشهریان گرامی راه اندازی نموده است. امید است که بتوانیم در خصوص نصب، سرویس و تعمیر پکیج ضمن ارائه خدمت، رضایت خاطر شما عزیزان را نیز برآورده کنیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۲۶۷۰۵۳۴۹

۲۶۷۰۵۳۸۹

روش تست و بازرسی یک دودکش استاندارد پکیج

اولین قدم قبل از اقدام به نصب یک وسیله گازسوز، اطمینان از صحت عملکرد دودکش است. برای این منظور انجام دو مرحله زیر لازم و ضروری است.

١. یک تکه کاغذ را آتش زده و در فاصله ۵ سانتی متری دهانه دودکش در داخل ساختمان نگه میداریم، در این حالت باید تغییر جهت دود و شعله به سمت دهانه دودکش مشاهده شود.

٢. با مراجعه به بام ساختمان اولا؛ وضعیت ظاهری دودکش را (از نظر وجود کلاهک H، عدم مجاورت با موانع، ارتفاع مناسب از کف بام و سایر موازین ذکر شده در استانداردهای دودکش) مورد بررسی قرار می‌دهیم. ثانیا؛ با عبوردادن یک قطعه متصل به ریسمان با قطری در حدود قطر دودکش، از یکنواخت بودن قطر داخلی آن مطمئن میشویم.

برخی از استانداردهای دودکش (دستگاه های غیر هرمتیک معمولی)

۱. حداقل ارتفاع دودکش ۳ متر و حداکثر ۲۳ متر است.

۲. قطر دهانه دودکش باید با خروجی دستگاه متناسب باشد.

۳. دودکش باید حتماً مجهز به کلاهک باشد، که بهترین نوع آن کلاهک H است. چون بر اثر سرعت گرفتن هوا فشار آن کاهش می یابد، با کلاهک H جهت وزش از هر طرف که باشد حتما در دهانه ها افت فشار (مکش) ایجاد می شود.

۴. عبور دودکش از شیشه و سقف های قابل اشتعال باید توسط قاب های فلزی انجام شود. چون شیشه تکیه گاه خوبی برای دودکش نیست.

تعمیر پکیج در شمس آباد

همشهریان عزیز  کارکنان مجموعه بدادم برس جهت رفاه حال شما عزیزان خدمات نصب، سرویس و  تعمیر پکیج در شهر تهران را به چهار منطقه اصلی و هر منطقه را به محله های مختلف تقسیم نموده است.

مناطق اصلی ما بشرح زیر است:

برای اطلاعات بیشتر و یا اینکه بتوانید تعمیرات ابتدایی را در خصوص پکیج انجام دهید لازم است که برخی از مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز انتخاب مناسبی انجام داده و مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *