خدمات تعمیر در تهران, خدمات محلی پکیج

تعمیر پکیج در تهران ویلا

تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران

تعمیر پکیج در تهران ویلا

تعمیر پکیج در تهران ویلا سرویس جدید ماست.  ما مفتخریم که خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج در تهران ویلا را با به شما عزیزان ارائه دهیم.

تلفن های تماس تعمیر پکیج

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

شیر اطمینان

شیر اطمینان همانطور که از نامش پیدا است با بالا رفتن فشار بیش از حد در مدار عمل کرده تا به سیستم و اتصالات آسیب وارد نشود.

این قطعه برای جلوگیری از افزایش بیش از حد فشار درمدار گرمایش استفاده می شود تا از ایجاد نشتی و آسیب در اتصالات جلوگیری  نماید.

 • این شیر با فشار bar 3 عمل کرده و حجم اضافی آب مدار گرمایش را تخلیه می کند.
 • این شیر فقط با افزایش فشار عمل می کند.

شیر مغناطیسی

قطعه ای است که با دریافت برق از ترموکوپل مسیر گاز را باز نگه می دارد.

نکته: مجموعه شیر مغناطیسی و  ترموکوپل یک سیستم حفاظتی و ایمنی را در عملکرد پکیج تشکیل می‌دهند و در صورتی که شعله شمعک خاموش شود مسیر اصلی ورود گاز را قطع می کنند.

روش تست شیر مغناطیسی

با استفاده از یک ترموکوپل سالم، مدار رو به رو را ایجاد کرده، سر ترموکوپل را حرارت می‌دهیم در صورتی که پس از فشار دادن سوپاپ، بشقابک آهنی جذب بوبین بشود، شیر، سالم است.

روش  تست ترموکوپل

 1. با استفاده از یک شیر مغناطیسی سالم (روش فوق)
 2. با استفاده ازولت متر: پس از حرارت دادن قسمت سر ترموکوپل ولتاژ تولیدی باید بین ۲۰ تا ۳۵ میلی ولت (mv) باشد.تعمیر پکیج در تهران ویلاساکنان محله تهران ویلا و سایر مناطق تهران می توانند از خدمات تعمیر پکیج ما که توسط سرویسکارانی مجرب انجام می شود بهره ببرند.

  تعمیر پکیج شمال تهران

  برای اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج می توانید مقالات ما را در سایت بدادم برس مطالعه نمایید. برای اینکار کافیست که به بخش پکیج مقالات رفته و برحسب نیاز مقاله مورد نظر را مطالعه نمایید.

  تلفن های تماس تعمیر پکیج

  ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۴۹

  ۰۲۱-۲۶۷۰۵۳۸۹

این مطلب چقدر برایتان مفید بود ؟ به آن امتیاز دهید.
[تعداد: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *