خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در دردشت

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در دردشت

تعمیر پکیج در دردشت سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در دردشت را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

پمپ

داخل پکیج یک قطعه پمپ سیرکولاتور است. پمپی است که آب گرمی که به رادیات انتقال داده می شود را به چرخش در می آورد. جهت تست سالم بودن این دستگاه یک پیچ پشت دستگاه وجود دارد .اگر این پیچ را باز کنید زمانی که دستگاه روشن است، مشاهده می کنید که دستگاه در حال چرخش است.ممکن است مشکلاتی برای پمپ پیش بیاید. یکی از مهمترین و عمده ترین مشکلات گیرپاژ کردن پمپ است اگر پمپ در بعضی مواقع گیرپاژ می کند به شما توصیه می کنیم برای اینکه این مشکل پیش نیاید، در تابستان که از رادیاتور استفاده نمی کنید حتما این پمپ را به جریان بیاندازید و استفاده کنید یعنی دستگاه را به حالت گرمایی قرار دهید که این پمپ جریان داشته باشد و گیرپاژ نکند.

شدت جریان: عبارت است از تعداد الکترونی که در ثانیه از یک مقطع مشخص سیم عبور می کند. علامت اختصاری شدت جریان، واحد اندازه گیری آن آمپر (A) است.

مقاومت الکتریکی: مخالفتی است که یک ماده در برابر عبور جریان الکتریسیته از خود نشان می دهد. علامت اختصاری مقاومت الکتریکی R و واحد اندازه گیری آن اهم (Ω) است.

  1. کلیدی است که در حالت عادی، مدار را بسته (وصل) نگه می‌دارد و پس از افزایش بیش از حد دما از مقدار از پیش تعیین شده (که معمولا روی آن نوشته شده) مدار را قطع می کند.
  2. NO: کلیدی است که در حالت عادی (غیرفعال) مدار را باز نگه می‌دارد و پس از افزایش دما (فعال شدن) مدار را وصل می کند.

نکته: کلید حرارتی به کار رفته در پکیج از نوع NC می باشد. معمولا یکی با دمای ۱۱۵ تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد روی مبدل و یکی با دمای ۷۰ تا ۸۰ درجه سانتی گراد به عنوان سنسور دود روی کلاهک تعدیل پکیج های معمولی (بدون فن) قرار می‌گیرد.

تعمیر پکیج در دردشت

ساکنان محله دردشت و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

تعمیر پکیج شمال تهران

برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

 

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *