خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در دارآباد

تصویر-تعمیر-پکیج

تعمیر پکیج در دارآباد

تعمیر پکیج در دارآباد یکی دیگر از خدماتی است که مجموعه بدادم برس به همشهریان عزیز ارائه می کند. تعمیر پکیج در دارآباد برای رفاه حال مشتریان و همشهریان عزیز ساکن شمال تهران بویژه محله دارآباد در نظر گرفته شده است. به منظور آموزش تعمیر پکیج می توانید مقاله تعمیر پکیج که در سایت ما بارگذاری شده است را مطالعه نمایید.

تعمیر پکیج در دارآباد

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

پکیج یک موتورخانه کوچک است که موجب گرم شدن آب مصرفی در شوفاژ و آب گرم مصرفی جهت استحمام و دیگر مصارف خانگی می شود. در نتیجه یکی از وسایل ضروری و منبع گرمایشی ست که در بیشتر منازل و آپارتمان ها استفاده می شود. کاربردهای پکیج برای گرم کردن آب گرم مصرفی و همچنین برای گرم کردن آب رادیاتورها و حتی اسپلیت مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین می توان گفت یک وسیله جدانشدنی از منازل است.

تشریح کلی دستگاه پکیج

دستگاه پکیج گازی به منظور تامین نیاز گرمایش و آبگرم مصرفی منزل شما طراحی گردیده است. دمای هر کدام از مصرف کننده ها می تواند به دلخواه شما و مستقل از دیگری تنظیم گردد. استفاده صحیح و نگهداری مناسب از دستگاه پکیج گرمایشی علاوه بر اینکه زمینه استفاده بهینه با راندمان بالا و رضایت مندی بیشتر شما را فراهم می کند، از تحمیل هزینه های اضافی جهت تعمیر پکیج به شما جلوگیری می نماید.

اگر روبروی پکیج بایستید از سمت راست به چپ اولین ورودی، ورودی لوله ی برگشت است. یعنی آبی که حرارت خودش را از دست داده از این لوله وارد پکیج می شود. دومین ورودی، ورودی آب سرد است که آب شهری از این قسمت به دستگاه وصل می شود. در قسمت وسط ورودی گاز است که گاز شهری به این قسمت وصل می شود.

لوله بعدی است که آب گرم مصرفی را انتقال می دهد. و آخرین لوله که لوله ی رفت رادیاتور است که این لوله آب گرم را به رادیاتورها انتقال می دهد. همانطور که در فیلم مشاهده می کنید در این قسمت برد پکیج قرار دارد.همانطور که اشاره شد یک سری دستگاه ها دارای محفظه احتراق بسته هستند. این قسمت کاملا بسته است و شعله داخل این باکس تشکیل می شود و هیچ تداخلی با هوای داخل ندارد.

این پکیج دارای محفظه ی احتراق بسته است که دارای فن است. فن مواد حاصل از احتراق را به بیرون هدایت می کند. در صورتی که در این پکیج از لوله های دودکش دوجداره استفاده کنید اکسیژن مورد نیاز را از بیرون تامین می کند.

 

در اینجا لازم به توضیح است که ما جهت رفاه حال هموطنان تعمیر پکیج را در شهر تهران به چهار منطقه اصلی بشرح زیر تقسیم کرده ایم:

  • تعمیر پکیج شمال تهران
  • تعمیر پکیج غرب تهران
  • تعمیر پکیج شرق تهران
  • تعمیر پکیج جنوب تهران

شما می توانید جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج از نظر فنی، علمی و ماهیت و نحوه کارکرد آن، به وبسایت ما وارد شده و متناسب با نیازتان مقالات تدوین شده را انتخاب کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با شماره هایی که بالاتر ذکر شد تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران و متخصصین خود را به محل شما جهت رفع مشکل اعزام نماییم.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *